صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

من PhD ميکروبيولوژی از يکی از دانشگاه های دولتی تهران دارم و الان هم به عنوان استاديار در يکی از دانشگاه ها مشغول کار هستم اما واقعا کاری که اينجا دارم (درس دادن به دانشجو های بی انگيزه و تحقيقات سطح پايين) راضی ام نمی کند. تصميم دارم در رشته ايمینولوژی پزشکی دوباره دکتری بگيرم و فکر می کنم در صورتيکه در دانشگاه های Top 20 بتوانم پذيرش بگيرم ارزش سختی دوباره تز گذراند و همه چيز رو داشته باشه. از نظر مقاله اوضاعم خوبه، TOEFL و GRE هم شروع کردم و فکر کنم تا سال بعد بالا 600 و 1200 را بياورم. فاند برايم خيلی مهمه و بدون اون امکان عملی کردن اين تصميمم را ندارم. اصلا به من فاند از دانشگاه های TOP 20 خواهند داد؟ پيشنهادی برای بالا رفتن شانسم داريد؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Nobody can predict based on some little information provided by you. Even if we were cleared about ur previous schools and GPA and condition of your articles, that would be thought to be hard enough to say an absolute answer. However, you are not that much far, and I believe it is well feasible according to your built resume.

Count Down ممنون از توجه شما.
    32=Age
    Microbiology=Major
    18.9=GPA MSc
    18.6= GPA PhD
    9ISI articles, 2 of them first author
    20 articles in Iranian Journals
    Graduated from Tehran university of Medical sciences
    One Year Teaching in Azad Medical University
    Author of two books
    نگرانی من بيشتر در خصوص سنم هست و اينکه با توجه به اينکه PhD داشتم و اکنون تو رشته ديگر می خوام اپلای کنم برايم از نظر فاند گرفتم مشکل یا محدوديتی ايجاد نکند.

شايد بپرسيد با اين شرايط چرا برای Post اقدام نمی کنم. راستش قبلا در فکر اين بودم که PostDoctoral در US یا کانادا اقدام کنم اما با توجه به اينکه PhD در رشته های Biomedical ايران چندان در دنيا شناخته شده نيست، نمی توانم در دانشگاه های Top 20 پذيرش بگيرم و معمولا Post در دانشگاه های Top به PhD های اساتيد شناخته شده می دهند. بنابراين چنين تصميمی گرفتم. البته اگر بتوانم از Stanford/Harvard/Duke&... پذيرش با فاند بگيرم. ممنون می شوم اگر راهنمایی ام کنيد.

Junior Member

درود بر همگی دوستان ،من دانشجوی فوق رشته شهرسازی در ایتالام معدل لیسانسم 17،66 هست و انگلیسی ام خوبه میتونم تافل و گره نمره ی خوب بیارم ،منتها یه پست هایی دیدم که رشته معماری فاندش خیلی کمه و میخواستم بدونم این در مورد رشته های شهرسازی هم همینطوره؟ اگر آره که خب برای آمریکا وقتم رو تلف نکنم .

رشته های شهرسازی در آمریکا معمولا این ها هستند : Real Estate , City Planner ,MBA concentration in Real Estate

خیلی ممنون میشم اگر دوستان با تجربه کسی بتونه در این زمینه کمکم کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام به همگی آیا در متن ایمیلی که به استاد می فرستیم باید تقاضای teacher assistant رو مطرح کرد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی آیا در متن ایمیلی که به استاد می فرستیم باید تقاضای teacher assistant رو مطرح کرد؟
    معمولا لازم نیست. وقتی به استادی ایمیل می‌زنید و می‌گید که مایلید باهاش کار کنید،‌ استادها می‌دونند که شما دنبال ساپورت مالی هستید و اگر RA یا TA بتونند جور کنند بهتون اطلاع می‌دن.

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

سلان خدمت همه
    راستش من خيلي اينجا گشتم ولي جواب دقيقي براي سوالم پيدا نكردم
    براي فاند مستر موقعي كه براي دانشگاه apply ميكني بايد در خواست كني؟ اصلا احتياج به درخواست داره؟يا بايد بعد از جواب قبولي درخواست داد؟
    اگر به دانشگاه بستگي داره تو سايت دانشگاه نوشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_app نمایش پست ها
    درود بر همگی دوستان ،من دانشجوی فوق رشته شهرسازی در ایتالام معدل لیسانسم 17،66 هست و انگلیسی ام خوبه میتونم تافل و گره نمره ی خوب بیارم ،منتها یه پست هایی دیدم که رشته معماری فاندش خیلی کمه و میخواستم بدونم این در مورد رشته های شهرسازی هم همینطوره؟ اگر آره که خب برای آمریکا وقتم رو تلف نکنم .

رشته های شهرسازی در آمریکا معمولا این ها هستند : Real Estate , City Planner ,MBA concentration in Real Estate

خیلی ممنون میشم اگر دوستان با تجربه کسی بتونه در این زمینه کمکم کنه
    سلام ، من هم سوالم در همین حدوده ، منتها من می خوام برای طراحی شهری در کانادا اقدام کنم ،
    سوال دیگه ای که داشتم اینه که اونطور که من از دوستان شنیدم اول باید پذیرش گرفت و بعد فاند ، دانشگا های کانادا هم که برای اپلای باید مدارک و کارهای هنریت رو براشون پست کرد و برای اپلایشون هزینه پرداخت .

می خواستم ببینم این درسته ؟ یا میشه با میل کردن رزومه به استاد تکلیف پذیرش و فاند رو مشخص کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام به همه دوستان وبا اميد به موفقيت همه

سوال من اينه كه آيا Assistant Professor هم ميتونه فاند بده كه باهاش مطرح كنيم؟
    يا اينكه فقط ميتونه به عنوان Adviser عمل كنه و به يكي ديگه توصيه مارو بكنه

با تشكر فراوان ار توجه شما دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)