نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 6 از 72 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    سلام

بسیار ممنون از این لطف بزرگی که کردید. در مورد زمان که میزنه Year, Month, Day آیا باید تاریخ همون روزی که داریم ثبت نام می کنیم رو وارد کنیم یا تاریخی که برای مصاحبه مد نظر داریم رو باید وارد کنیم؟

یه سوال دیگه، آیا از این نرم افزار فقط میشه برای وقت هایی که از این به بعد موجوده استفاده کرد یا احیاناً برای وقت های کنسلی هم میشه مورد استفاده قرار بگیره؟

ممنون و سپاسگذار
    باید تاریخ مد نظر برای مصاحبه رو وارد کنید. در مورد کنسلی ها هم بله میشه. به شرطی که بدونید کنسلی های چه روری چه زمانی باز میشه.

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط Goodarz نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از اين دوست خوب كه نرم افزار گرفتن وقت رو به من داد.اميدوارم بتونم وقت بگيرم.يك سوال دارم :آيا مي شه با اين نرم افزار وقت كنسلي گرفت؟ چطوري؟
    باز هم ممنون
    خواهش میکنم دوست عزیز
    گرفتن وقت کنسلی هم مشابه گرفتن وقت معمولی هست. مثلا اگر سفارت اعلام کنه که کنسلیهای 22 جولای رو روز 17 می ساعت 10:30 به وقت ایران باز میکنه (دقت کنید این یک مثال هست. سفارت همچین چیزی رو تا به الان اعلام نکرده) اون وقت شما تاریخ رو ست میکنید 2010-6-22 و addon رو 17 می ساعت 10 (نیم ساعت قبل) فعال میکنید. درست شبیه کاری که هفته قبل دوشنبه، دوستان انجام دادن.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستان لطفا برای گرفتن برنامه نامه پذیرش و یا ای 20 رو ارسال کنند. از ارسال نامه فاند و نامه بانک خودداری کنید تا شرمنده عزیزان نشیم.

موفق باشید.

applyabroad_usa@yahoo.com
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز
    گرفتن وقت کنسلی هم مشابه گرفتن وقت معمولی هست. مثلا اگر سفارت اعلام کنه که کنسلیهای 22 جولای رو روز 17 می ساعت 10:30 به وقت ایران باز میکنه (دقت کنید این یک مثال هست. سفارت همچین چیزی رو تا به الان اعلام نکرده) اون وقت شما تاریخ رو ست میکنید 2010-6-22 و addon رو 17 می ساعت 10 (نیم ساعت قبل) فعال میکنید. درست شبیه کاری که هفته قبل دوشنبه، دوستان انجام دادن.
    ممنون از توضیحتون ولی فکر کنم تو مثالتون یه تغییری باید بدید، اگه فرض کنیم 22 جولای باشه باید تاریخ رو 2010-7-22 ست کنیم نه 2010-6-22. اگه اشتباه می کنم لطفا اصلاح کنید
    ویرایش توسط alibme-1362 : May 16th, 2010 در ساعت 11:10 PM
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون ولی فکر کنم تو مثالتون یه تغییری باید بدید، اگه فرض کنیم 22 جولای باشه باید تاریخ رو 2010-7-22 ست کنیم نه 2010-6-22. اگه اشتباه می کنم لطفا اصلاح کنید
    بله حق با شماست اما منظورم همون 22-6-2010 بود چون این ماه Jun هست که 22 ام میفته 3 شنبه. فقط باید به جای جولای میگفتم Jun .همینجا ضمن تشکر از تذکر شما تصحیح میکنم و از مدیران هم میخوام که اگه امکانش رو دارند تصحیح کنند تا کسی به اشتباه نیفته چون من الان دیگه خودم امکان ادیت اون پست رو ندارم.
    ویرایش توسط yekdaneshjoo : May 16th, 2010 در ساعت 11:37 PM

آقا من امروز وقتو با برنامه گرفتم از سازندشم خیلی ممنونم بابت لطفی که به ما ها کردن و ما هم دعاشون میکنیم.فقط من یادم رفت که باید کپی پاسپرت رو براشون طرف 1 ساعت بفرستم و دیر شد و از سفارت میل اومد که وقت شما کنسل شده
    Help me please!
    ویرایش توسط MINERVAra : May 18th, 2010 در ساعت 01:45 AM دلیل: حذف سوالات نامرتبط به این تاپیک

ApplyAbroad Champion

اول لازمه که به همه کاربران یادآوری کنم که این نرم‌افزار توسط ApplyAbroad نوشته نشده و مدارکی که شما برای دریافت نرم‌افزار ارسال می‌کنید هم به ApplyAbroad ارسال نمی‌شه. در نتیجه ApplyAbroad در این زمینه هیچ مسؤولیتی رو قبول نمی‌کنه.
    مساله‌ی بعدی اینه که ارسال کپی مدارک مهمی مثل I-20 که حاوی اطلاعات زیادی در مورد افراد هست به یک آدرس ایمیل در یاهو کار چندان جالبی نیست و خطرات امنیتی خاص خودش رو ممکنه داشته باشه. بعلاوه پیدا کردن یک کپی از I-20 برای یک آژانس یا گرفتن نرم‌افزار از شخص ثالث اون قدرها هم کار سختی نیست و در نتیجه این مکانیزم اطمینان از دانشجو بودن افرادی که نرم‌افزار رو بهشون می‌دهید روش موثری نیست و به راحتی قابل دور زدنه. به خاطر این مسائل من فکر می‌کنم که بهتره این نرم‌افزار به صورت عمومی در اختیار همه قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    اول لازمه که به همه کاربران یادآوری کنم که این نرم‌افزار توسط ApplyAbroad نوشته نشده و مدارکی که شما برای دریافت نرم‌افزار ارسال می‌کنید هم به ApplyAbroad ارسال نمی‌شه. در نتیجه ApplyAbroad در این زمینه هیچ مسؤولیتی رو قبول نمی‌کنه.
    مساله‌ی بعدی اینه که ارسال کپی مدارک مهمی مثل I-20 که حاوی اطلاعات زیادی در مورد افراد هست به یک آدرس ایمیل در یاهو کار چندان جالبی نیست و خطرات امنیتی خاص خودش رو ممکنه داشته باشه. بعلاوه پیدا کردن یک کپی از I-20 برای یک آژانس یا گرفتن نرم‌افزار از شخص ثالث اون قدرها هم کار سختی نیست و در نتیجه این مکانیزم اطمینان از دانشجو بودن افرادی که نرم‌افزار رو بهشون می‌دهید روش موثری نیست و به راحتی قابل دور زدنه. به خاطر این مسائل من فکر می‌کنم که بهتره این نرم‌افزار به صورت عمومی در اختیار همه قرار بگیره.
    این گفته شما کاملا متین هست اما ذکر چند تا نکته و پیشنهاد:

