صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

اگه واسه امریکا داره میره بهش توصیه کنید حتما واسه دکتری اقدام کنه چون شانس ویزا گرفتن خیلی خیلی کم میشه...اگه واسه کشورهای دیگه هم هست بازم توصیه میکنم درخواست تغییر سطح رو بدید و خودتون رو دست کم نگیرید...من مطمئنم بچه های ما در حالت عادی هم یه سر و گردن از اونا بالاتر هستند...اینو بدون تعصب میگم فکر نکنید رگ ایرانی بودنم گل کرده ...این حرفو از دوستان خودم که تو آلمان، سوئد،کره، کانادا و امریکا هستند شنیدم...حرف خودم نیست...
    Keep calm...Time will solve any problem

پیش فرض اساتیدی که فاند گرفتن بیان اینجا پروسه کارشون رو لطفن بگن !

سلام دوستان.
    من الن 1 هفته ست که دارم فروم رو بالا پایین میکنم.آخرش نتونستم به راهنمایی خوب پیدا کنم در این باره.
    دوستانی که فاند گرفتن اگه بیان محبت کنن ، کارایی که کردن رو از اون اول بگن تا بقیه هم استفاده کنن.ممنون میشم.
    ممنون از همگی عزیزان

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : اساتیدی که فاند گرفتن بیان اینجا پروسه کارشون رو لطفن بگن !

یکی ازین حالت ها ممکنه اتفاق افتاده باشه و با شرط رزومه یه نمه قوی ممکنه یکی از موارد یا چندتا با هم اتفاق افتاده و یه دانشجو فاند گرفته:

1- تماس با استاد حتی قبل از ارسال مدارک (اپلای کردن) و مکاتبه با اون و OK گرفتن
    2-تماس با استاد بعد از ارسال مدارک و مکاتبه با اون و OK گرفتن
    3- اصلا با استاد تماس گرفته نشده (یا دانشجو تماس نگرفته یا اصلا استاد ها فعلا کاری نمیتونن بکنند) و اپلای شده و در دانشکده بررسی (پس از گذر از سد admissions standars) و سپس فلوشیپ داده شده
    4- مدارک ارسال شده طرف آویزونه یه دفعه یه استاد ایمیل میزنه که من تو رو میگیرم و فاند میدم

5- همون 4 ولی یه قسمتی از فاند فلوشیپ میشه و ساپورت توسط دانشکده و ...
    6- شما میگی فاند گرفتن: پس از خانواده و یا saving که از بانک میگیرید
    7- همون 6 اما یکی دو ترم میرید اگه GPA خوب بود فاند از دانشکده یا استاد میگیرید

به نظر من موارد آبی و سپس سبز بیشتر مشاهده شده احتمال آبی> احتمال سبز

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : اساتیدی که فاند گرفتن بیان اینجا پروسه کارشون رو لطفن بگن !

فاند گرفتن مراحل جدایی از اپلای کردن نداره. معمولا دانشگاه ها توی یک لیست مثلا به 40 نفر پذیرش می دن به 20 نفر اول فاند می دن (حالا یا اساتید این 20 نفرو انتخاب کردن یا خود دانشکده) به بقیه فاند نمی دن.
    شما اگه خوب اپلای کنی فاند هم می گیری.

Junior Member

اگر استادي جواب داده باشه :
    Your research
    background certainly matches well with the research we are conducting in
    the SPWC lab
    منظورش همونTA ؟ !
    ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh
    Your research
    the SPWC lab
    منظورش همونTA ؟ !
    ممنون
    فقط گفته background شما به کار اون میخوره، حرفی از TA یا RA نزده که!

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh
    Your research
    the SPWC lab
    منظورش همونTA ؟ !
    ممنون
    این که اصلا صحبتی از TA نکرده؟؟!! فقط گفته سوابق تحقیقاتی شما با اونها خیلی خیلی نزدیک هست... ???
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

من پذيرش بدون فاند دارم و ميخوام با استادا (كه تا به حال با هيچ كدومشون تماسي نداشتم) واسه فاند تماس بگيرم. بعضي‌ها مي‌گن تو ايميل اول فقط به اين اشاره كنم كه به كارشون علاقه دارم و مي‌خوام باهاشون كار كنم و حرفي از فاند نزنم. بعضياي ديگه مي‌گن اشكال نداره اگه تو همون ايميل اول از استاد تقاضاي فاند كني. به نظر شما كدوم راه بهتره؟ با توجه به اينكه در روش اول بايد زمان بيشتري هم بذاريم.

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis
    من پذيرش بدون فاند دارم و ميخوام با استادا (كه تا به حال با هيچ كدومشون تماسي نداشتم) واسه فاند تماس بگيرم. بعضي‌ها مي‌گن تو ايميل اول فقط به اين اشاره كنم كه به كارشون علاقه دارم و مي‌خوام باهاشون كار كنم و حرفي از فاند نزنم. بعضياي ديگه مي‌گن اشكال نداره اگه تو همون ايميل اول از استاد تقاضاي فاند كني. به نظر شما كدوم راه بهتره؟ با توجه به اينكه در روش اول بايد زمان بيشتري هم بذاريم.
    به نظر من با استادی که به کارشون علاقه دارین ایمیل بزنید و اعلام کنید که به حوزه کاریشون علاقمندید و الان پذیرش دارید حالا نیاز به financial support دارین از هر نوع که باشه...
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis
    2009 درست میگن ... یه مختصری از خودتون تعریف کنین و بگین به کارای استاده علاقه دارید و در آخر بپرسید که آیا available position دارن تو lab یا نه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)