نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 7 از 72 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

منم با استفاده از برنامه وقت گرفتم. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

با سلام خدمت دوستان گرام بالاخص دوست برنامه نویس عزیزمون و جناب ادمین بابک عزیز
    از روزی که دوست عزیز ما این برنامه رو نوشته و در اختیار من گذاشتن تا با صلاحدید من و البته نظر خودشون این برنامه رو به افرادی که دانشجو هستند بدیم تا به این لحظه مشکلات زیادی رو تحمل کردیم. اگر ایمیلی که برامون اومده رو در اختیار دوستان قرار بدم به عمق فاجعه و درآمد های نامشروع آژانس ها پی خواهید برد. صد افسوس. در مورد اینکه شما AA رو از این برنامه جدا کردید شاید به نظر من اصلا نیازی نبود چون این برنامه توسط AA نوشته نشده و دوستان اگر برنامه رو اجرا کنند اونجا طراح برنامه در یک حرکت خیر سایتی باز میکنن و از شما درخاست میکنه که اگر دوست داشته باشید به دو بنیاد خیریه که من صلاحیت اونهارو هم چک کردم در راستای کار خیر کمک کنید. اگر نخواستید هم که هیچ. اگر اشتباه نکنم یکیش بنیاد کودک بود.
    در مورد اعتماد سازی هم من به عهده کاربران فروم میگذارام. دوستانی زیادی هستند که به ما ارادت دارند. بالطبع دشمنانی نیز داریم که از نیت خیر ما خوشحال نیستند.
    در مورد ای 20 هم ما میدونیم که حتی آژانس ها هم به ای 20 دسترسی دارند اما یک مدت تصمیم گرفتیم که جلوی پخش گسترده نرم افزار را هم به علت کارهای آژانس ها و هم به علت اشکالات احتمالی در برنامه بگیریم. اما به زودی قول پابلیک شدن نرم افزار رو من ار همین جا به دوستان میدم.

در همین جا باید اذعان کنم که از ایمیل های دریافتی که از برخی منابع نامعلوم داشتیم نشون میده که ما در کارمون موفق بودیم. البته بهتره بگیم دست دوست برنامه نویس ما درد نکنه چون من کاری نکرده ام.
    یاحق
    ویرایش توسط jason_mac : May 18th, 2010 در ساعت 08:44 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member ssoheil آواتار ها

به نظر من این روشی که نرم افزار الان داره پخش می شه هیچ مشکلی نداره به جز همون زحمتی که افتاده به گردن دوستایی که ایمیلارو چک میکننو نرم افزارو میفرستن (که واقعا جای خسته نباشید داره)، لااقل هیچ نارضایتی از اونهایی که نرم افزارو با I20 یا ای میل دانشگاهشون گرفتن از جمله خود من نبوده.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    این گفته شما کاملا متین هست اما ذکر چند تا نکته و پیشنهاد:

