صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Junior Member

پیش فرض برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

من از دانشگاه تگزاس پذیرش گرفتم ولی در مورد fund هیچ صحبتی نکرده. این یعنی اینکه به من fund نداده؟ یا اینکه برای گرفتن RA باید به استادها email بزنم. در admission letter گفته بود که با استاد راهنمات تماس بگیر. The problem is that I don't know woi is my adviser?!

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

سلام به شما
    آقا تبریک می گم. ببخشید من هم تقریبا" مشکل شما رو دارم. میشه بگید از کجا پذیرش گرفتید.TEXAS TECH یا A&M . رشتتون چیه؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Junior Member

سلام، منم همین مشکلو دارم . از UIC پذیرش گرفتم و به من گفتند وقتی اومدی اینجا با هیئت علمی ها صحبت می کنی و استادتو انتخاب می کنی و RA می تونی بشی. اما نگرانم چون از کجا باید فهمید که اونجا حتما استادی قبول می کنه منو. اگه کسی میدونه لطفا ما رو راهنمایی کنه.ممنونم

Junior Member

Dear Friends
    I have been admitted to TEXAS A & M University. In admission letter nothing will be mentioned about RA and/or other types of assistants. these kinds of assistant at that university just will be offered by department faculty. and they will notify you if u recieve that. but my experience shows that you should contact them and show your interest about working with them. if they have fund they will offer you.

Junior Member

مشکل اينجاست که براي صدور I-20 بايد يک certification of financial support براي دانشگاه بفرستم. مدرکي دال بر اينکه شما توانايي پرداخت حدود 30000 دلار براي سال اول را داريد. مي شود اين کار را از طريق bank statement انجام داد. ولي براي گرفتن ويزا به اندازه زمين تا آسمان (!!!) فرق هست که شما fund داشته باشي يا نه. از يک طرف يک دانشجوي آس و پاس (!!!) اين پول را از کجا بياره؟! ضمنا اگر قرار نيست fund بده من منتظر جواب بقيه دانشگاهها بمونم. من الان بايد به چند تا استاد ايميل بزنم؟ قبلا يکي از استادهاي آنجا بهم گفته بود apply بکن ولي خيلي مطمئن نباش! کسي تا حالا به مورد مشابهي برخورد کرده؟ (رشته برق)

Junior Member

من به admission office دانشگاه ایمیل زدم گفته بود که خودت می تونی به اساتید ایمیل بزنی ببینی fund دارند یا نه. به نظر شما این درسته که من همزمان به چند تا استاد ایمیل بزنم؟ کسی تا حالا این مورد براش پیش نیامده؟

پیش فرض دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

دوستانی که از استاد فاند گرفتن یک سوال داشتم. من قبلا با استادی در یکی از دانشگاههای کانادا که باهاش در تماس بودم در مورد فاند صحبت کرده بودم
    و ازش پرسیده بودم اونهم کلی ناله کرده بود که بودجه به راحتی تامین نمیشه و به دانشجوهای خوب فاند میده. وقتی بهش گفتم می خوام با اون کار کنم کلی راهنماییم کرد چی کار کنم حتی به یکی از دانشجوهاش گفت منو راهنمایی کنه. نامه ای که الان دپارتمان به من داده گفته به Graduate office معرفیت کردیم و ادمیشنت رو چند روز دیگه میدن. اما تو نامه دپارتمان نوشته که دپارتمان برات فاند نداره. در ضمن اصلا اینها انگار با هم هماهنگ نیستن چون دپارتمان نمی دونست که یک استاد می خواد سوپروایزرم بشه و خواستن که از استادم بخوام بهشون ای میل بزنه و تاییدش کنه.

حالا سوالم اینه دوستانی که از استاد فاند گرفتن آیا در نامه دپارتمان به این اشاره شده که فاند رو استاد بهشون میده یا تو نامه ادمیشن؟فکر می کنید من چی کار کنم؟ دوباره به استاده یادآوری کنم یا صحبت کنم واسه فاند یا صبر کنم نامه ادمیشن بیاد...من واقعا نمیدونم که استاده بهم فاند داده یا قصدش رو داره یا نه....این در حالی هست که واسه ویزا وقت چندانی دیگه برام نمونده و باید زودتر اقدام کنم

دوستان خواهش می کنم در این مورد راهنماییم کنید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

همه دانشگاه هايي كه من apply كردم توي نامه Department گفته بودن بودن كه fund گرفتين يا نه.
    بعضي هاشون حتي به جزئيات هم اشاره كرده بودن ولي بعضي ها گفته بودن جزئيات توي نامه Graduate Office نوشته شده. البته ممكنه دانشگاه به دانشگاه فرق داشته باشه.
    شما بهتره با همين استاد تماس بگيريد و ازش بپرسيد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

در تماس گرفتن با اساتيد خارج از کشور خیلی رک و راحت باشید و از مطرح کردن هیچ سوالی واهمه نداشته باشید...چون اونا خودشون هم اینجورین و اصلا با کسی رودربایستی ندارن...این حرفا مال ماست ..موفق باشید...
    Keep calm...Time will solve any problem

سلام، میشه منو راهنمایی کنین که چطور میشه فهمید کدوم استادا امکان دادن fund دارند؟
    یعنی از طریق Website دانشگاه و مشخصات استاد میشه فهمید یا باید با email از استاد بپرسیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)