نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 48 از 72 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

در مورد سرور کلیدها باید بگم که بخاطر تغییر کوچیکی که سایت smsiran داده بود سرور از کار افتاده بود اما الان مشکل رفع شده و شما میتونید کلیدها رو بگیرید فقط یادتون باشه که ممکنه چند بار خطا بگیرید. بعد از چند دقیقه مجدد تلاش کنید.

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

سلام من هر چی تو smsiran اطلاعاتم رو میزنم این پیغام رو میده:

Error while generating key
    please try again later

الان 2 ساعته هر چی زدم به در بسته خوردم. یکی کمک کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط a_bahreini نمایش پست ها
    سلام من هر چی تو smsiran اطلاعاتم رو میزنم این پیغام رو میده:

Error while generating key
    please try again later

الان 2 ساعته هر چی زدم به در بسته خوردم. یکی کمک کنه!
    علتش اینه که در حال حاضر image برای captcha بالا نمیاد در سایت سفارت. چند تا پست قبل هم گفتم. الان مدتیه که در طول روز (از ساعت حدودای 9) image بالا نمیاد شما باید صبح خیلی زود قبل از اینکه این اتفاق بیفته کد رو گرفته باشید. سرور از ساعت 5 صبح به وقت ایران شروع به سرویس دهی میکنه. حالا من نمیدونم آیا شما 5 صبح سعی کردید؟ اگه اینحوریه بگید تا زمان شروع رو بیارمش عقب تر مثلا 2 صبح.

Junior Member

با تشکر فراوان از جناب آقای یکدانشجو

من از ورژن 2.6 استفاده می کنم. می خواستم بدونم چه جوری میشه به نرم افزار بگیم که از این تاریخ به بعد اولین وقت موجود را بگیرد؟ مثلا من احتیاج به یک وقت از نیکوزیا دارم از تاریخ 28 ژون به بعد. من که تو نرم افزار این تاریخ را باز می کنم فقط همین تاریخ را چک می کند.
    این امر خیلی می تواند به گرفتن وقتهای کنسلی کمک کند. مثلا این هفته سفارت قبرس حتی برای تاریخ 7 ژون هم باز کرده بود.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    علتش اینه که در حال حاضر image برای captcha بالا نمیاد در سایت سفارت. چند تا پست قبل هم گفتم. الان مدتیه که در طول روز (از ساعت حدودای 9) image بالا نمیاد شما باید صبح خیلی زود قبل از اینکه این اتفاق بیفته کد رو گرفته باشید. سرور از ساعت 5 صبح به وقت ایران شروع به سرویس دهی میکنه. حالا من نمیدونم آیا شما 5 صبح سعی کردید؟ اگه اینحوریه بگید تا زمان شروع رو بیارمش عقب تر مثلا 2 صبح.
    با تشکر از همکاری و کمک شما
    من از صبح ساعت 6 تلاش کردم که نشد. بعدش ورژن 2.6 رو فعال کردم تا حدود ظهر که اصلا وقت سفارت باز نشد. شما فردا احتمال میدید کدوم روز باز بشه. آخه با این نرم افزار فقط میشه یک روز رو بررسی کرد.

آقا الان 10 دقیقه است باز شده ولی CAPTCHA کد نشون نمیده........ تو رو خدا یکی به داد برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط akhafan نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از جناب آقای یکدانشجو

من از ورژن 2.6 استفاده می کنم. می خواستم بدونم چه جوری میشه به نرم افزار بگیم که از این تاریخ به بعد اولین وقت موجود را بگیرد؟ مثلا من احتیاج به یک وقت از نیکوزیا دارم از تاریخ 28 ژون به بعد. من که تو نرم افزار این تاریخ را باز می کنم فقط همین تاریخ را چک می کند.
    این امر خیلی می تواند به گرفتن وقتهای کنسلی کمک کند. مثلا این هفته سفارت قبرس حتی برای تاریخ 7 ژون هم باز کرده بود.
    با تشکر
    اگر همه پستها رو نمیخونید لا اقل 20-30 تا پست آخر رو بخونید. پست 456 جواب دادم دوست خوبم

نقل قول نوشته اصلی توسط a_bahreini نمایش پست ها
    آقا الان 10 دقیقه است باز شده ولی CAPTCHA کد نشون نمیده........ تو رو خدا یکی به داد برسه
    سایت سفارت داره به این سمت میره که کد ها رو تا لحظه ای که میخواد باز بشه نشون نده مثل اتفاقی که امروز افتاد. در این صورت نسخه 3.x کار نخواهد کرد فقط 2.6 میتونه کمک کنه. من امروز دیدم که بعد از آمدن کدها سایت یک 5-6 دقیقه ای طول کشید تا پر بشه. این نشون میده که این استراتژی که سفارت امروز پیاده کرد خیلی از آژانسیها رو عاجز کرد.

Junior Member

من امروز تونستم یه وقت برای دوبی بگیرم. بدون هیچ نرم افزاری. وقتها تقریبا ۴۰ دقیقه ای باز بود. اونقدر وقت داشتم چون هنوز دی اس ۱۶۰ رو پر نکرده بودم. اولش برای هر سه تا پنج شنبه حدود ۴۰ تا وقت باز بود. خیلی هم دیر به دیر پر میشد. تا من فرم رو تموم کردم یه دفعه شد ۹ تا اونم فقط برای ۹ جون که من تونستم تایپ کنم و یکیش رو بگیرم. به نظر میاد که تمهیدات خوبی به کار گرفتن که نرم افزارهای اتوماتیک نتونه کار بکنه. البته من سال قیل از نسخه ۲.۵ استفاده کرده بودم و خیلی خوب تونستم برای قبرس وقت بگیرم. از زحمات آقای یکدانشجو تشکر میکنم.

منم تونستم برای 9 June بگیرم...... تو همچین مواقعی باید نرم افزار run باشه و خودمون دستی refresh کنیم تا هر وقت CAPTCHA باز شد بتونیم با وارد کردن اون کارو تموم کنیم......... جناب یکدانشجو خیلی خیلی تشکر