1- حالا که دوست عزیزمون jason_mac قبول زحمت کردند و واسط پخش نرم افزار شدند چرا براشون یک email در applyabroad درست نمیشه که این ابهام حل بشه؟
    2- در مورد ایمیل در یاهو هم من درست متوجه نشدم منظور شما اینه که خود سرور یاهو امن نیست یا اینکه کسانی که ایمیل رو دریافت می کنن؟ اگه منظور مورد اول هست که من به دوستان اعلام میکنم هیچ چیزی در میل باکس من نمیمونه به جز آدرس ایمیل دوستان (که اون هم به منظور ارسال نسخه های جدید تر هست) ولی اگر منظورتون مورد دوم هست باید عرض کنم که دو تا آدرس بیشتر برای مکاتبه نیست، یکیش رو که دوست عزیزمون jason_mac جواب میدن که احتمال زیاد منظورتون ایشون نیست . میمونه شخص من، که باید عرض کنم، من از روز اول هم گفتم هر کس ایمیل دانشگاهی داره یک میل بزنه و نرم افزار رو بگیره (لابد قبول هم دارید که این کار که دیگه از لحاظ امنیتی مشکل نداره) و لاغیر. بنابراین اگر قصد و غرضی در کار بود همون روز اول به همه اصرار میکردم که I20 بفرستن. بنابر این اگر مساله این هست از همینجا خودم هم اعلام میکنم فقط دوستانی که ایمیل آکادمیک دارند فقط از من بگیرند بقیه که I20 میفرستند از دوست عزیزم jason_mac بگبرن که خوب البته اگه ایشون هم یک میل applyabroad داشته باشه دیگه جای ابهامی باقی نمیمونه
    3- اینها رو گفتم تا به نکته سوم فرمایش شما برسم. در مورد public کردن نرم افزار، من زیاد موافق نیستم که آژانسها براحتی نرم افزار گیرشون بیاد دلیل هم دارم و و اینجا هم جاش نیست که من اعلام کنم برخی از آژانسها برای گیر آوردن این نرم افزار به چه کارهایی متوسل شده اند. جناب jason_mac در جریان کامل هستند میتونید ازشون بپرسید. بنا براین، این قضیه داره نشون میده که اولا آژانسها بازم برای بازار سیاه درست کردن نقشه هایی کشیدن و دیگه این کار با این کار فقط داریم شانس دانشجویان رو برای گرفتن وقت پایین تر میاریم.

من با عمومی کردن نرم افزار اصلا مخالف نیستم اما شواهد نشون میده که باید یک مدتی از عمرش بگذره بعد این اتفاق صورت بگیره

با تشکر از شما
    سلام دوست عزیز
    اول بگم که من به هیچ وجه منظورم این نبود که شخص شما یا jason_mac عزیز مورد اعتماد نیستند. در این که حرکت شما بسیار عالی بوده و کسی که چنین برنامه‌ای رو در اختیار سایر دوستان قرار می‌ده قطعا نیتش خیره، شکی نیست. اگر به jason_mac عزیز هم اعتماد نبود، هرگز ایشون به عنوان مدیر انجمن انتخاب نمی‌شدند.
    نگرانی من کلا از این روش ارسال مدارک حساس هست. به طور کلی ایمیل وسیله ارتباطی امنی نیست. هزار جور راه برای دستیابی به ایمیل‌ها و اطلاع از محتویاتش وجود داره و وقتی پای سرورهای عمومی مثل Yahoo وسط میاد اوضاع بدتر هم می‌شه. راستش رو بخواهید خود من هرگز قبول نمی‌کنم که کسی I-20 ‌اش رو برام ایمیل کنه، برای این که اصلا نمی‌خواهم درگیر عواقب احتمالیش بشم. دلیل این که در پیام قبلیم هم گفتم که این مدارک به AA ارسال نمی‌شه، همین بود که پس فردا کاربران نیان بگن که فلان مشکل پیش اومد و از من پاسخ بخوان.

در نهایت هم بگم که شما این برنامه رو نوشتید و شما حق دارید در مورد نحوه توزیعش تصمیم بگیرید. من فقط نظرم رو گفتم و خواستم کاربران در جریان مساله باشند که ApplyAbroad در این زمینه مسؤولیتی نمی‌پذیره. تبادل باز اطلاعات از ابتدا در دستور کار ApplyAbroad بوده و این روش مورد قبول ماست.

