صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

اون 10000دلار تایوان رو برای مدتی که دوره تحصیل تو تایوان هست گفته و فک کنم هزینه زندگی در تایوان زیاد باشه

Junior Member

سلام بچه ها من تازه دارم با پروسه اپلای آشنا میشم، سوالی که دارم اینه که آیا اول باید به استاد میل بزنی و علاقه مندی و رزومتو بفرستی و بعد اگه استاد خوشش اومد و قبولت کرد ازش درخواست فاند بکنی یا باید تو همون نامه بگی که نیاز به فاند داری؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_br نمایش پست ها
    سلام بچه ها من تازه دارم با پروسه اپلای آشنا میشم، سوالی که دارم اینه که آیا اول باید به استاد میل بزنی و علاقه مندی و رزومتو بفرستی و بعد اگه استاد خوشش اومد و قبولت کرد ازش درخواست فاند بکنی یا باید تو همون نامه بگی که نیاز به فاند داری؟
    هنگامي كه ايميل ميزني به ي استاد يعني اينكه فاند ميخاي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان سوال فوری داشتم. با استادی راجع به فاند قبل از پذیرش صحبت کردم. ایشون یه مبلغی رو گفتن. بعد از پذیرش نامه فاندی که برای من فرستادن از مبلغ پیشنهادی 1000 دلار کمتره. میخواستم ببینم کار درستیه من راجع به این تفاوت مبلغ بهشون ایمیل بزنم دوباره؟

سلام دوستان. بچه ها من فارغ التحصیل 90 ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی ام. لیسانس شهید باهنر. ارشد دانشگاه شیراز. معدل لیسانس 14.78 و ارشد 17.89. 1 ای اس ای دارم. یه علمی پژوهشی.3 تا کنفرانس خارجی. 4 تا داخلی. 1 ثبت اختراع. سربازی رفتم. سابقه تدریس دانشگاه ازاد و پیام نور دارم. الان هم تو یه شرکت بزرگ صنعتی کار میکنم. امکان گرفتن بورسیه از کدام کشور و چ دانشگاهی واسم وجود داره. ایلتس 6.5. ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند گرفتم از دوستان کسی اطلاع داره این پول رو کی به حساب دانشجو واریز می کنند مثلا ماهیانه میدن؟ آخه خوابگاه کل هزینه یه ترم رو قبل از شروع کلاسا می خواد دی

خیلی مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط MDZaRa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند گرفتم از دوستان کسی اطلاع داره این پول رو کی به حساب دانشجو واریز می کنند مثلا ماهیانه میدن؟ آخه خوابگاه کل هزینه یه ترم رو قبل از شروع کلاسا می خواد دی

خیلی مهم
    به طور معمول اگر RA یا TA باشید، هر دو هفته مبلغ اون ترم به شما پرداخت مشه، مثلا اگر 10000 stipend برای 1ترم و ترم را 10 هفته حساب کنید ، به شما هر دو هفته 1000 دلار پرداخت میشه.

با سلام به دوستان
    کسانی که پذیرش با فاند گرفتن و رفتن میشه راهنمای کنن که دانشگاه مبلغ فاند رو ماهیانه می ده یا سالیانه؟ آیا زمان پرداخت آن از ماه اول تحصیل شروع میشه یا باید چند ماه با خرج خودمون بگذرونیم؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    کسانی که پذیرش با فاند گرفتن و رفتن میشه راهنمای کنن که دانشگاه مبلغ فاند رو ماهیانه می ده یا سالیانه؟ آیا زمان پرداخت آن از ماه اول تحصیل شروع میشه یا باید چند ماه با خرج خودمون بگذرونیم؟
    اگه پست بالا رو میخوندی جواب سوالت رو میتونستی پیدا کنی ... معمولا فاند رو به صورت دوهفته ای یا نهایتا ماهی یکبار بهتون میدن و موقع پذیرش هم مبلغش مشخصه اما زمانی که ترم رو شروع کنید ممکنه دوسه هفته تاخیر بیفته و بعد اون مدت فاند رو به صورت مرتب بهتون میدن
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS, Telecommunication System Engineering, K.N. Toosi University of Technology

سلام
    من یک سوال کلی در مورد زمان تقریبی ایمیل زدن به استاد برای گرفتن RA دارم. من برای fall 2015 برای چند تا از دانشگاههای آمریکا میخوام اقدام کنم الآن 3 تا مقاله کنفرانس IEEE دارم و یک ژورنال IEEE Transaction سابمیت شده هم دارم ولی فیلدی که میخوام براش اپلای کنم با کارهایی که تو پیپرهام انجام دادم تفاوت داره. در حال حاضر دارم روی فیلد مورد نظرم کار میکنم و یک مقاله کنفرانسی تا 2 هفته دیگه و احتمالا ژورنالش رو هم نهایتا تا 1.5 ماه دیگه سابمیت میکنم. من با چند نفر صحبت کردم به من گفتن دیگه زمان ایمیل زدن به اساتید نباید دیرتر از اواخر مرداد ماه باشه چون ممکنه بعدش اساتید سرشون خیلی شلوغ بشه و یا کلا دانشجوهای سال بعدشون رو انتخاب کرده باشن. حالا من نمیدونم الآن به اساتید ایمیل بزنم یا صبر کنم جواب پیپرهای جدیدم که در راستای موضوع اپلایم هست بیاد که بتونم تو ایمیلم به اونها هم اشاره کنم ؟ و چقدر روی فاند گرفتن اون هم RA میتونه تاثیر داشته باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)