نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 5 از 72 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    من نسخه دوم نرم افزار رو امتحان کردم. ظاهرا مشکلی نداره. فقط برای دبی چون تمام روز ها پر بود امکان بررسی نبود. به نظر من دیگه وقتش رسیده که نرم افزار رو از طریق خود فروم پرده برداری کنیم. تا دوستان راحت تر و سریع تر به برنامه دسترسی داشته باشن. فکر میکنم در آژانس ها هم تخته شده و حتی اگر این برنامه رو از AA هم بگیرن بازم چون فقط برای یک نفر میتونن وقت بگیرن زیاد تاثیری در کار دوستان نخواهد داشت. چون اگر بخوان مشخصاتو عوض کنن و برای شخص دیگه وقت بگیرن دیگه مرغ از قفس پریده و وقتها پر شده.

موفق باشید.
    خیلی نامردیه اگه اژانس ها به این نرم افزار دسترسی داشته باشن و بخوان دوباره از بچه ها پول بگیرن, با این نرم افزار و با چند تا کامپیوتر دوباره همین اش و همین کاسه هست
    لطفا تا جایی که میشه تو فروم عمومیش نکنید

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

من نسخه دوم نرم افزار رو امتحان کردم. ظاهرا مشکلی نداره. فقط برای دبی چون تمام روز ها پر بود امکان بررسی نبود. به نظر من دیگه وقتش رسیده که نرم افزار رو از طریق خود فروم پرده برداری کنیم. تا دوستان راحت تر و سریع تر به برنامه دسترسی داشته باشن. فکر میکنم در آژانس ها هم تخته شده و حتی اگر این برنامه رو از AA هم بگیرن بازم چون فقط برای یک نفر میتونن وقت بگیرن زیاد تاثیری در کار دوستان نخواهد داشت. چون اگر بخوان مشخصاتو عوض کنن و برای شخص دیگه وقت بگیرن دیگه مرغ از قفس پریده و وقتها پر شده.

موفق باشید.
    ضمن تشکر از شما دوست عزیزم بابت زحمتی که برای تست کشیدید. من هم فکر می کنم که شاید الان کمی زود باشه. اینو با توجه به این میگم که تو همین چند روز اخیر email های زیادی اومد که نرم افزار رو خواسته بودند اما به محض اینکه ازشون یک ایمیل دانشگاهی یا نامه admission یا یک reference از خودشون خواستم دیگه جوابی ندادند. من فکر می کنم خصوصا توی شهرستانها ممکنه این قضیه ایجاد بشه که عده زیادی ندونن و دوباره برن وقت بخرن از یک عده دیگه. اما بازم میگم در نهایتش ایده اینه که نرم افزار به دست همه برسه اما با این روش حداقل میشه کنترل کرد که تا اون موقع که به دست آژانسها برسه عمر نرم افزار اینقدی باشه که خیلیا از وجودش با خبر باشن و این امکانپذير نمیشه مگر با کمک همه دوستان (مخصوصا دوستای عزبزی که تهران نیستن) که تو دانشگاه بچه های دیگر رو هم از وجود همچین نرم افزاری آگاه کنن، چون اکثر مشتریهای این آژانسها دانشجوها هستند. البته احتمالا آژانسها مشتريهایی دیگه هم دارن مثلا کسانی که میخوان برن آمريکا اما سفرشون دانشجویی نیست یا اینکه اصلا از سیستم آنلاین سر در نمیارن و مشتریانی از این قبیل. اما من فکر میکنم اگه به جایی برسیم که حتی این گروه از افراد هم تو دورو بریاشون کسی رو داشته باشن که بتونه با این نرم افزار براشون وقت بگیره اون نقطه ایده آله. به امید اینکه بخشی از پولهایی که تو این بازار سیاه جابجا میشد به موسسات خیریه معتبر برسه.
    به امید موفقیت همه
    پیشاپیش از همه تشکر میکنم

در این پست نحوه استفاده از ورژن 2 addon رو توضیح میدم

1- مثل نسخه قبل، برای نصب فقط فایل xpi رو به فایرفاکس drag کنید و بعد از دیدن پیام نصب، دکمه install رو بزنید و فایرفاکس رو restart کنید

2- روی منوی Tools->Us visa interview time options کلیک کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید

