صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

سلام
    از هردو راه میشه فهمید ولی بهترینش اینکه به خودش(استاد) ایمیل بزنی.البته تو بعضی دپارتمان ها Chair Manمیدونه که تا چند ترم آینده از نظر پولی چه خبره.
    What Goes Around...Comes Around

بهتر است با استاد مستقیما تماس بگیرید چون ممکن است fund استاد شخصی یا صنعتی باشد و ربطی به رییس دانشگاه نداشته باشد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    بهتر است با استاد مستقیما تماس بگیرید چون ممکن است fund استاد شخصی یا صنعتی باشد و ربطی به رییس دانشگاه نداشته باشد.
    تو هر دپارتمانی یه Chair-man داره که در مورد Fundو غیره... خبر داره چون حتی خیلیproposal رو خودش توسط اساتید دیگه به صنعت میده.نمونش موجوده.
    What Goes Around...Comes Around

اما بعضی فاندها هم خارج از محدوده دانشگاه مستقیما توسط استاد تامین میشود. راستی فکر کنم به پیشنهاد دهنده موضوع (استاد) هم اگر chairman بداند تایید شده یا نه خبر بده. منظورم قبل از اینکه به ما بگه.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بعضی از دانشگاه ها حتی طرف استاد هنوز نداره ولی فاندش معلوم شده که هست یا نه
    نامه پذیرش من چیزی توش نبود ولی گفته نامه بعدی که بهت میدیم توش مقدار RA و فلوشیپ و اینها هست
    البته من استاد پیدا کرده بودم و منبع فاندش هم صنعت هستش

فرض کنیم من برای2009 Spring اقدام کنم و از یک دانشگاه پذیرش بدون فاند یگیرم (چون معمولا فاند برای ترم Spring کم است). اگر مقررات دانشگاه بهم اجازه Defer بده، میشه که برای Fall آن را بتعویق بیندازم به امید اینکه فاند بگیرم؟

می شود عقب انداخت ولی دوباره مدارک شما با کسانی که برای ترم بعد ااقدام کرده اند معمولا مقایسه میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    فرض کنیم من برای2009 Spring اقدام کنم و از یک دانشگاه پذیرش بدون فاند یگیرم (چون معمولا فاند برای ترم Spring کم است). اگر مقررات دانشگاه بهم اجازه Defer بده، میشه که برای Fall آن را بتعویق بیندازم به امید اینکه فاند بگیرم؟
    بله اگر دیفر کنید و برای شرایط مورد نظر دانشگاه qualified باشید میتونید فاند بگیرید. البته معمولا" شما مجددا" باید هزینه apply کردن رو پرداخت کنید یا حداقل اون موردی که من دیدم اینطور بود
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام
    یکی از دوستان من واسه رفتن ......با وجود داشتن مدرک ارشد دوباره واسه ارشد اقدام کرد و پذیرش گرفت حالا پشیمون شده ! می تونه تو همون دانشگاه واسه دکتری اقدام کنه؟ یا باید دوباره apply کنه؟ بیچاره مونده بره واسه ویزا یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط S2109
    سلام
    یکی از دوستان من واسه رفتن ......با وجود داشتن مدرک ارشد دوباره واسه ارشد اقدام کرد و پذیرش گرفت حالا پشیمون شده ! می تونه تو همون دانشگاه واسه دکتری اقدام کنه؟ یا باید دوباره apply کنه؟ بیچاره مونده بره واسه ویزا یا نه
    نمیشه یه جواب قطعی داد. بنظرم بهتره با استادش چک کنه که ایا این استاد برای دکترا opening داره یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)