سلام به دوستان عزیز
    من هم باید از دوست عزیزمون که این برنامه رو نوشته تشکر کنم، من دیروز تونستم با استفاده از این نرم افزار ۲ تا وقت برای خودم و همسرم بگیرم، به هیچ جای دیگه هم نسپردم که این کارو برام بکنن و همزمان از ۲ تا کامپیوتر استفاده کردم. Confirmation ID ها رو هم چک کردم و وقتها تأیید شده. سفارت هم وقتا رو تأیید کرد. به نظر من نرم افزار بدون نقص کار میکنه، کاملا مشخصه که آژانسا حسابی قاتی کردن، برای این دوستمون آرزوی موفقیت میکنم، مرسی

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    این گفته شما کاملا متین هست اما ذکر چند تا نکته و پیشنهاد:

1- حالا که دوست عزیزمون jason_mac قبول زحمت کردند و واسط پخش نرم افزار شدند چرا براشون یک email در applyabroad درست نمیشه که این ابهام حل بشه؟
    2- در مورد ایمیل در یاهو هم من درست متوجه نشدم منظور شما اینه که خود سرور یاهو امن نیست یا اینکه کسانی که ایمیل رو دریافت می کنن؟ اگه منظور مورد اول هست که من به دوستان اعلام میکنم هیچ چیزی در میل باکس من نمیمونه به جز آدرس ایمیل دوستان (که اون هم به منظور ارسال نسخه های جدید تر هست) ولی اگر منظورتون مورد دوم هست باید عرض کنم که دو تا آدرس بیشتر برای مکاتبه نیست، یکیش رو که دوست عزیزمون jason_mac جواب میدن که احتمال زیاد منظورتون ایشون نیست . میمونه شخص من، که باید عرض کنم، من از روز اول هم گفتم هر کس ایمیل دانشگاهی داره یک میل بزنه و نرم افزار رو بگیره (لابد قبول هم دارید که این کار که دیگه از لحاظ امنیتی مشکل نداره) و لاغیر. بنابراین اگر قصد و غرضی در کار بود همون روز اول به همه اصرار میکردم که I20 بفرستن. بنابر این اگر مساله این هست از همینجا خودم هم اعلام میکنم فقط دوستانی که ایمیل آکادمیک دارند فقط از من بگیرند بقیه که I20 میفرستند از دوست عزیزم jason_mac بگبرن که خوب البته اگه ایشون هم یک میل applyabroad داشته باشه دیگه جای ابهامی باقی نمیمونه
    3- اینها رو گفتم تا به نکته سوم فرمایش شما برسم. در مورد public کردن نرم افزار، من زیاد موافق نیستم که آژانسها براحتی نرم افزار گیرشون بیاد دلیل هم دارم و و اینجا هم جاش نیست که من اعلام کنم برخی از آژانسها برای گیر آوردن این نرم افزار به چه کارهایی متوسل شده اند. جناب jason_mac در جریان کامل هستند میتونید ازشون بپرسید. بنا براین، این قضیه داره نشون میده که اولا آژانسها بازم برای بازار سیاه درست کردن نقشه هایی کشیدن و دیگه این کار با این کار فقط داریم شانس دانشجویان رو برای گرفتن وقت پایین تر میاریم.

من با عمومی کردن نرم افزار اصلا مخالف نیستم اما شواهد نشون میده که باید یک مدتی از عمرش بگذره بعد این اتفاق صورت بگیره

با تشکر از شما
    سلام به شما و عرض خسته نباشید بابت کمک به دوستان اپلای ابرودی در این زمینه!
    همانطور که بابک جان توضیح دادند باید عرض کنم :
    1. دادن یک ایمیل اپلای ابرود به مدیر انجمن امریکا برای ما هیچ مشکلی ندارد ولی در کل ما طریقه ارسال نرم افزار با گرفتن نامه پذیرش یا ای 20 از کاربران را بدین نحو نمی پسندیم. ایجاد اپلای ابرود بر اساس انتقال آزاد اطلاعات توسط خود کاربران بوده ، است و خواهد بود و ما هیچ مسئولیتی را در قبال فرستادن ای20 دوستان به آن ایمیل آدرس نخواهیم پذیرفت و خود ما هم تمایلی به دریافت این مدارک نداریم.
    2. ما با نفس عمل مشکل داریم مورد یاهو در مراحل بعد قرار دارد.
    3.ما هم نمیخواهیم این نرم افزار به دست آژانسها بیافتد و خیلی تمایل داریم که دوستان این نرم افزار داشته باشند و بدون مراجعه به آژانس قادر به گرفتن وقت برای خودشان باشند.

