نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 2 از 72 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    فرض کنيد سفارت 20 تا وقت در اون روز خاص باز کنه! بعد 21 نفر دقيقا از همين نرم افزار شما استفاده کنن! رو چه حسابي سر يکي بي کلاه مي مونه؟ (حالا کسايي رو که با نرم افزارهاي ديگه دارن کار مي کنن رو بذاريم کنار!)
    بعد ساعت مصاحبه رو از بين 2-3 تا گزينه چه جوري ساعت رو انتخاب مي کنه؟
    خوب طبیعتا اگه 20 تا وقت باز بشه فقط 20 نفر می نونن وقت رو بگیرن ولی هر کس زودتر فرم رو submit کنه وقت به اون میرسه اما با این نرم افزار لا اقل همه شانس برابر از لحاظ سرعت پر کردن فرم دارن ولی در هر حال 20 تا request اولی که به سرور برسه وقت بهشون میرسه. با این نرم افزار دیگه آژانسها نمی تونن شانس ببشتری داشته باشن و شانس همه تقریبا برابره ولی دیگه اینکه درخواست کی اول به سرور برسه به خیلی از پارامترها از جمله سرعت اینترنت هم بستگی داره.
    در مورد سوال دومتون هم همیشه نرم افزار، اولین وقت (گزینه اول) رو انتخاب می کنه

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    خوب طبیعتا اگه 20 تا وقت باز بشه فقط 20 نفر می نونن وقت رو بگیرن ولی هر کس زودتر فرم رو submit کنه وقت به اون میرسه اما با این نرم افزار لا اقل همه شانس برابر از لحاظ سرعت پر کردن فرم دارن ولی در هر حال 20 تا request اولی که به سرور برسه وقت بهشون میرسه. با این نرم افزار دیگه آژانسها نمی تونن شانس ببشتری داشته باشن و شانس همه تقریبا برابره ولی دیگه اینکه درخواست کی اول به سرور برسه به خیلی از پارامترها از جمله سرعت اینترنت هم بستگی داره.
    در مورد سوال دومتون هم همیشه نرم افزار، اولین وقت (گزینه اول) رو انتخاب می کنه
    من متوجه نمي شم منظورتون از اينکه هر کي زودتر sumbit کنه يعني چي؟
    خوب قاعدتا همه حداقل نيم ساعت قبل از باز شدن وقت ها add-on شما رو فعال مي کنن. پس فرقي نبايد بين اينا باشه؟ غير از اينه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    من متوجه نمي شم منظورتون از اينکه هر کي زودتر sumbit کنه يعني چي؟
    خوب قاعدتا همه حداقل نيم ساعت قبل از باز شدن وقت ها add-on شما رو فعال مي کنن. پس فرقي نبايد بين اينا باشه؟ غير از اينه؟
    بله درست میگید اما بالاخره ار هر 2 تا درخواستی که به سمت سرور submit میشه حتی اگه دقیقا در یک لحظه هم submit بشن، یکیش چند صدم ثانیه زودتر میرسه و اونی که اول میرسه وقت رو دریافت می کنه
    ویرایش توسط yekdaneshjoo : May 5th, 2010 در ساعت 06:51 PM

دوست عزیز
    خوب دلیلش اینه که باید صبر کنید تا روزی که سایت سفارت باز بشه. روزهایی هم که باز میشه مثل اینکه از قبل تو سایت سفارت اعلام می کنن
    متاسفانه من دقیقشو نمی دونم از همینجا از دوستان دیگه تقاضا می کنم اگه کسی می دونه جواب این دوستمونو بدن
    درست لحظه ای که سایت باز بشه این نرم افزار وقت رو برا شما می گیره اما شما باید قبلش فعالش کرده باشید
    رزرو وقت 29 ژوئن 2010 در روز دوشنبه 10 می (20 اردیبهشت 89) ساعت 9 صبح به وقت محلی و 10:30 به وقت ایران شروع میشه.

یه سوال: اون زمانی که پرتال رزرو باز میشه، لازمه که کاری بکنیم؟ منظورم اینه که اگه مثلا نیم ساعت قبل از ساعت 10:30 این برنامه رو ران کرده باشیم، کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

با تشکر از دوست عزیز مان.
    با استفاده از این نرم افزار شانس گرفتن وقت برای همه یکسان میشه. دیگه آژانس ها هم نمی تونن با استفاده از نرم افزار هایی مشابه اقدام به فروش وقت کنند. در مورد سفارت آنکارا هم که من توصیه میکنم تمام دوستان نامه ای با سلیقه خود نوشته و با در نظر گرفتن موارد بیان شده در تاپیک اعتراض به سفارت آنکارا ارسال دارند. لطفا هر مشکلی هر چند کوچک در استفاده از این برنامه دارید همین جا پست بزنید تا دوست عزیزمان با بهتر کردن version های بالاتر، برنامه رو برای سفارت های باکو و دبی نیز ارائه بدن.