1- حالا که دوست عزیزمون jason_mac قبول زحمت کردند و واسط پخش نرم افزار شدند چرا براشون یک email در applyabroad درست نمیشه که این ابهام حل بشه؟
    2- در مورد ایمیل در یاهو هم من درست متوجه نشدم منظور شما اینه که خود سرور یاهو امن نیست یا اینکه کسانی که ایمیل رو دریافت می کنن؟ اگه منظور مورد اول هست که من به دوستان اعلام میکنم هیچ چیزی در میل باکس من نمیمونه به جز آدرس ایمیل دوستان (که اون هم به منظور ارسال نسخه های جدید تر هست) ولی اگر منظورتون مورد دوم هست باید عرض کنم که دو تا آدرس بیشتر برای مکاتبه نیست، یکیش رو که دوست عزیزمون jason_mac جواب میدن که احتمال زیاد منظورتون ایشون نیست . میمونه شخص من، که باید عرض کنم، من از روز اول هم گفتم هر کس ایمیل دانشگاهی داره یک میل بزنه و نرم افزار رو بگیره (لابد قبول هم دارید که این کار که دیگه از لحاظ امنیتی مشکل نداره) و لاغیر. بنابراین اگر قصد و غرضی در کار بود همون روز اول به همه اصرار میکردم که I20 بفرستن. بنابر این اگر مساله این هست از همینجا خودم هم اعلام میکنم فقط دوستانی که ایمیل آکادمیک دارند فقط از من بگیرند بقیه که I20 میفرستند از دوست عزیزم jason_mac بگبرن که خوب البته اگه ایشون هم یک میل applyabroad داشته باشه دیگه جای ابهامی باقی نمیمونه
    3- اینها رو گفتم تا به نکته سوم فرمایش شما برسم. در مورد public کردن نرم افزار، من زیاد موافق نیستم که آژانسها براحتی نرم افزار گیرشون بیاد دلیل هم دارم و و اینجا هم جاش نیست که من اعلام کنم برخی از آژانسها برای گیر آوردن این نرم افزار به چه کارهایی متوسل شده اند. جناب jason_mac در جریان کامل هستند میتونید ازشون بپرسید. بنا براین، این قضیه داره نشون میده که اولا آژانسها بازم برای بازار سیاه درست کردن نقشه هایی کشیدن و دیگه این کار با این کار فقط داریم شانس دانشجویان رو برای گرفتن وقت پایین تر میاریم.

من با عمومی کردن نرم افزار اصلا مخالف نیستم اما شواهد نشون میده که باید یک مدتی از عمرش بگذره بعد این اتفاق صورت بگیره

با تشکر از شما
    ویرایش توسط yekdaneshjoo : May 18th, 2010 در ساعت 12:14 PM

به yedaneshjoo : آقا خیلی ممنونم منم تونستم بدون هیچ مشکلی وقت بگیرم

به mohammad : منم همین مشکلو داشتم به محض این که ایمیل کنسل اومد برداشتم صفحه عکسدار پاسپورتم رو اسکن کردم و اتچ کردم confirmation id و barcode number رو هم تو سابجکت ایمیلم نوشتم و فرستادم. امروز صبح ایمیل از سفارت اومده که وقتم تأیید شد.

شما می تونی همین الآن به قسمت change/cancel تو سایت رزرو وقت سر بزنی و با وارد کردن confirmation id می تونی بدونی که واقعا کنسل کردن یا فقط تهدید بوده.

درست هست اما به نظر بنده اگر برای نرم افزار یه کد فعال سازی بزارند بهتره یعنی برای هرکس که نرم افزارو میخاد بعد از حصول اطمینان از دانشجو بودنش یه کد فعال سازی هم بهش بدن که فقد یک بار برای نصب شدن برنامه کار میکنه.یه چنین کارایی به مراطب میتونه موثر واقع بشه البته این نظر بندس اگه کسی نظر بهتری داره خوشحال میشیم که ارائه بده ک این نرم افزار دست آدمای ناجور و فرصت طلب نیفته.!

بله دوست عزیز منم دیروز به محض دریافت اون میل مدارکو فرستادم.امروز برای منم میل اومده که قبول کردن.خیالم راحت شد.دستشون درد نکنه انصافا.راستی وقتا که دیگه مشکلی نداره؟ یعنی الان وقتامون سر جاشه دیگه؟(راست گفتن این سفارت قبرس بهتره)
    ویرایش توسط MINERVAra : May 18th, 2010 در ساعت 05:06 PM