صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

دوستان نظر های خوبی دادن.ولی یک نکته در نظر بگیرید شاید استادی که شما تمایل به کارشون دارید فاند یه جای خالی نداشته باشیه. بعد چه کار می خواهید بکنید؟ می خواهید بیخیال تحصیل تو اون دانشگاه بشید؟ یامی خواهید به یه استاد تو زمینه دیگه بعدش ایمیل بزنید و همین حرفهای تکراری بزنید؟
    بنظر در ابتدا (حالا که شما پذیرش گرفتید) ببینید می تونید با یکی از دانشجویان اونجا ارتباط بر قرار کنید و معمولا دانشجویان از وضیعت فاند استاداشون اطلاع دارند(اگه ایرانی باشه که بهتر ) و سعی کنید متوجه بشید که کدام استاد وضعیت خالی برای گرفتن دانشجو داره. بد باهاش تماس بگیرید(آیمیل) و رزومه بفرستید و سعی کنید قانعش کنید که بدردش می خورید. می دونم یکم مشکل هستش ولی کار شما با تضمین بالاتری پیش می بره.این راهکار نتیجش پس داده ;D
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

البته بهرنگ جان این راه حلی که میگی به گفته خودت یکم مشکله و پروسه رو طولانی میکنه چون بکگراند معمولا" واسه استاد خیلی مهمه و اینکه بخوای بری سراغ یه استاد تو یه زمینه دیگه یکم مشکله ولی اگه وقت کافی وجود داشته باشه راه حله منطقی و خوبیه ... البته منشی هم معمولا" از فاند ها خبر داره ... البته نه دقیقا" منشی ولی یه چیزی تو همین مایه ها که شاید از خود منشی بشه پرسید که در یه مورد به ما خیلی کمک کرد ... موفق باشید ...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

بله میلاد جان درسته این پروسه وقت گیر هست یکم. ولی من با Graduate Coordinator بیشتر موافقم با اون تماس بگیرید او حتما از شرایط فاند ها خبر داره یا ایشان یا HEAD البته اگه جواب بده.
    موفق باشی
    What Goes Around...Comes Around

یادمه در جایی در همین فروم هم گفته شد که معمولا دو نفر از میزان فاند استاد خبر داره:
    1. Department Head
    2. Graduate Coordinator
    البته گهگاه تماس با دانشجویان دانشکده هم کمک می کند. مخصوصا دانشجویان ایرانی.

I think you don't need to mention to fund, since in case a professor can't support you, they will let you know...especially when you are applying for your PhD...I never talked to them about this...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

من هم همين نظر را دارم و فكر ميكنم نيازي به ذكر اين نكته نيست كه شما به fund احتياج داريد . default پذيرش دانشجوها توسط استادان داشتن fund است. معمولا اگر استادي fund نداشته باشد اين رو خودش به شما متذكر ميشه. من خودم اين مورد را بارها تجربه كردم كه استادي از background استقبال كرده اما در عين حال ياد اور شده كه fund نداره.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Dont make yourselves such confused guys; You can easily and straightforward ask the professor , in very first emeils, about availability of any RAs/TAs or else.

علمای گرامی اگه پذیرش مستر گرفته باشید و استادی که براتون انتخاب شده تو سایتش نوشته از دولت و صنعت فانده و از این حرفا....ولی وقتی بربی RA بش میل زدم میکه که RA فقط برا دانشجوهای دکترا میدن؟ آیا علما میگن میل بزنم بگم قر نیا بابا جون؟ :P و بگم که ویزا گرفتن خیلی سخته اینجوری...آیا به نظرتو می ارزه به امتحانش یا خزه؟ کسی دیده اینجوری جواب بده؟
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    علمای گرامی اگه پذیرش مستر گرفته باشید و استادی که براتون انتخاب شده تو سایتش نوشته از دولت و صنعت فانده و از این حرفا....ولی وقتی بربی RA بش میل زدم میکه که RA فقط برا دانشجوهای دکترا میدن؟ آیا علما میگن میل بزنم بگم قر نیا بابا جون؟ :P و بگم که ویزا گرفتن خیلی سخته اینجوری...آیا به نظرتو می ارزه به امتحانش یا خزه؟ کسی دیده اینجوری جواب بده؟
    شما هر جوری دوست دارید می‌تونید ایمیل بزنید، اما از اونجا که ترجمه کردن «قر نیا بابا جون» یک کم سخته، فکر می‌کنم بهتر باشه یک ایمیل بزنید و بگید که شما پذیرش مستر گرفتید، اما مایلید که بلافاصله بعدش ادامه بدهید برای دکترا، آیا امکانش هست که فاند بگیرید یا خیر. البته اگر واقعا قصدش رو دارید که بعد از مستر از همون دانشگاه دکترا بگیرید این رو بگید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Dont lose your opportunity by making assumptions,
    The professors' words about offering funds to PhDs could be also a trigger for you mentioning in emails that you are also highly interested and decisive in their PhD program; this manner in your email might help you to be hired!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)