صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورتون از اینکه استاد اوکی بده چیه؟
    من خودم به چند تا استاد در زمسنه کاری خودم ایمیل زدم و 2 نفر جوابم رو دادن!! البته اونها هم حرفی از فاند نزدن فقط گفتن اپلای کن بعد در مورد فاند که پرسیدم چجوری ساپورت میکنه واسم لینک فرستادن !! در توضیح مراحل اپلای نوشتن که اگر تا ددلاین اول اپلای کنید در پروسه فاند قرار میگیرید!! یعنی ممکنه بشه ممکنه نشه
    جووری نمیشه قبل از اپلای اوکی حتمی رو از استادی گرفت تا با خیال راحت پروسه رسمی اپلای رو انجام داد؟
    از اونجایی که من میدونم یه سری اسکولارشیپ هایی هست که پروسه ی گرفتن اون ها کاملاً جدا از پروسه ی گرفتن پذیرش هست. معمولا برای گرفتن پذیرش یا استاد راهنما به شخصه شما رو میخواد، یا یه هیئتی دور هم میشینن و بین مثلا 10 تا دانشجویی که اپلای کردن انتخاب میکنن. ممکنه دانشکده یا استاد خودش بتونه شما رو از لحاظ مالی ساپورت کنه. اگر سهمیه مالی داشتن که خودشون میتونن جواب شما رو بدن ولی اگر پروسه ی گرفتن اسکولارشیپ مربوط به ارگان های خارج از دانشکده باشه (یا مربوط به کل دانشگاه باشه یا به ارگان ها و صنایع خاص) اینجوری شما در واقع باید دو مرحله برای گرفتن پذیرش رو طی کنی، یکی گرفتن پذیرش برای ادامه تحصیل و دیگری پذیرش برای گرفتن اسکولارشیپ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

سلام..کسی هست که برای رشته دندانپزشکی RA گرفته باشه؟ اگه کسی اینکار کرده لطفا راهنمایی کنه..خیلی مهمه برام

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من تونستم ساپورت یک استاد به عنوان RA بدست بیارم. اما هنوز امتحانات زبانم ندادم. حدود دو ماه تا ددلاین وقت هست. من میدونم که نمره مینیمم آیلتسی که خواستن میتونم بیارم. ولی GRE تا حالا اصلا نخوندم و وربال 145 خواسته به عنوان مینیمم فکر نکنم بتونم بیارم. حالا یک سئوال دارم: وقتی یک استاد با فاندش من ساپورت میکنه، آیا نیاوردن یک مینیمم مثل وربال GRE میتونه باعث بشه که من رد کنن؟ میخوام بدونم نقش استاد و کمیته پذیرش در گرفتن یک دانشجو چیه دقیقا؟

با سپاس
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من تونستم ساپورت یک استاد به عنوان RA بدست بیارم. اما هنوز امتحانات زبانم ندادم. حدود دو ماه تا ددلاین وقت هست. من میدونم که نمره مینیمم آیلتسی که خواستن میتونم بیارم. ولی GRE تا حالا اصلا نخوندم و وربال 145 خواسته به عنوان مینیمم فکر نکنم بتونم بیارم. حالا یک سئوال دارم: وقتی یک استاد با فاندش من ساپورت میکنه، آیا نیاوردن یک مینیمم مثل وربال GRE میتونه باعث بشه که من رد کنن؟ میخوام بدونم نقش استاد و کمیته پذیرش در گرفتن یک دانشجو چیه دقیقا؟

با سپاس
    بله کاملا ممکنه. ساپورت استاد شرط کافی پذیرش نیست (هرچند در خیلی جاها شرط لازم هست). شما باید تمام شرایط دیگر موردنظر دانشکده را هم تامین کنید.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    من یه سوال فنی دارم درباره بحث فاند و اونم اینکه برای گرفتن RA یا TA و درج شدنش توی I20 حتما باید Social Security Number داشته باشیم؟
    کلاً این Social Security Number رو چه زمانی به دانشجوها میدن اگر پذیرش گرفته و وارد امریکا بشن؟
    یا حق ...

با سلام به دوستان
    من پیامکهای بسیاری از دوستان روخوندم.اکثرا پس از گرفتن نامه پذیرش هنوز معلوم نیست فاند بهوش تعلق میگیره یا نه. از قرار معلوم باید با استاد صحبت کنه.
    1- آیا استادی که جواب ایمیل رو قبل از اپلای نمیده میشه انتظار داشت بعد از پذیرش جواب ایمیل رو بده؟
    2- با فرض راضی کردن استاد به دادن RA آیا قبل از رفتن به دانشگاه مورد نظر میشه مبلغ فاندی رو که استاد میده رو دریافت کرد یا باید بریم اون دانشگاه و تازه با استاد در مورد مبلغ فاند صحبت کنیم؟
    3- بنظر دوستان گرفتن TA راحتره یا RA ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال فنی دارم درباره بحث فاند و اونم اینکه برای گرفتن RA یا TA و درج شدنش توی I20 حتما باید Social Security Number داشته باشیم؟
    کلاً این Social Security Number رو چه زمانی به دانشجوها میدن اگر پذیرش گرفته و وارد امریکا بشن؟
    شما که تا امریکا نباشید اصلا SSN ندارید که بخواد توی فرم I20 درج بشه.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما که تا امریکا نباشید اصلا SSN ندارید که بخواد توی فرم I20 درج بشه.
    خب به هر حال که تو I20 فاند درج میشه. پس یعنی درج شدن فاند تو I20 ربطی به داشتن SSN نداره؟
    یا حق ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    خب به هر حال که تو I20 فاند درج میشه. پس یعنی درج شدن فاند تو I20 ربطی به داشتن SSN نداره؟
    نه دیگه. بعد از ورود به امریکا SSN میگیرید.

Junior Member

اگه دانشگاه بگه به رشته مورد نظر شما فاند و ra تعلق نمیگیره .امکان داره اگه به استاد ایمیل بزنیم استاد قبول کنه فاند کنه؟ یا دانشگاه بگه نه کلا تمومه قضیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)