صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 422

موضوع: Oregon State University

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض Oregon State University

سلام دوستان
    دوستانی که از دانشگاههای ایالت Oregon پذیرش گرفتن
    (Oregon State University ,University of OREGON, Oregon Health and Science University, Portland State University. ... )میتونن اینجا خودشون رو معرفی کنن. چون ایشالا اگه ویزای همگیمون درست شد پرواز تا پرتلند و بعدش اجاره خونه و ... رو با هم میتونیم هماهنگ کنیم. من از OSU , PSU پذیرش دارم. خوشحال میشم با هم اشنا شیم.
    مرسی-محسن

لینک مربوط به جامعه ایرانیان پرتلند
    http://www.persia.pdx.edu/

یادداشت مدیریت انجمن:
    با توجه به تفکیک دانشگاه‌ها در موضوعهای جداگانه، لطفاً از این تاریخ (23 دسامبر 2013) به بعد، از این موضوع صرفاً برای طرح سوالهای خود در رابطه با دانشگاه ایالتی اُرگان (Oregon State University) طبق قوانین بیان شده در این اطلاعیه استفاده نمایید. برای مطرح کردن سوالهای خود در مورد دانشگاههای دیگر این ایالت، به موضوع ها دیگر مراجعه و در صورت وجود نداشتن موضوع برای آن دانشگاه، موضوعی با نام دانشگاه مورد نظر بسازید. با تشکر از همکاری شما عزیزان.
    ویرایش توسط zebarjadi : December 23rd, 2013 در ساعت 08:07 PM دلیل: به روز رسانی موضوع

پیش فرض پاسخ : Oregon Universities

من از PSU برای spring 2012 پذیرش مستر دارم.
    یکم اطلاعات بهم میدید درباره این دانشگاه ؟‌فاند داره یا نه ؟‌رنکش ؟‌
    ممنون میشم

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirHossein نمایش پست ها
    من از PSU برای spring 2012 پذیرش مستر دارم.
    یکم اطلاعات بهم میدید درباره این دانشگاه ؟‌
    ممنون میشم
    یکی‌ میشناسم از همین بچهایAA هست ،مستر PSU خوند، دکترا Northwesternپذیرش گرفت.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member

با سلام
    دوستان من میخام واسه دانشگاه oregon اپلای کنم. با یک استاد تماس گرفتم و بهم گفته اپلی کنم ولی از ساپورت مالی چیزی نگفته فعلا. من 2 تا سوال دارم:
    ۱- من نامه تایید مالی باید با بقیه مدارک تو مرحله اپلای بفرستم یا بعداز گرفتن پذیرش میتونم بفرستم ؟
    ۲- برای توصیه نامه اساتید میتونم نامه ای که از قبل از استادم گرفتم scan کنم و واسشون بفرستم یا باید حتمن فرم خود دانشگاه باشه و تو پاکته مهر و موم شده بفرستم ؟

چون وقت زیادی برای اپلای ندارم لطفآ کسایی که پذیرش گرفتن یا تجربه ای در این زمینه دارن راهنمایی کنن. ممنون

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

ا سلام
    دوستان من میخام واسه دانشگاه oregon اپلای کنم. با یک استاد تماس گرفتم و بهم گفته اپلی کنم ولی از ساپورت مالی چیزی نگفته فعلا. من 2 تا سوال دارم:
    ۱- من نامه تایید مالی باید با بقیه مدارک تو مرحله اپلای بفرستم یا بعداز گرفتن پذیرش میتونم بفرستم ؟
    ۲- برای توصیه نامه اساتید میتونم نامه ای که از قبل از استادم گرفتم scan کنم و واسشون بفرستم یا باید حتمن فرم خود دانشگاه باشه و تو پاکته مهر و موم شده بفرستم ؟

چون وقت زیادی برای اپلای ندارم لطفآ کسایی که پذیرش گرفتن یا تجربه ای در این زمینه دارن راهنمایی کنن. ممنون
    من همین امروز مدارکمو برای OSUپست کردم. برای توصیه نامه گفته بودن باید مهر و موم شده با بقیه مدارک پست کنم. من که نامه تایید مالی نفرستادم. اونو اصولا بعد از ادمیشن برای صدور بقیه مدارک ثبت نام میخوان. ولی مطمئن ترین راه اینه که بهشون ایمیل بزنید و همه چیو بپرسید. در ضمن OSU اسکن کارنامه تافل و جی آر ای رو برای اپلای قبول میکنه. اینم تو ایمیلتون بپرسید
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    من همین امروز مدارکمو برای OSUپست کردم. برای توصیه نامه گفته بودن باید مهر و موم شده با بقیه مدارک پست کنم. من که نامه تایید مالی نفرستادم. اونو اصولا بعد از ادمیشن برای صدور بقیه مدارک ثبت نام میخوان. ولی مطمئن ترین راه اینه که بهشون ایمیل بزنید و همه چیو بپرسید. در ضمن OSU اسکن کارنامه تافل و جی آر ای رو برای اپلای قبول میکنه. اینم تو ایمیلتون بپرسید
    ممنون از راهنماییتون. من امروز میخواستم فرم آنلاین پرکنم نوشته بود میتونید نامه ساپورت مالی بعدا از پذیرش بفرستیم ، اگر به شما همینو گفتن پس دیگه حتمن میشه بعدا فرستاد. شما با استاد تماس گرفتن ؟ میدونین وضیت پذیرش و فاند خوبه یا نه ؟ چه نمره GRE لازم داره ؟ من کلا هیچ اطلاعتی از این دانشگاه ندارم.

رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون. من امروز میخواستم فرم آنلاین پرکنم نوشته بود میتونید نامه ساپورت مالی بعدا از پذیرش بفرستیم ، اگر به شما همینو گفتن پس دیگه حتمن میشه بعدا فرستاد. شما با استاد تماس گرفتن ؟ میدونین وضیت پذیرش و فاند خوبه یا نه ؟ چه نمره GRE لازم داره ؟ من کلا هیچ اطلاعتی از این دانشگاه ندارم.
    من با کوردینیتور دپارتمان صحبت کرده بودم . نمره جی آر ای رو نوشتن هر سکشن بالای 50 % اما خب هرچی بیشتر بهتر، رقابتیه . خیلی درباره وضعیت فاند اطلاعی ندارم . اما میتونین شرایط کسایی که اکسپت شدن رو در قسمت جستجو در نتایج پذیرش پیدا کنید.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Engineer63 نمایش پست ها

منم امروز با پست اکسپرس دوطرفه ایران فرستادم مدارکمو واسه OSU. ولی نمره تافل و GRE رو نذاشتم. چون از قبل ریپورت کردم..
    ددلاین که آپریله..! چرا میگی وقت نداری..

رشته و دانشگاه

برای رشته های مختلف فکر میکنم فرق میکنه ددلایناشون. چون برای منم تا چندروز دیگه ددلاین تموم میشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    برای رشته های مختلف فکر میکنم فرق میکنه ددلایناشون. چون برای منم تا چندروز دیگه ددلاین تموم میشه
    نه تو سایت گرد اسکول نوشته بود.. این لینکشه.. http://catalog.oregonstate.edu/Chapt...il.aspx?key=36
    البته اولش هم توضیح داده :

Academic programs may establish their own application deadlines, which are often substantially earlier than the general university deadlines described below. In such cases, program deadlines supersede the more general university deadline. Some academic programs also admit students for specific terms only (e.g. fall term). Applicants should contact the proposed graduate program for deadlines and any other restrictions.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین