نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 3 از 72 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

من با این نرم افزار تونستم امروز وقت بگیرم و confirmation Id رو هم گرفتم ولی وقتی تو سایت چک میکنم میگه همچین وقتی نیست. یعنی هنوز تو سیستمشون وقتی که الان گرفتیم ثبت نشده؟ یا اینکه وقت نگرفتم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

دستتون درد نکنه
    من تونستم برای خودم و همسرم وقت بگیرم (البته دومی رو در کمال ناباوری گرفتم)
    خیلی سریع وقتها پر شد
    هنوز که میل تایید نرسیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_khan نمایش پست ها
    من با این نرم افزار تونستم امروز وقت بگیرم و confirmation Id رو هم گرفتم ولی وقتی تو سایت چک میکنم میگه همچین وقتی نیست. یعنی هنوز تو سیستمشون وقتی که الان گرفتیم ثبت نشده؟ یا اینکه وقت نگرفتم؟
    چطوری چک کردی؟
    من با cancel/change چک کردم ساعتی که وقت گرفتم رو نشون میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29 نمایش پست ها
    چطوری چک کردی؟
    من با cancel/change چک کردم ساعتی که وقت گرفتم رو نشون میده
    من هم همین کار رو کردم. میگه همچین وقتی وجود نداره.

سلام به همه و مخصوصاً شخصي كه اين برنامه رو نوشته

يه پيشنهاد، وقتي كه برنامه مي خواد وقت بگيره، دوباره يه سوال مي پرسه كه آيا اسم و بقيه مشخصات درست هست يا نه.

يعني يه بار بايد يه Ok الكي بزنيم. مي خوام ببينم آيا ميشه اين مرحله رو حذف كرد كه ديگه خيلي هولو بشه D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29 نمایش پست ها
    دستتون درد نکنه
    من تونستم برای خودم و همسرم وقت بگیرم (البته دومی رو در کمال ناباوری گرفتم)
    خیلی سریع وقتها پر شد
    هنوز که میل تایید نرسیده
    .My appointment for June 29th at 7:30 am is confirmed

ApplyAbroad Champion

آقا این نرم افزار کارش درسته، سه سوت تونستم برای 29 June وقت بگیرم (البته جهت امتحان نرم افزار)، چون آن سابمیت نکردم.

با تشکر از همه دوستانی که تجربشون رو در مورد نرم افزار در میان گداشتند. امروز که این نرم افزار توسط دوستان اجرا شد گرچه برخی موفق شدند و برخی موفق نشدند اما میخواستم بگم که از این خوشحال شدم که حداقل این نرم افزار داره با نرم افزار های مشابه رقابت می کنه و در ضمن نتایج با ارزشی هم به دست اومد که توی همین پست اونها را میذارم تا منجر به موفقیت بیشتر شما در دفعات بعد یا کاربران آینده باشه. در مورد دوستانی هم که اصلا موفق نشدند، ضمن آرزوی موفقیت در تلاشهای بعدی، یاد آوری می کنم که تعداد جاهای باز شده محدود هست مخصوصا امروز که فقط برای 29 jun باز شد بنابراین همونطور که قبلا هم گفتم اگر n جای مصاحبه باز بشه فقط n درخواست اولی که به سرور برسه وقت رو می گیرن اما شانس همه از لحاظ سرعت پر کردن فرم یکسان هست.

و اما تجربیانی که امروز به دست اومد:

1- تعدادی از دوستان به مساله عجیبی اشاره کردند و اون هم اینکه وقت رو گرفتن اما بعدا که مراجعه کردن و چک کردند وقت ها وجود نداشته. با توجه به پستهای دوستان چه در این تاپیک و چه در تاپیک "گرفتن وقت قبرس" عموما کسانی مشکل پیدا کرده بودن که هم خودشون سعی کرده بودن و هم مشخصاتشون رو به آژانسها داده بودن. یا اینکه فکر کرده بودن که اگر از 2 تا سیستم سعی کنند، شانسشون بیشتر میشه (روی 2 تا سیستم مشخصاتشون رو وارد کرده بودن) و یا هر شکل دیگری که باعث شده بود برای یک فرد خاص از 2 جا یا بیشتر سعی بشه. با اینکه این به نظر من مشکل سمت سرور سیستم وقت دهی هست اما برای اینکه موفق بشید در استفاده از این نرم افزار:
    **** هرگز سعی نکنید برای یک نفر از بیش از یک وقت بگیرید
    چون ظاهرا سیستم وقت دهی برای درخواستهایی که مربوط به يک نفر مشخص هست و در فاصله خیلی کوتاهی از هم به سرور میرسه confirmation رو میده اما ظرف چند دقیقه هر دو confirmation رو اتوماتیک حذف می کنه.

2- برخی از دوستان ، برای تست نرم افزار، با مشخصات خودشون یک وقت تستی گرفته بودن که خوب باعث شده بود که وقتی فرم رو submit کردن سیستم بهشون پیغام بده که شما قبلا وقت گرفتید. بنابر این:
    **** هرگز برای تست نرم افزار و گرفتن وقت تستی، از مشخصات واقعیتون استفاده نکنید

3- مساله بعدی سرعت اینترنت بود که خوب چاره ای نداره جز اینکه از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنید. البته برای اینکه صفحات سایت سفارت زودتر load بشن می تونید در فایر فاکس تنظیماتی انجام بدید که بعنوان مثال image ها (عکسها) در زمانیکه شما به سایت سفارت میرید load نشن و با این روش سرعت load شدن صفحات کمی سریع تر میشه. تو پست های بعدی روش انجام این تنظیمات رو میگذارم.

در این پست توضیح میدم که چه جوری میشه firefox رو تنظیم کرد تا صفحات سایت سفارت زودتر load بشن:

1- از منو Tools->Options رو اتنخاب کنید و از پنجره باز شده tab (زبانه) content رو انتخاب کنید. مثل شکل:

2- روی دکمه نشان داده شده در شکل بالا کلیک کنید. در پنجره باز شده آدرس سایت سفارت رو وارد کنید و روی دکمه Block کلیک کنید. مثل شکل:

و پنجره رو close کنید و پنجره زیرین رو هم OK کنید.

من هیج کدوم از این کار هار رو نکردم اما بازم می گه وقت شما موجود نیس( جالب اینجاس که هز چی تستی گرفتم بود!!!!