صفحه 9 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 422

موضوع: Oregon State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Oregon Universities

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    بچه هایی که فاندشون معلوم شده، میشه بگن چقدر گرفتن؟ (مستر یا Ph.D)
    سلام
    من هم از OSU برای Fall 2012 پذیرش دکترا در رشته علوم کامپیوتر دارم. فاندم هم partial و از نوع Scholarship هست که تقریبا هزینه دانشگاهم برای سال اول رو پوشش میده. اما هزینه شخصی رو نه ( حدود 20000 دلار)

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود.
    کسی امسال از Oregon State پذیرش از دپارتمان Civil & Construction Engg. داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    کسی امسال از Oregon State پذیرش از دپارتمان Civil & Construction Engg. داشته؟
    بله من برای Fall 2012 برای مستر پذیرش گرفتم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

یکی یه جا گفته بود مثل اینکه OSU تو هر دپارتمان بیشتر از 5 نفر خارجی رو بورسیه نمیکنه. کسی اطلاع داره چقدر این داستان صحت داره؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستانی که برای OSU اپلای کرده بودن،میشه لطف کنید و بفرمایید چند روز پس از تکمیل مدارک جواب اکسپت یا ریجکت رو بهتون دادن و چطوری؟ من الان یک ماهه اپلای کردم و سه هفته اس مدارکم تکمیل شده، استادم هم بهم گفته تمام مدارکت رو دریافت کردم ولی خبری نیست.قاعدتا چند روز بعد جواب میدن؟؟ نمی خوام از استادم هم برسم، یک وقت پیش خودش می گه چقدر این بشر دست پتچه اس.

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    یکی یه جا گفته بود مثل اینکه OSU تو هر دپارتمان بیشتر از 5 نفر خارجی رو بورسیه نمیکنه. کسی اطلاع داره چقدر این داستان صحت داره؟
    من ارشدم رو از OSU گرفتم و باید بگم که به هیچ وجه صحت نداره! خارجی بورسیه شده فراوون ریخته.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوستانی که برای OSU اپلای کرده بودن،میشه لطف کنید و بفرمایید چند روز پس از تکمیل مدارک جواب اکسپت یا ریجکت رو بهتون دادن و چطوری؟ من الان یک ماهه اپلای کردم و سه هفته اس مدارکم تکمیل شده، استادم هم بهم گفته تمام مدارکت رو دریافت کردم ولی خبری نیست.قاعدتا چند روز بعد جواب میدن؟؟ نمی خوام از استادم هم برسم، یک وقت پیش خودش می گه چقدر این بشر دست پتچه اس.
    هنوز خیلی زوده! برای مکانیک که تا اوایل مارس هیچ خبری نمیشه. اگه استاد پروژه داشته باشه که بخواد براش دانشجو بگیره ممکنه که سریع جواب بده ولی اکثر پروپوزال ها (به دلایل نا معلوم!) جوابشون تا آخر زمستون نمیاد. خیلی از استادها با فاند دانشکده ای دانشجو میگیرن تا اینکه پروژه جور بشه. دراینصورت چون باید توسط دانشکده تایید بشه تا اوایل مارس خبری نمیشه. حتی خیلی از استادایی که فاند دارن هم صبر میکنن تا تلاش کنن فاند دانشکده ای جور کنن تا تو فاند خودشون صرفه جویی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    من ارشدم رو از OSU گرفتم و باید بگم که به هیچ وجه صحت نداره! خارجی بورسیه شده فراوون ریخته.

.
    با تشکر از جوابتون.دوست عزیز شما چه سالی اونجا دانشجو بودین؟؟ اوضاعش چطوره؟چطور دانشگاه و شهری داره ؟ من برای دکترای تغذیه اپلای کردم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام
    متن پایین جواب director PhD program هستش از دانشگاه oregan. من فکر میکردم که باید استاد پیدا کنم ولی این طور که معلومه اینا از من میخوان که اپلای کنم و PhD committee هستش که تصمیم میگیره. کسی هست که واسه این دانشگاه اپلای کرده باشه و بدونه روند پذیرشش چه جوریه؟ چند بار در سال میگیره؟ من هنوز جی ار ایی ندادم

Professor XXX forwarded your message and CV to me as I serve as the PhD director. We require a first professional degree in XXX and a master's degree in a related field (which it appears that you're
    getting now) - it was difficult to determine your previous degrees from your CV.

Your topic may be of interest to several faculty members. The PhD committee will give your application a full review and if you are selected for admission we'll find a faculty advisor to supervise your work.

We look forward to reading your application,

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    سلام
    متن پایین جواب director PhD program هستش از دانشگاه oregan. من فکر میکردم که باید استاد پیدا کنم ولی این طور که معلومه اینا از من میخوان که اپلای کنم و PhD committee هستش که تصمیم میگیره. کسی هست که واسه این دانشگاه اپلای کرده باشه و بدونه روند پذیرشش چه جوریه؟ چند بار در سال میگیره؟ من هنوز جی ار ایی ندادم

Professor XXX forwarded your message and CV to me as I serve as the PhD director. We require a first professional degree in XXX and a master's degree in a related field (which it appears that you're
    getting now) - it was difficult to determine your previous degrees from your CV.

Your topic may be of interest to several faculty members. The PhD committee will give your application a full review and if you are selected for admission we'll find a faculty advisor to supervise your work.

We look forward to reading your application,

دوست عزیز اینا گروه به گروه با هم فرق می کنن مثل اینکه؛این جواب به من داده شده 3 روز پیش:

Dear Arsham,
    I cannot comment about the mean GRE scores for applicants as I do not have that data. However, we require a minimum 40th percentile average score on the GRE tests for acceptance to our department.

You should contact professors in our department before applying to see if they are willing to act as your major professor. We cannot accept students without having a major professor identified.

If you have any other questions or concerns about our graduate program, do not hesitate to contact me.

Kind regards,
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.
    من برای Spring 2013 واسه PhD عمران اپلای کرده بودم که ددلاینش Oct 30 بود، اینا هنوز جواب منو ندادن!!
    از استادا اصلا جوابی نداشتم الآن هم استادا جواب نمیدن.
    ولی دپارتمان میگه هنوز در دست بررسیه!
    جریان چیه به نظر شما؟

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...