صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: اقدام برای ویزا

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزا

آخرین پست این تایپیک مال سال 2008 هست ! فکر می کنم جای مطرج کردن سوالم همینجا باشه !

ببخشید شاید سوالم ناشیانه باشه اما من حقیقتش هیچی از ویزا نمی دونم می خواستم بپرسم میشه قبل از دریافت فرم I20 برای گرفتن وقت سفارت اقدام کرد؟!
    ویرایش توسط Armik : February 15th, 2012 در ساعت 11:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    آخرین پست این تایپیک مال سال 2008 هست ! فکر می کنم جای مطرج کردن سوالم همینجا باشه !

ببخشید شاید سوالم ناشیانه باشه اما من حقیقتش هیچی از ویزا نمی دونم می خواستم بپرسم میشه قبل از دریافت فرم I20 برای گرفتن وقت سفارت اقدام کرد؟!

برای پر کردن فرم DS-160 که برای گرفتن وقت از تمام سفارت ها به جز ترکیه(البته در ابتدا) لازم هست باید فرم I-20 داشته باشی. بهتره منتظر رسیدن فرمت باشی یا حداقل اسکنشو داشته باشی که بتونی اطلاعاتی که ازش لازم داری استخراج کنی.عجله نکن. ببین هر سفارت چی لازم داره و بعد مدارک لازمتو برای جایی که میخوای بری جمع و جور کن.

Junior Member

من که هیچی از این تاپیک نفهمیدم! اطلاعاتی رو که زیر میذارم از سایت سفارت امریکا تو انکارا برداشتم شاید کمک کنه. کسی هم اگه میتونه لطفا همینطور مرحله به مرحله بگه باید چیکار کنیم. مرسی
    Step-by-Step Guide to the NonImmigrant Visa Process

1. Step 1: Do you need an appointment?
    2. Step 2: Complete the Applications Forms
    3. Step 3: Schedule Your Appointment
    4. Step 4: Pay the Nonimmigrant Visa Machine Readable Visa Application Fee
    5. Step 5: Nonimmigrant Visa Photograph Requirements
    6. Step 6: Supporting documentation
    7. Step 7: Appear for your interview
    8. Step 8: Receive your visa

نقل قول نوشته اصلی توسط سارینا نمایش پست ها
    برای پر کردن فرم DS-160 که برای گرفتن وقت از تمام سفارت ها به جز ترکیه(البته در ابتدا) لازم هست باید فرم I-20 داشته باشی. بهتره منتظر رسیدن فرمت باشی یا حداقل اسکنشو داشته باشی که بتونی اطلاعاتی که ازش لازم داری استخراج کنی.عجله نکن. ببین هر سفارت چی لازم داره و بعد مدارک لازمتو برای جایی که میخوای بری جمع و جور کن.
    سلام
    شما توضیحاتتان برای وقت اضطراری هست یا وقت عادی ؟ یعنی برای وقت عادی هم باید ای 20 دستمان باشه ؟
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام
    شما توضیحاتتان برای وقت اضطراری هست یا وقت عادی ؟ یعنی برای وقت عادی هم باید ای 20 دستمان باشه ؟
    بله برای وقت عادی از تقریبا تمام سفارت ها باید فرم DS-160 رو سابمیت کرده باشی و برای اینکه بتونی این فرم رو تکمیل و سابمیت کنی نیاز به آی-20 داری.
    If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough."Albert Einstein"

Junior Member

سلام دوستان
    من باید برای آگوست آمریکا باشم و اعتبار پاسپورتم تا ژانویه 2013 هست و برای ویزا گرفتن باید عوضش کنم. مشکل اینجاست که کارت پایان خدمتم هنوز صادر نشده و تا کارتم نیاد پاسپورتم را عوض نمیکنن. از طرف دیگه برای وقت گرفتن سفارت باید هر چه زودتر اقدام کنم و نیاز به شماره پاس دارم. همچنین برای پر کردن فرم DS-160 نیاز به شماره پاس هست. اگه با این پاس وقت سفارت بگیرم و با پاس جدید برای مصاحبه برم مشکلی پیش میاد؟ کسی تا حالا این مشکل را داشته؟ مرسی

دوستان به نظر شما ضایع نیست (تاثیر منفی) اینکه DS-160 رو برای سفارتهای مختلف سابمیت کنم؟! نگرانیم اینه که وقت گیرم نیاد می خوام همشون رو امتحان کنم !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما ضایع نیست (تاثیر منفی) اینکه DS-160 رو برای سفارتهای مختلف سابمیت کنم؟! نگرانیم اینه که وقت گیرم نیاد می خوام همشون رو امتحان کنم !
    نه دوست عزیز، شما که نمی دونید از کدوم سفارت می تونید وقت بگیرید پس سابمیت کنید و نگران چیزی نباشید. اونها تا شما وقت نگیرید و نخواهد برای مصاحبه برید، کاری به فرم سامیت شدهتون ندارن.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 2 اردیبهشت وقت سفارت دارم و قراره برم بیروت اگر کسی وقت خواست یا Pick up پیام خصوصی بده.

سلام
    من پذيرش mba از دانشگاه baylor گرفته ام ميخواستم بدونم براي ويزاي F1 كدام سفارت اقدام كنم كه دوستان با شرايط من تجربه بهتري از گرفتن ويزا دارند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)