در این نسخه دو گزینه جدید اضافه شده یکی محل سفارت که میتونه یکی از سه شهر نیکوزیا، دوبی یا باکو باشه و دیگری زمان (ساعت) مصاحبه هست که براش 3 گزینه وجود داره.
    a- به صورت تصادفی
    b- اولین ساعت موجود
    c- آخرین ساعت موجود
    (توصیه میکنم گزینه random رو انتخاب کنید چون شانس گرفتن در ساعتهای میانی رو هم داره)
    لطفا در اینجا چک کنید که در صورت انتخاب هر سفارت، تاریخ مربوط به روزهای همان سفارت رو در فیلد تاریخ وارد کنید تا در گرفتن وقت اشتباهی صورت نگیره.
    3- و در آخر هم روی آیکان start.png در status-bar کلیک کنید (اگر statusbar رو نمی بینید view->statusbar رو چک کنید)

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    ببخشید من حتما میخوام برای نوبت بعدی وقتدهی قبرس وقت بگیرم.این نذمافزار هم خیلی خوبه.اما خیلی ها در این پست میگن که ایمیل تایید از سفارت نمیاد؟آیا مشکلی در این برنامه هست؟ و اینکه منکه میخوام 2 تا وقت برای خودم و مادرم بگیرم از یک کامپیوتر با این برنامه مشکلی پیش نمیاد؟ ممکنه برنامه بتون از وقت های کنسلی هم مه اون روز باز میشه برامون وقت بگیره؟

سپاس

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوست من
    من نگران رسیدن نرم افزار به دست دانشجویان هستم. اگر دوستان من رو امین خودشون بدونن و شما هم راضی باشین من رابط بین دوستان و شما برای ارسال نرم افزار باشم. چون من که تاکنون حتی به نزدیکترین دوستم هم این نرم افرارو ندادم چون حق پخشش با شماست. اما مساله ای که امروز یکی از بچه ها گفت این هست که بعضی از کاربران راضی نمیشن ای 20 رو برای شما ارسال کنن. اگر کاربران من رو امین خودشون قرار بدن (من صلاحیهت دوستان رو ارزیابی کنم) فکر کنم بتونیم اینجوری سریعتر نرم افزر رو دست دوستان برسونیم. نظر شما چیه؟ موافق هستی دوست من؟
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

دوست من
    من نگران رسیدن نرم افزار به دست دانشجویان هستم. اگر دوستان من رو امین خودشون بدونن و شما هم راضی باشین من رابط بین دوستان و شما برای ارسال نرم افزار باشم. چون من که تاکنون حتی به نزدیکترین دوستم هم این نرم افرارو ندادم چون حق پخشش با شماست. اما مساله ای که امروز یکی از بچه ها گفت این هست که بعضی از کاربران راضی نمیشن ای 20 رو برای شما ارسال کنن. اگر کاربران من رو امین خودشون قرار بدن (من صلاحیهت دوستان رو ارزیابی کنم) فکر کنم بتونیم اینجوری سریعتر نرم افزر رو دست دوستان برسونیم. نظر شما چیه؟ موافق هستی دوست من؟
    مسلما. تمام دوستانی که نرم افزار رو میگیرند، حق دارند اونو به تمام کسانی که میشناسن بدن. اصلا این چیزی هست که من خودم توی ایمیلی که به دوستان زدم از همشون خواسته ام که این کار رو بکنن (اگر کسی عیر از این در ایمیل من دیده لطفا اعلام کنه). اتفاقا اصلا ایده این نیست که دوستان نرم افزار رو فقط از من بگیرن، من برای دوستان دانشجو میفرستم و ایده هم اینه که اونها هم برای کسانی که میشناسن بفرستند. بنابراین نه تنها شما، بلکه تمام دوستانی که نرم افزار رو دارن رابط پخشش هستن. حتی من پیشنهاد میکنم منتظر request ار طرف دوستانتون هم نباشید و خودتون اونو برای بقیه بفرستین و بهشون توضیح بدین که چی هست و به چه درد میخوره. و در نهایت هم این نرم افزار باید به دست همه برسه اما من فقط خواستم فعلا برای اینکه بشه نحوه distribuation رو کنترل کرد که اول به دست اونهایی برسه که بیشتر نیازش دارن وگرنه پر واضحه که این نرم افزار خواهی نخواهی پخش میشه و اگر کسی که داردش سعی بکنه از بقیه پنهانش کنه، بازم داره کمک میکنه که دوباره این مشکلات موجود در گرفتن وقت ادامه پیدا کنه و یک عده سودجویی کنن.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    مسلما. تمام دوستانی که نرم افزار رو میگیرند، حق دارند اونو به تمام کسانی که میشناسن بدن. اصلا این چیزی هست که من خودم توی ایمیلی که به دوستان زدم از همشون خواسته ام که این کار رو بکنن (اگر کسی عیر از این در ایمیل من دیده لطفا اعلام کنه). اتفاقا اصلا ایده این نیست که دوستان نرم افزار رو فقط از من بگیرن، من برای دوستان دانشجو میفرستم و ایده هم اینه که اونها هم برای کسانی که میشناسن بفرستند. بنابراین نه تنها شما، بلکه تمام دوستانی که نرم افزار رو دارن رابط پخشش هستن. حتی من پیشنهاد میکنم منتظر request ار طرف دوستانتون هم نباشید و خودتون اونو برای بقیه بفرستین و بهشون توضیح بدین که چی هست و به چه درد میخوره. و در نهایت هم این نرم افزار باید به دست همه برسه اما من فقط خواستم فعلا برای اینکه بشه نحوه distribuation رو کنترل کرد که اول به دست اونهایی برسه که بیشتر نیازش دارن وگرنه پر واضحه که این نرم افزار خواهی نخواهی پخش میشه و اگر کسی که داردش سعی بکنه از بقیه پنهانش کنه، بازم داره کمک میکنه که دوباره این مشکلات موجود در گرفتن وقت ادامه پیدا کنه و یک عده سودجویی کنن.
    با کسب رخصت از طراح برنامه و عرض خسته نباشید لطفا دوستانی که نیاز به برنامه دارند با در دست داشتن مدرکی دال بر دانشجو بودن مانند ایمیل دانشگاه ای 20 و ... با من و یا طراح برنامه تماس بگیرند.

یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستانی که نیاز به برنامه دارند لطفا درخواست خود را با ارسال (ای 20 و یا نامه پذیرش) و یا ایمیل با domain دانشگاه با ایمیل applyabroad_usa@yahoo.com در میان بگذارند. مدرکی دال بر دانشجو بودن خود در ایمیل وارد کنید. لطفا subject e-mail رو FF needed بنویسید. در کمترین زمان برنامه به شما ارسال میشود.

موفق باشید دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    در این پست نحوه استفاده از ورژن 2 addon رو توضیح میدم

1- مثل نسخه قبل، برای نصب فقط فایل xpi رو به فایرفاکس drag کنید و بعد از دیدن پیام نصب، دکمه install رو بزنید و فایرفاکس رو restart کنید

2- روی منوی Tools->Us visa interview time options کلیک کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید

در این نسخه دو گزینه جدید اضافه شده یکی محل سفارت که میتونه یکی از سه شهر نیکوزیا، دوبی یا باکو باشه و دیگری زمان (ساعت) مصاحبه هست که براش 3 گزینه وجود داره.
    a- به صورت تصادفی
    b- اولین ساعت موجود
    c- آخرین ساعت موجود
    (توصیه میکنم گزینه random رو انتخاب کنید چون شانس گرفتن در ساعتهای میانی رو هم داره)
    لطفا در اینجا چک کنید که در صورت انتخاب هر سفارت، تاریخ مربوط به روزهای همان سفارت رو در فیلد تاریخ وارد کنید تا در گرفتن وقت اشتباهی صورت نگیره.
    3- و در آخر هم روی آیکان start.png در status-bar کلیک کنید (اگر statusbar رو نمی بینید view->statusbar رو چک کنید)
    سلام

بسیار ممنون از این لطف بزرگی که کردید. در مورد زمان که میزنه Year, Month, Day آیا باید تاریخ همون روزی که داریم ثبت نام می کنیم رو وارد کنیم یا تاریخی که برای مصاحبه مد نظر داریم رو باید وارد کنیم؟

یه سوال دیگه، آیا از این نرم افزار فقط میشه برای وقت هایی که از این به بعد موجوده استفاده کرد یا احیاناً برای وقت های کنسلی هم میشه مورد استفاده قرار بگیره؟

ممنون و سپاسگذار

ممنون این پیشنهاد خیلی خوبی بود که جناب جیسون واسط و امین ما باشند. دع ضمن بله منم همین سوالو دارم این وقتهای کنسلیرو چطور میشه گرفت؟ خواهشن سریع جواب بدید پسفردا روز موعود هست