صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: اقدام برای ویزا

پیش فرض اقدام برای ویزا

من در مورد ویزا چند تا سوال دارم:
    *اول اینکه از کی باید به فکر گرفتن وقت سفارت بود؟ با وجود اینکه من برای گرفتن پاسپورت مشکل سربازی دارم و این ترم فارق التحصیل میشم. در ضمن من احتمالاً برای پاییز 2008 پذیرش بگیرم.
    *آیا در این خصوص کردیت کارت لازمه؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزا

بستگي داره كه كي I-20 دست شما برسه. بعد از گرفتنش هر چه زودتر بهتر.
    وقتهاي May تا حدود 2 هفته ديگه باز مي شه كه گزينه خوبي خواهد بود.
    گرفتن وقت نياز به Credit Card نداره (رايگانه) البته براي SEVIS شما نياز خواهيد داشت ولي لزومي نداره قبل از گرفتن وقت اين كار رو انجام بديد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ممنون. ظاهراً باز شد و پر شد!
    به نظرتون میشه برای ژوئن یا حتی جولای وقت گرفت؟ دیر نیست؟
    یه سوال دیگه؛ برای گرفتن وقت لازمه فرمDS-156 یعنی https://evisaforms.state.gov/ds156.asp رو پر کنیم؟ یا از این لینک باید رفت:
    https://evisaforms.state.gov/make_no...e=3%2F1%2F2008
    اینجا که همه not availableه!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

هيچ مشكلي نيست شما مي تونيد از تاريخ ماه هاي بعد استفاده كنيد.
    در مورد پر شدن وقت هم اينقدر ناراحت نباشيد اگه شما وقت اوايل June رو بگيريد با كسايي كه مثلاً آخرين تارخ May وقت گرفتن فقط يك هفته اختلاف خواهيد داشت كه اين اختلاف زمان در مقايسه با clearanceكه اصلاً قابل پيشبيني نيست هيچي حساب نمي شه.
    اگه شما فرم DS-156 رو پر كرديد از همون مي تونيد استفاده كنيد و با وارد كردن باركدش در لينك دومي كه داديد وقت مورد نظر رو بگيريد. تنها در صورتي نياز داريد اين فرم رو دوباره پر كنيد كه شرايطتون مثل آدرس خونه يا چيزاي ديگه تغيير كرده باشه وگرنه لزومي نداره يه جديدشو پر كنيد.

Senior Member saheb آواتار ها

مشكا قبرس اينه كه clearancesh جون را به لب مي آورد من دوستام اونايي كه مي وقت داشتند مجبور شدند حتي يك ترم عقب بندازند يا يك هفته مونده به آغاز كلاسا ،ُآمريكا باشن اما خيالت راحته كه ويزا مي دن
    HAPPINESS

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    .
    اگه شما فرم DS-156 رو پر كرديد از همون مي تونيد استفاده كنيد و با وارد كردن باركدش در لينك دومي كه داديد وقت مورد نظر رو بگيريد. تنها در صورتي نياز داريد اين فرم رو دوباره پر كنيد كه شرايطتون مثل آدرس خونه يا چيزاي ديگه تغيير كرده باشه وگرنه لزومي نداره يه جديدشو پر كنيد.
    من هنوز نتايج پذيرشم کامل نيومده و دانشگاه رو انتخاب نکردم. در DS-156 قسمتهايي که مربوط به اسم دانشگاه و آدرسش و يا حتي آدرس محل سکونت اونجا رو خواسته چيکار کنم؟ خالي بزارم يا فعلا پرش کنم؟ ...؟؟؟ اگه با اين بارکد وقت بگيرم و بعدا تغيير کنه بايد دوباره فرم پر کنم و بارکد بگيرم و دوباره وقت؟...؟؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    من هنوز نتايج پذيرشم کامل نيومده و دانشگاه رو انتخاب نکردم. در DS-156 قسمتهايي که مربوط به اسم دانشگاه و آدرسش و يا حتي آدرس محل سکونت اونجا رو خواسته چيکار کنم؟ خالي بزارم يا فعلا پرش کنم؟ ...؟؟؟ اگه با اين بارکد وقت بگيرم و بعدا تغيير کنه بايد دوباره فرم پر کنم و بارکد بگيرم و دوباره وقت؟...؟؟؟
    با توجه به سیستم جدید سفارت آمریکا در قبرس شما دیگه نمی تونی فرم DS-156 رو قبل از مصاحبه عوض کنی.
    شما بدون وارد کردن این مشخصات وقت رو بگیر. این تغییرات رو به گفته بچه ها بعداً می شه با خودکار توی فرم وارد کرد.
    من خودم هم اسم دانشگاه و آدرس آمریکا رو وارد نکردم خیلی مهم نیست.

میشه یک فرم دیگه پر کرد اونا برد مصاحبه .شماره بارکد مهم نیست .خودکاریش نکنید یک نفر خوبه از سفارت پرسید اینجا اعلام کرد
    The truth of my life:I`m only looking for you

atousa
    Guest

میشه به قبرس زنگ زد و ازشون خواست تو روزای دیگه وقت باز کنن واسه ما؟

من بهشون ایمیل زدم گفتم که من برای چهارشنبه وقت گرفتم به من گفت نمیشه. اما فکز میکنم شاید امکانش باشه اگه تقاضاها زیاد باشه یه روز دیگه رو هم استثناً برای ماه می برای غیر قبرسی ها در نظر بگیرند.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)