نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 1 از 72 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

Talking معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

دوستان به تازگی یکی از دوستان گرام جهت بی اثر کردن ترفند های آژانس ها در گرفتن وقت سفارت برنامه ای را در قالب add ons فایر فاکس نوشته اند. لطفا جهت دریافت برنامه به ایشون پیام خصوصی ارسال کنید.
    دوستانی که از این برنامه استفاده کرده اند لطفا مزایا و معایب اون رو همین جا شر کنن تا برای بهتر شدن کار کمکی باشه.

این برنامه پایان عمر آژانس ها خواهد بود.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Cool پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

خواهش می کنم من خوشحال می شم که بتونم کمکی به دوستانم در ایران بکنم در اینجا من نحوه نصب و استفادشو شرح میدم.

1- برای نصب فقط کاقیه اونو به به firefox ، بکشيد (drag کنید). وقتی پیام نصب اومد اونو نصب کنید و firefox رو restart کنید.
    2- وقتی firefox مجددا start شد به منوی Tools مراجعه کنيد. گزينه Us Visa interview time اضافه شده. روی این گزینه کلیک کنید

tools.PNG

3- مشخصات خودتون رو در پنجره باز شده وارد کنید (در سطر آخر سال و ماه و روز مد نظرتونو وارد کنید) و OK کنید

pref.PNG

4- برای شروع به کار پلاگین روی آیکان start.png در status bar کلیک کنید (چنانچه status bar رو نمی بینید از منوی view چک کنید که statusbar حتما تیک خورده باشه)

5- منتظر باشید تا براتون وقت رو بگیره

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

با تشکر از دوستان عزیزی که پیام خصوصی میدن
    با توجه به توضیحاتی که در اینجا دادم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...84-2010/page32

لطف کنید يا ایمیل دانشگاهتون رو برام بذارید یا یک لینک به سوابقتون (مثلا نتایج پذیرش)

سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

من این برنامه رو نصب کردم و یه وقت الکی گرفتم. به نظر خوب کار میکنه. حالا میخوام برای ۲۹ جولای شانسم رو امتحان کنم.
    به نظر من اگه این برنامه یه جوری بود که بارکد نمیخواست و از مرحله بعد از بارکد کار میکرد باز هم می تونست سریعتر باشه.

ببخشید میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدین؟ منظور از مرحله بعد از بارکد چیه؟

ApplyAbroad Champion

سلام دوست عزیز

اولا من متاسفانه موفق نشدم یه وقت بگیرم با این نرم افزار؟؟؟؟؟ من نمی دونم دوستمان چه جوری گرفتن...

یه سوال؟ این نرم افزار فقط برای سفارت قبرس عمل می کنه؟

بله فعلا فقط برای قبرسه
    می تونید بگید دقیقا چه اتفاقی افتاد که نتونستید؟ منظورم رفتار نرم افزاره
    شما برای چه روزی سعی کردید؟

ApplyAbroad Champion

هر تاریخی رو که می زنم (سه شنبه ها) میگه پر شده؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    هر تاریخی رو که می زنم (سه شنبه ها) میگه پر شده؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    خوب دلیلش اینه که باید صبر کنید تا روزی که سایت سفارت باز بشه. روزهایی هم که باز میشه مثل اینکه از قبل تو سایت سفارت اعلام می کنن
    متاسفانه من دقیقشو نمی دونم از همینجا از دوستان دیگه تقاضا می کنم اگه کسی می دونه جواب این دوستمونو بدن
    درست لحظه ای که سایت باز بشه این نرم افزار وقت رو برا شما می گیره اما شما باید قبلش فعالش کرده باشید

فرض کنيد سفارت 20 تا وقت در اون روز خاص باز کنه! بعد 21 نفر دقيقا از همين نرم افزار شما استفاده کنن! رو چه حسابي سر يکي بي کلاه مي مونه؟ (حالا کسايي رو که با نرم افزارهاي ديگه دارن کار مي کنن رو بذاريم کنار!)
    بعد ساعت مصاحبه رو از بين 2-3 تا گزينه چه جوري ساعت رو انتخاب مي کنه؟

صفحه 1 از 72 123456789101151 ... آخرینآخرین