صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

بله برای من هم همون که مهدی و بابک عزیز گفتند اتفاق افتاد یعنی با وجود اینکه استاده تو سایتش گفته بود که فاند برای دانشجوهای مستر و دکترا هست ، وقتی از من قول گرفت که دکترا رو هم اونجا بمونم قبول کرد که برای مستر بهم فاند بده ... یکم استادا رو مستر سخت ریسک میکنن خصوصا" اگر کانادا باشه ...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

About the words I said; I am just among some american and international studentds siting in a room and after asking them, I am now totally sure

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

من از دانشگاه آریزونا برای Phd مکانیک (Fall 2009) پذیرش گرفتم ولی هنوز وضعیت فاندم مشخص نیست. وقتی با مسئول پذیرش دپارتمان مساله رو مطرح کردم گفت که بین فوریه تا آپریل فاندها بررسی می شه و جواب با ایمیل اطلاع داده می شه. حالا چند مساله فکرم رو مشغول کردند:

1. آیا لازم هست با استاد تماس بگیرم و به بهانه مساله پذیرش قضیه فاند رو هم مطرح کنم یا صبر کنم و منتظر عاقبت ماجرا بشم؟ (از موقعی که مدارکم رو فرستادم برای بررسی تا حالا دیگه ایمیلی رد و بدل نکردیم)

2. (البته می دونم که تقریبا مربوط به این بخش نمی شه اما اگه باهم باشن بهتره) بخش ویزای دانشگاه به من و دانشکده ایمیل زده که Graduate College آماده صادر کردنه I 20 هست و بمجرد مشخص شدن وضعیت مالی I 20 صادر می شه. حالا سوال من اینه که من اگه به هر دلیلی نخوام پذیرش این دانشگاه رو قبول کنم از کجای مرحله پذیرش به بعد می تونم پذیرش رو رد کنم؟ (با توجه به اینکه Graduate College در ایمیل پذیرشی که برای من فرستاده گفته که نامه رسمی پذیرش رو برام پست کرده)

با سپاس از راهنمایی دوستان
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Champion

۱. تبریک می‌گم برای پذیرش. به نظر من حتما با استاد تماس بگیرید و بگید که پذیرش گرفتید و بپرسید که آیا امکان گرفتن فاند ازش وجود داره یا خیر.
    ۲. معمولا در همون نامه‌ی رسمی پذیرش ازتون می‌پرسند که آیا پذیرش رو قبول می‌کنید یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    ۱. تبریک می‌گم برای پذیرش. به نظر من حتما با استاد تماس بگیرید و بگید که پذیرش گرفتید و بپرسید که آیا امکان گرفتن فاند ازش وجود داره یا خیر.
    بابک جان، از دیروز تا حالا دارم با خودم کلنجار می رم که ایمیل بزنم ولی یک قضیه هست که منو به شک می ندازه. واقعیتش اینه که تا اینجا لینک خیلی خوبی با یکی از استادهای کمبریج برقرار کردم و استاده تا حالا خیلی مصمم دنبال کار پذیرش من بوده. در واقع از کمبریج هم پذیرش مشروط دارم و شرطش هم مشخص شدن شرایط مالیه. استاد کمبریج منو خیلی امیدوار کرده که به احتمال زیاد یا بورس خود کمبریج و/یا studentship کالج رو می گیرم. حالا فکرم این شده که چطوری مساله بورس دانشگاه آریزونا رو با استاده مطرح کنم که اگه قضیه بورس کمبریج درست شد بتونم راحت پذیرش آریزونا رو رد کنم. اگه روشن تر بخوام بگم از اینکه با استاد آریزونا تماس بگیرم و باهاش درباره فاند صحبت کنم و احیانا بورس این دانشگاه هم درست بشه و بعد من دانشگاه کمبریج رو انتخاب کنم و پذیرش آریزونا رو رد کنم احساس خوبی ندارم. از طرفی کمبریج دانشگاه خیلی بزرگیه و گاهی هم فکر می کنم که اگه نتونم فاند بگیرم چی؟

دوستانه دیگه هم اگه نظری در این مورد دارند خوشحال می شم که نظرشون رو بشنوم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Champion

موقع گرفتن پذیرش همیشه چنین موقعیت‌هایی پیش میاد. یکی دو تا راه رو پیشنهاد می‌کنم. ۱. الان با استاد آریزونا تماس بگیرید و بگید که پذیرش گرفتید، اما می‌خواهید بدونید در صورتی که پذیرش آریزونا رو قبول کنید، آیا امکان گرفتن فاند ازش وجود داره یا نه. منظورم اینه که جمله رو طوری بنویسید که این رو به استاد القا نکنه که حتما به آریزونا خواهید رفت. به این ترتیب در آینده اگر پذیرش آریزونا رو قبول نکردید هم مشکل عمده‌ای پیش نخواهد اومد.
    ۲. اگر فرصت کافی دارید، صبر کنید تا نتیجه‌ی نهایی کمبریج مشخص بشه و اگر کمبریج براتون ممکن نشد، اون وقت به استاد آریزونا ایمیل بزنید و بگید که پذیرش آریزونا رو قطعا قبول خواهید کرد، اما مشکل مالی دارید و می‌خواهید بدونید که آیا امکان گرفتن فاند از استاد وجود داره یا نه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

بنظر من می تونید بعدا به استادتون تو آریزونا بگید که مشکلات ویزا مانع شدش که به اونجا بیام.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

Hi,
    I have received an admission offer from Calgary Uni.
    14000 TA
    3000 From the professor for summer

5800
    from dept= 50% of tuition fee

Is it a good offer?

SUM=24000
    tuition= 11800

I think the TA is much but RA ...
    Is it hard to be a TA?

TNX

حالا میشه با استاد چونه زد؟؟ :P بد نیست؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

There is a special topic for comparing them; but a rule of thumb is that they both have their own advantages and shortcoming
    Ask him if the costs in that city could bring difficulties then ask about POSSIBILITY of any increase in their offer; but usually I doesn't work

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2008 نمایش پست ها
    مشکل اينجاست که براي صدور I-20 بايد يک certification of financial support براي دانشگاه بفرستم. مدرکي دال بر اينکه شما توانايي پرداخت حدود 30000 دلار براي سال اول را داريد. مي شود اين کار را از طريق bank statement انجام داد. ولي براي گرفتن ويزا به اندازه زمين تا آسمان (!!!) فرق هست که شما fund داشته باشي يا نه. از يک طرف يک دانشجوي آس و پاس (!!!) اين پول را از کجا بياره؟! ضمنا اگر قرار نيست fund بده من منتظر جواب بقيه دانشگاهها بمونم. من الان بايد به چند تا استاد ايميل بزنم؟ قبلا يکي از استادهاي آنجا بهم گفته بود apply بکن ولي خيلي مطمئن نباش! کسي تا حالا به مورد مشابهي برخورد کرده؟ (رشته برق)

lمنهم همين سوال را دارم. ميشه يكي از بچه ها كه ميدونه جواب بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)