نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اضافه شدن به فهرست موضوعات مهم هنگام درج موضوع جدید

پیش فرض اضافه شدن به فهرست موضوعات مهم هنگام درج موضوع جدید

من پیشنهاد میکنم وقتی کسی موضوع جدیدی را شروع میکنه اون موضوع خودبخود وارد لیست موضوعات مهمش بشه. به نظرم بدیهیه. البته میتونید یه آپشن در این خصوص برای کاربر اضافه کنید. از همه مدیران ممنونم.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اضافه شدن به فهرست موضوعات مهم هنگام درج موضوع جدید

من اصلا متوجه ضرورت چنین قابلیتی نمی‌شم. چرا باید فروم چنین کاری بکنه؟!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

یه شخصی تو یه بازه ای یه سوالی داشته ، بعد جوابش رو میگیره و کارش رو انجام میده. در چنین مواردی، چرا باید این موضوع مهم بمونه واسه اون شخص؟

چون که هر جوابی که در اون تاپیک داده بشه در راستای سؤال مطرح شده ی اول بوده و به یه طریقی به شخص برمیگرده. در ضمن منی هم که سؤالی مطرح میکنم دلم میخواد وقتی کسی جوابی بهش بده سریع و راحت دنبالش کنم. نه این که دوباره دنبال تاپیک سؤالم بگردم.

ApplyAbroad Champion

بهزاد جان
    لینکی در بالای صفحه وجود داره به نام «دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما». اگر روی این لینک کلیک کنی، تمام موضوعاتی که شما درش مشارکت داشتی و کسی جوابی بهش داده که شما هنوز نخونده‌ای، لیست می‌شه. فکر می‌کنم این لینک همون کاری رو انجام می‌ده که شما احتیاج داری.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    بهزاد جان
    لینکی در بالای صفحه وجود داره به نام «دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما». اگر روی این لینک کلیک کنی، تمام موضوعاتی که شما درش مشارکت داشتی و کسی جوابی بهش داده که شما هنوز نخونده‌ای، لیست می‌شه. فکر می‌کنم این لینک همون کاری رو انجام می‌ده که شما احتیاج داری.
    بله. اما من فکر میکنم این اون چیزی نیست که من میخوام. حتی به نظرم این لینک اونی هم که شما میفرمایید نیست. نمیدونم بقیه هم با من هم نظرند یا نه

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    بهزاد جان
    بله. اما من فکر میکنم این اون چیزی نیست که من میخوام. حتی به نظرم این لینک اونی هم که شما میفرمایید نیست. نمیدونم بقیه هم با من هم نظرند یا نه
    طبق اون توضیحی که خود شما دادی که این لینک همون چیزیه که شما می‌خواهید، اما به هر حال شاید شما منظورتون رو خوب نرسونده باشید و این چیزی نباشه که شما می‌خواهید.
    من راستش متوجه نمی‌شم که منظور شما از این که گفتید: «حتی به نظرم این لینک اونی هم که شما میفرمایید نیست» چیه. شما وقتی روی این لینک کلیک می‌کنید چه اتفاقی می‌افته که می‌گید که این لینک کاری که من می‌گم رو نمی‌کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)