صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 191

موضوع: برای گرفتن RA چطور باید اقدام کرد؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دوستانی که از استاد فاند گرفتن لطفا راهنمایی کنیدددد؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HFC نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان وبا اميد به موفقيت همه

سوال من اينه كه آيا Assistant Professor هم ميتونه فاند بده كه باهاش مطرح كنيم؟
    يا اينكه فقط ميتونه به عنوان Adviser عمل كنه و به يكي ديگه توصيه مارو بكنه

با تشكر فراوان ار توجه شما دوستان

سلام،

بله میتونه. اساتید فاند رو بر اساس پروژه هایی که از صنعت می گیرن و قرار دادهایی که با اونا دارن یا موقعیت های TA که دارن میتونن به دانشجوهاشون اختصاص بدن. این موضوع ربطی به مرتبه استادیشون نداره. (هرچند که قاعدتا کسی که استاد تمام باشه بدلیل سابقه بیشتر احتمال اینکه پروژه های بیشتری تو دستش باشه بالاتره!)
    موفق باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre khanom نمایش پست ها
    سلام ، من هم سوالم در همین حدوده ، منتها من می خوام برای طراحی شهری در کانادا اقدام کنم ،
    سوال دیگه ای که داشتم اینه که اونطور که من از دوستان شنیدم اول باید پذیرش گرفت و بعد فاند ، دانشگا های کانادا هم که برای اپلای باید مدارک و کارهای هنریت رو براشون پست کرد و برای اپلایشون هزینه پرداخت .

می خواستم ببینم این درسته ؟ یا میشه با میل کردن رزومه به استاد تکلیف پذیرش و فاند رو مشخص کرد ؟
    سلام،
    این که شما باید برای دانشگاه مدارکتون رو بفرستید و هزینه Application fee رو پرداخت کند که قطعا اجتناب ناپذیره! (حتی اگه استاد رزومه شما رو ببینه خییلی هم خوشش بیاد و اوکی بده، شما باز هم باید رسما اپلای کنید). اما بهتره قبلش با استاد تماس داشته باشید و نظرش رو بپرسید که با توجه به رزومه شما، چقدر شانس پذیرش و فاند گرفتن براتون هست. اینطوری میتونید با اطمینان خاطر بیشتری اپلای کنید و مدارکتون رو برای دانشگاههایی بفرستید که شانس پذیرش بالاتر باشه.

موفق باشید!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    شايد بپرسيد با اين شرايط چرا برای Post اقدام نمی کنم. راستش قبلا در فکر اين بودم که PostDoctoral در US یا کانادا اقدام کنم اما با توجه به اينکه PhD در رشته های Biomedical ايران چندان در دنيا شناخته شده نيست، نمی توانم در دانشگاه های Top 20 پذيرش بگيرم و معمولا Post در دانشگاه های Top به PhD های اساتيد شناخته شده می دهند. بنابراين چنين تصميمی گرفتم. البته اگر بتوانم از Stanford/Harvard/Duke&... پذيرش با فاند بگيرم. ممنون می شوم اگر راهنمایی ام کنيد.
    سلام،

شما رزومه خیلی خوبی دارید. اما چون یکبار PhD خوندید، احتمال اینکه به مشکل بخورید وجود داره. در مورد آمریکا، من دوستانی رو دیدم که با وجود اخذ پذیرش از دانشگاه، سفارت به همین دلیل که می خواستن یه مقطع رو مجدد بخونن ریجکتشون کرده و ویزا نداده.

موفق باشید!

Junior Member

سلام دوسان
    خواستم بدونم که در اولین قدم برای اینکه بدونیم فاند بهمون تعلق می گیره یا خیر میتونیم مستقیما به یه استادی میل بزنیم؟یعنی قبل از اینکه هیچ مدرکی واسه فرستادن آماده گرده باشی به استار ایمیل بزنیم و در مورد وضعیت رزومه و نوع فاندی که بهمون تعلق می کنه سوال کنیم.به نظرتون عاقلانه هست؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط msv.mahdis نمایش پست ها
    سلام دوسان
    خواستم بدونم که در اولین قدم برای اینکه بدونیم فاند بهمون تعلق می گیره یا خیر میتونیم مستقیما به یه استادی میل بزنیم؟یعنی قبل از اینکه هیچ مدرکی واسه فرستادن آماده گرده باشی به استار ایمیل بزنیم و در مورد وضعیت رزومه و نوع فاندی که بهمون تعلق می کنه سوال کنیم.به نظرتون عاقلانه هست؟
    سلام،

بله دوست عزیز! اصلا باید همین کار رو بکنید! شما باید رزومتون رو به همراه ایمیل به اساتید مورد نظرتون بفرستید و توی ایمیل از اونها بپرسید که آیا Open position دارن یا نه و شانس شما رو برای گرفتن RA/TA رو ارزیابی کنند. البته ناگفته نماند، که تعداد زیادی از ایمیل ها معمولا بی جواب میمونه، به تعداد زیادی جواب سر بالا داده میشه و فقط تعداد اندکی هستن که معمولا جواب درستی به دانشجو میدن که بالاخره واقعا شانسی داره یا نه؟! بنابراین در ارسال ایمیل ها باید شکیبا باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

این سوال من هم هست اطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nel_m نمایش پست ها
    سلان خدمت همه
    راستش من خيلي اينجا گشتم ولي جواب دقيقي براي سوالم پيدا نكردم
    براي فاند مستر موقعي كه براي دانشگاه apply ميكني بايد در خواست كني؟ اصلا احتياج به درخواست داره؟يا بايد بعد از جواب قبولي درخواست داد؟
    اگر به دانشگاه بستگي داره تو سايت دانشگاه نوشته؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط nel_m نمایش پست ها
    سلان خدمت همه
    راستش من خيلي اينجا گشتم ولي جواب دقيقي براي سوالم پيدا نكردم
    براي فاند مستر موقعي كه براي دانشگاه apply ميكني بايد در خواست كني؟ اصلا احتياج به درخواست داره؟يا بايد بعد از جواب قبولي درخواست داد؟
    اگر به دانشگاه بستگي داره تو سايت دانشگاه نوشته؟
    کاملا بستگی به دانشگاه داره و جواب عمومی واسه این سوال وجود نداره.دانشگاههایی که منابع فاندینگ در اختیار دانشکدست از شما میخوان در صورت نیاز به فاند در فرم درخواست پذیرش این رو اعلام کنید. بعضی دانشکده ها هم منابع فاندو اسکولارشیپشون از جاهاهی مختلف تامین میشه(مثلا بعضی از دانشگاههای انگلیس) که برای هر جا باید جداگانه در خواست بفرستید و مثل پذیرش deadline داره که معمولا هم قبل از ددلاین formal application هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان

به نظر شما بد نیست تو همون email اول از استاد بپرسی که فاند میدی یا نه؟

Junior Member

سلام
    اگر بخوایم سال دیگه applyکنیم بهتره کی برای گرفتن فاند به استاد میل بزنیم ؟

Junior Member najafi2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي الكترونيك و ارشد مهندسی نانو فوتونیک

اگه میشه اسم و ایمیل این اساتید مهربونو بذارید
    من آنقدر هنرمند هستم كه در خيال خودم آزادانه ترسيم ميكنم، خيال مهمتر از دانش است زيرا دانش محدود است ولی خیال دنیا را در بر میگیرد.

"آلبرت انیشتین"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)