صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: University of Toledo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Toledo

ببخشید رنک این دانشگاه چند هس؟ من هرجا سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط kpv نمایش پست ها
    ببخشید رنک این دانشگاه چند هس؟ من هرجا سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم
    ممنون
    طبق آخرین رنکینگ US News برای رشتۀ مهندسی مکانیک: 132 تا 142.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

من برای مقطع MASC برای این دانشگاه اپلای کرده بودم و چند روز پیش پذیرش گرفتم. یک Tuition Scholarship در نامه پذیرش آمده بود که فقط شهریه رو کامل کاور میکرد و برای هزینه های زندگی نیست. دوستانی که از این دانشگاه اطلاع دارند می خواستم ببینم که من چه قدر احتمالش هست که از همون ترم اول بتونم با یک استاد کار کنم و از فاند بگیرم ؟ آیا سیاست این دانشگاه به این صورت هست که از ترم دوم به بعد دانشجو ها شروع به گرفتن فاند استادا میکنند یا کسی از قبل از شروع رسمی کلاس ها گرفته ؟ کار های دانشجویی (TA) و غیر دانشجویی در این دانشگاه و شهر به چه صورتی هست ؟ من برای رفتن نیاز به تامین بودن کامل هزینه دارم. در ضمن, قبل از اپلای به هیچ استادی در این دانشگاه ایمیل نزده بودم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط BIGNimo نمایش پست ها
    من برای مقطع MASC برای این دانشگاه اپلای کرده بودم و چند روز پیش پذیرش گرفتم. یک Tuition Scholarship در نامه پذیرش آمده بود که فقط شهریه رو کامل کاور میکرد و برای هزینه های زندگی نیست. دوستانی که از این دانشگاه اطلاع دارند می خواستم ببینم که من چه قدر احتمالش هست که از همون ترم اول بتونم با یک استاد کار کنم و از فاند بگیرم ؟ آیا سیاست این دانشگاه به این صورت هست که از ترم دوم به بعد دانشجو ها شروع به گرفتن فاند استادا میکنند یا کسی از قبل از شروع رسمی کلاس ها گرفته ؟ کار های دانشجویی (TA) و غیر دانشجویی در این دانشگاه و شهر به چه صورتی هست ؟ من برای رفتن نیاز به تامین بودن کامل هزینه دارم. در ضمن, قبل از اپلای به هیچ استادی در این دانشگاه ایمیل نزده بودم.
    میشه رزومتون رو بنویسید؟ یا توی نتایج پذیرش وارد کنید؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام دوستان
    من از این دانشگاه واسه دایرکت پی اچ دی پذیرش گرفتم با فاند 16000تا واسه 10 ماه اول و TA
    لیسانس مهندسی شیمی بودم دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15,5 تافل 111 و جی ار ای 316 هیچ مقاله ای هم نداشتم
    دیروز از طریق ایمیل بهم اطلاع دادند
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از این دانشگاه واسه دایرکت پی اچ دی پذیرش گرفتم با فاند 16000تا واسه 10 ماه اول و TA
    لیسانس مهندسی شیمی بودم دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15,5 تافل 111 و جی ار ای 316 هیچ مقاله ای هم نداشتم
    دیروز از طریق ایمیل بهم اطلاع دادند
    موفق باشید
    سلام. به سلامتی. خیلی خووب پذیرش گرفتید. من واسه دکتری مهندسی پزشکی اینجا اپلای کردم، از 23 ژانویه پروندم تحت بررسیه، هنوز خبری نیست ازشون، خیلی خوب بهتون فاند دادن. نمی دونم کی می خان اعلام کنن دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_joukar نمایش پست ها
    سلام. به سلامتی. خیلی خووب پذیرش گرفتید. من واسه دکتری مهندسی پزشکی اینجا اپلای کردم، از 23 ژانویه پروندم تحت بررسیه، هنوز خبری نیست ازشون، خیلی خوب بهتون فاند دادن. نمی دونم کی می خان اعلام کنن دیگه.
    ممنون
    واقعیتش من تا یه ماه پیش status رو زده بود واسم incomplete چون ریز نمراتم رو نفرستاده بودم، اما با پست ارسال کردم ریز نمرات رو بعد 3 روز شد complete awaiting decision making و تا الان هم تغییر نکرده اما از دانشکده این ایمیل واسم اومده

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS. (از اکانت پریمیوم استفاده کردم. توضیح اینکه: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

چندی پیش رنکینگ رشته های مهندسی و بیزنس برای تک تک دانشگاه های امریکا رو از اکانت پریمیوم USNEWS در آوردم و یکی یکی در تاپیک مربوط به اون دانشگاه قرار دادم برای مثال اینجا (برای هر دانشگاهی کافیه صفحات اون دانشگاه رو بالا پایین کنید تا پیداش کنید)
    بعدش رفتم سراغ تک تک رشته های مهندسی و بیزنس و همه فایل هاشون رو که حاوی اطلاعات زیر بود در آوردم:
    برای مهندسی این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در مهندسی)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم مهندسی)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GRE کوانت)

و برای بیزنس این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در بیزنس)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم بیزنس)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GMAT)

و بعدش دوباره رفتم سراغ رشته های مهندسی و برای تک تک شون اطلاعات زیر رو در آوردم (برای مثال اینجا):
    Score
    Tuition
    Total graduate engineering enrollment
    Average GRE quantitative score (master's and Ph.D. students) (new test)
    Engineering school research expenditures (2013-2014 fiscal year)

و حالا یه سورپرایز! اطلاعات جامعی درباره رشته های مهندسی این دانشگاه (دانشگاه مورد بحث در این تاپیک) در پنج صفحه پیوست کردم.
    صفحه اول: Admissions
    صفحه دوم: Engineering School Academics
    صفحه سوم: Engineering School Ranking
    صفحه چهارم: Engineering School Student Body
    صفحه پنجم: Engineering School Cost
    اطلاعات بسیار بسیار بسیار مفیدی در این پنج صفحه هست که واقعا در تصمیم گیری شما در هنگام اپلای کردن و حتی بعد از پذیرش از اون دانشگاه مفید خواهد بود.

توضیح 1: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این اطلاعات نخواهید بود.
    توضیح 2: برای تهیه این فایل زمان و انرژی زیادی صرف شده است امیدوارم که به تصمیم گیری شما در آینده تان کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام. جواب این دانشگاه معمولا کی میاد؟ برای من که هنوز نیومده. دیر نشده خیلییییییی؟؟؟؟!!!!!