صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط den_fa نمایش پست ها
    اگه دانشگاه بگه به رشته مورد نظر شما فاند و ra تعلق نمیگیره .امکان داره اگه به استاد ایمیل بزنیم استاد قبول کنه فاند کنه؟ یا دانشگاه بگه نه کلا تمومه قضیه؟
    بسته به رشته تون داره. در خیلی از رشته ها استادها فاندنمیدهند. رشته تون چیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم آیا سابقه کار مرتبط و بین الملی مثلا در یکی از کشورهای شرق آسیا تاثیر مثبتی بر گرفتن فاند RA دارد؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم آیا سابقه کار مرتبط و بین الملی مثلا در یکی از کشورهای شرق آسیا تاثیر مثبتی بر گرفتن فاند RA دارد؟
    مرسی
    سلام

سابقه کار مرتبط (و کلا هر چیزی که بتونه دید مثبت ایجاد کنه در مورد شما) قطعا موثره. توی CV و application letter حتما بهش اشاره کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

کسی هست که تو رشته دندانپزشکی RA/TA شده باشه؟؟ تو این سایت اکثرا رشته های فنی هستند و بخش مربوط به دندانپزشکا مثل اینکه غیر فعاله.. اگه کسیو میشناسین که تونسته فاند بگیره یا خودتون فاند گرفتین تو رشته پزشکی یا دندانپزشکی لطفا بهم بگین

دندانپزشکی..دانشگاه ها اکثرا گفتن واسه این رشته فاند نمیدیم..میخاستم ببینم کسی اطلاعی داره که اگه مستقیم به استاد ایمیل بزنیم امکانش هست فاند بده یا نه... تو پزشکی یکی رو میشناسم تونسته تو نیویورک RA بشه ولی متاسفانه راه ارتباطی باش ندارم که ازس بپرسم چیکار کرده
    ویرایش توسط rmojtaba : November 15th, 2015 در ساعت 02:20 AM دلیل: دو پست متوالی و مرتبط

سلام دوستان،
    من برای ترم spring 2016 از دانشگاه WVU پذیرش گرفتم (دکترا-صنايع) اما دانشكده كه بهم TA نداد و استادا هم همه گفتن ما الان پوزيشن RA نداريم. حالا من چندتا سوال داشتم: 1) آيا استادا واقعا RA نداشتن يا مثلا از فيلد و سوابق پژوهشي من خوششون نيومده؟ (آخه من يكم مقالاتم همراستا با اونا نيست)، 2) آيا ميتونم براي RA با اسايتد دپارتمان عمران مكاتبه كنم؟ (مقالات من به فيلد دوتا از استاداي عمران خيلي نزديكتره)، 3) آيا اگه ديفر كنم براي پاييز 2016 احتمال گرفتن TA (يا RA) بيشتر ميشه يا كمتر؟

خيلي ممنون ميشم از راهنماييتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

سلام.یکی از دوستان به من گفتند برای مستر پرستاری به شرط تحقیقاتی بودن رشته فاند تعلق می گیره، منظور از تحقیقاتی بودن رشته داشتن مقالست؟؟؟یعنی دانشجوی کارشناسی پرستاری برای گرفتن فاند حتما باید مقاله داشته باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستان به من گفتند برای مستر پرستاری به شرط تحقیقاتی بودن رشته فاند تعلق می گیره، منظور از تحقیقاتی بودن رشته داشتن مقالست؟؟؟یعنی دانشجوی کارشناسی پرستاری برای گرفتن فاند حتما باید مقاله داشته باشه؟؟
    چون رشته من کلا با شما متفاوت هست نمی تونم راهنمایی درستی کنم و بیشتر می ترسم که اشتباه باشه! ولی بهتون توصیه می کنم یه مقدار از فروم بیشتر بخونین و با افرادی که تو رشته شما تونستن فاند بگیرن مشورت کنی (که تو همین فروم هم پیدا می شن!) کاملا متوجه خواهید شد.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

ممنون از راهنماییتون اما مشکل همین جاست که کسی پیدا نمیشه که این شرایط رو داشته باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    در مورد رشته خاص شما نمیدونم ولی بطور کلی منظور از تحقیقاتی بودن رشته اینه که دوره ارشدی که براش اقدام می کنید دوره پژوهشی باشه و نه دوره آموزشی یا حرفه ای. مثلا دوره های آموزشی بدون تز که در رشته های مهندسی معمول هستند و رشته پزشکی و دندانپزشکی که دوره های حرفه ای حساب میشوند معمولا فاند ندارند. در مورد پرستاری باید خودتان تحقیق کنید و با دانشگاههایی که این رشته را در مقطع ارشد و دکترا ارائه میکنند تماس بگیرید و بپرسید آیا فاند وحود دارد و شرایط گرفتنش چیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

یعنی برای این که برای دوره پژوهشی مستر اقدام کنم از الان باید دنبال مقاله و کارهای پژوهشی باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)