صفحه 2 از 43 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 422

موضوع: Oregon State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Oregon Universities

دوست عزیز تو همون صفحه اینم نوشته :
    Academic programs may establish their own application deadlines, which are often substantially earlier than the general university deadlines described below.
    حتما با توجه به رشته ای که میخای اپلای کنی deadline دپارتمان مربوط چک کن. مثلا برای رشته من ددلاین ۱۵ january هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    منم امروز با پست اکسپرس دوطرفه ایران فرستادم مدارکمو واسه OSU. ولی نمره تافل و GRE رو نذاشتم. چون از قبل ریپورت کردم..
    ددلاین که آپریله..! چرا میگی وقت نداری..
    میلاد جان مدارکی که باید پست کنیم فقط recom letter و transcript هست؟ یا مدرکه دیگه ای هم باید بفرستیم ؟ نمره GRE باید به دپارتمان که اپلای میکنیم رپورت کنیم یا به gradute school ؟
    این پست اکسپرس دو طرفه که باهاش فرستادی قابله اطمینان هستش؟ معمولا مدارک چند روزه میرسه ؟
    ویرایش توسط Engineer63 : December 25th, 2011 در ساعت 01:34 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Engineer63 نمایش پست ها
    میلاد جان مدارکی که باید پست کنیم فقط recom letter و transcript هست؟ یا مدرکه دیگه ای هم باید بفرستیم ؟ نمره GRE باید به دپارتمان که اپلای میکنیم رپورت کنیم یا به gradute school ؟
    این پست اکسپرس دو طرفه که باهاش فرستادی قابله اطمینان هستش؟ معمولا مدارک چند روزه میرسه ؟
    بله فقط ریکام و ریز نمرات. البته نوشته بود کپی تافل رو هم بزارید. ولی در مورد GRE چیزی ننوشته بود. البته من یه کپی از مقاله هام و مدارک ورزشی هم که داشتم جهت اطمینان گذاشتم.
    راستش من به دپارتمان فرستادم نمرم رو. ولی فکر کنم گرد اسکول هم بفرستی مشکلی نباشه.

ApplyAbroad Veteran

راستش قابل اطمینان بودنشو نمیدونم. ولی اونایی که تجربه داشتن میگفتن تا حالا نشده نرسه. مسئولش میگفت 12 تا 15 روز. 7 تومان هم شد فکر کنم.
    راستی اشتباهی که من کردم رو شما نکنید.. بعد اینکه اپلیکیش فی رو پرداخت کردم نوشته هم اسمتونو رو پاکت بنویسین هم ID Nunmer رو.. که من نمیدونستم.! آدرس هم واسه دانشکده رو زدم. حالا باید ایمیل بزنم گرد اسکول توضیح بدم.

Junior Member

میلاد جان متاسفانه من جوابتو دیر دیدم و اشتباه شما انجام دادم. مدارک بدون نوشتن اسم و idi فرستادم. ولی از همه اینا بدتر اینکه امتحان gre خراب کردم. الان اصلا دیگه امیدی ندارم. فکر کنم باید بی خیالش بشم :-(

ApplyAbroad Veteran

میلاد جان متاسفانه من جوابتو دیر دیدم و اشتباه شما انجام دادم. مدارک بدون نوشتن اسم و idi فرستادم. ولی از همه اینا بدتر اینکه امتحان gre خراب کردم. الان اصلا دیگه امیدی ندارم. فکر کنم باید بی خیالش بشم :-(
    اشکالی نداره. ایمیل بزنید به کردینیتور گروه توضیح بدید. من بهش گفتم گفت از گرد اسکول پیگیری می کنم نگران نباش. من هم GRE رو خراب کردم. نگران نباشید. اگه از استاد جواب خوبی داشته باشی امیدی زیادی به پذیرش هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, Amirkabir University of Tech.

من واسه oregon state uni. مکانیک اپلای کردم
    ریکام های ما اجبارا اینترنتیه
    سوال داشتم اگه ریکام هامو استادا تا 15 ژانویه که ددلاینه پر نکنن، اینم نقص مدرک میشه واسم ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط only3dot نمایش پست ها
    من واسه oregon state uni. مکانیک اپلای کردم
    ریکام های ما اجبارا اینترنتیه
    سوال داشتم اگه ریکام هامو استادا تا 15 ژانویه که ددلاینه پر نکنن، اینم نقص مدرک میشه واسم ؟
    ممنون
    بله نقص مدارک حساب میشه. ولی بهتره به کردینیتور گروه ایمیل بزنید و باهاش چونه بزنید. خیلی آدم های خوبی هستند و بسیار خوب جواب میدن.
    پیشنهاد من اینه که سریع بدین استادا پر کنن خیال خودتونو راحت کنید.

Senior Member

دوستان وضعیت فاند مکانیک Oregon state چطوره؟؟؟؟خبری دایرن؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    دوستان وضعیت فاند مکانیک Oregon state چطوره؟؟؟؟خبری دایرن؟؟
    بستگی داره از استاد جواب داشته باشی یا نه. کلا وضعیت فاندها که امثال خرابه ولی OSU از لحاظ فاندی یکی از قوی ترین دانشگاه هاست. چون صنعت ایالتش خیلی فعاله.