موفق باشید دوستان
    یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghamari نمایش پست ها
    یه سوال: اون زمانی که پرتال رزرو باز میشه، لازمه که کاری بکنیم؟ منظورم اینه که اگه مثلا نیم ساعت قبل از ساعت 10:30 این برنامه رو ران کرده باشیم، کافیه؟
    بله کافیه، منتها چون دوشنبه بار اولی هست که نرم افزار توی محیط واقعی داره تست میشه شما فقط نگاهتون به سیستم باشه. لازم نیست کاری کنید فقط اگر که احیانا مشکلی برخورد، یک بار پلاگین رو stop و start کنید (با کلیک روی آیکان مربوطه در statusbar و بعد هم اینجا اعلام کنید که مشکل چی بود ) البته نگران نشید من و دوستان دیگه وقت تستی گرفتیم و مشکلی نبوده. امیدوارم این دوشنبه خیلی ها بتونن وقتو بگیرن

Junior Member

ببخشید میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدین؟ منظور از مرحله بعد از بارکد چیه؟
    هنگامیکه میخواهیم وارد سایت بشیم و دکمه schedule an appointment رو میزنیم یه صفحه دیگه باز میشه که از ما بارکد (Barcode Number) میخواد. بعد باید submitکنیم. بعد وارد جدول زمانی وقتها میشیم. منظور من این بود اگه هر کاربر بار کد رو وارد میکرد و بعد این نرم افزار از اون صفحه به بعد ما رو کمک میکرد خیلی بهتر بود. اینجوری به اندازه submit کردن یه صفحه ( که با توجه به سرعت اتصال می تونه چند دهم ثانیه طول بکشه) در زمان صرفه جویی میشد. با این نرم افزار شما ( که واقعا دستتون درد نکنه ) در اصل دو بار اطلاعات submit میشه. البته من نمی دونم چیزی که گفتم شدنی هست یا نه. در هر حال همین الان هم نرم افزار خیلی سریع و کارا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_khan نمایش پست ها
    هنگامیکه میخواهیم وارد سایت بشیم و دکمه schedule an appointment رو میزنیم یه صفحه دیگه باز میشه که از ما بارکد (Barcode Number) میخواد. بعد باید submitکنیم. بعد وارد جدول زمانی وقتها میشیم. منظور من این بود اگه هر کاربر بار کد رو وارد میکرد و بعد این نرم افزار از اون صفحه به بعد ما رو کمک میکرد خیلی بهتر بود. اینجوری به اندازه submit کردن یه صفحه ( که با توجه به سرعت اتصال می تونه چند دهم ثانیه طول بکشه) در زمان صرفه جویی میشد. با این نرم افزار شما ( که واقعا دستتون درد نکنه ) در اصل دو بار اطلاعات submit میشه. البته من نمی دونم چیزی که گفتم شدنی هست یا نه. در هر حال همین الان هم نرم افزار خیلی سریع و کارا هست.
    دوست عزیز
    این نرم افزار 2 بار چیزی رو submit نمیکنه و بارکد رو هم خودش برای شما وارد میکنه فقط در قسمت تنظیمات همه فیلدها رو به دقت وارد کنید. نرم افزار 2 تا مرحله بیشتر نمیره یکی صفحه اول (که اونم فقط 1 بار میره) و از اون به بعد فقط صفحه دوم که صفحه باز شدن وقت ها هست رو مرتب چک می کنه. بنابراین اون کاری که شما مد نظرتون هست رو already داره انجام میده شما فقط نیم ساعت قبل فعالش کنید. همونطور که قبلا هم گفتم سرعت گرفتن وقت از لحظه ای که سایت باز بشه کمتر از 2 ثانیه هست
    ویرایش توسط yekdaneshjoo : May 6th, 2010 در ساعت 10:40 AM

سلام، من نياز فوري به اين برنامه دارم. از كي بگيرم؟

ویرایش توسط MINERVAra : May 16th, 2010 در ساعت 11:49 PM