باز شما باید راه حل خودتان در این مورد با ما درمیان بزارید تا تصمیم بگیریم.

متشکرم و موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    اقا کسی در مورد حرفای من نظری نداره؟ اگر اون کد فعال سازیرو که گفتم بزارید خیلی خوب میشه ها.لطفا جناب سازنده برنامه و مدیران و بقیه نظرهای خودشونو بگند لطفا.
    اتفاقا منم به همین فکر بودم که به سازنده برنامه شبیه این پیشنهاد رو بدم. به این صورت که برنامه web base باشه به جای adds-on. این طوری دیگه امین عزیز زحمت فرستادن update رو نخواهند کشید. لو رفتنی در کار نخواهد بود. چون هر کس در سایتی که برای این برنامه درست شده یه account خواهد داشت و میتونه از این برنامه به صورت Online استفاده کنه با هر browser. دیگه از طرف کاربر چیزی هم لازم نیست نصب بشه. کاربر فقط عضو یه سایت میشه که با Login کردن با یه فرم مواجه میشه که همون موارد رو وارد میکنه. فقط میمونه اینکه عضویّت کسانی رو در اون سایت فرضی بپذیرند که یه طوری مطمئن بشند که طرف دانشجو هست. اگر هم بعدا شک کردند ادمین سایت خیلی راحت میتونه عضویت اون فرد رو لغو کنه. به علاوه هر کس فقط و فقط میتونه با یک IP از این برنامه استفاده کنه و دیگه با یک بار لو رفتن یه فایل n نفر نمیتونن سو استفاده کنند. البته زحمت جور کردن یه سرور هم میافته گردنشون!!

اینکه این کار عملی هست یا نه رو باید خود سازندش بگه. فقط یه نظر که نمیدونم چقدر عملی میتونه باشه.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    اتفاقا منم به همین فکر بودم که به سازنده برنامه شبیه این پیشنهاد رو بدم. به این صورت که برنامه web base باشه به جای adds-on. این طوری دیگه امین عزیز زحمت فرستادن update رو نخواهند کشید. لو رفتنی در کار نخواهد بود. چون هر کس در سایتی که برای این برنامه درست شده یه account خواهد داشت و میتونه از این برنامه به صورت Online استفاده کنه با هر browser. دیگه از طرف کاربر چیزی هم لازم نیست نصب بشه. کاربر فقط عضو یه سایت میشه که با Login کردن با یه فرم مواجه میشه که همون موارد رو وارد میکنه. فقط میمونه اینکه عضویّت کسانی رو در اون سایت فرضی بپذیرند که یه طوری مطمئن بشند که طرف دانشجو هست. اگر هم بعدا شک کردند ادمین سایت خیلی راحت میتونه عضویت اون فرد رو لغو کنه. به علاوه هر کس فقط و فقط میتونه با یک IP از این برنامه استفاده کنه و دیگه با یک بار لو رفتن یه فایل n نفر نمیتونن سو استفاده کنند. البته زحمت جور کردن یه سرور هم میافته گردنشون!!

اینکه این کار عملی هست یا نه رو باید خود سازندش بگه. فقط یه نظر که نمیدونم چقدر عملی میتونه باشه.
    دوست من در نظر بگیرید که تمام حرفهای شما عملی هست اما دوست برنامه نویس ما و کلا دوستایی که اینجا مراجعه میکنن از قشر دانشجو هستند و امکان ایجاد سرور و کد فعال سازی کاری بس زمان بر و هزینه بر میباشد. به نظر من ایده شما بسیار متعالی هست امیدوارم روزی برسه که ما بتونیم در اون حد به کاربران خودمون کمک کنیم. فعلا من خوشحال هستم که روش ما کجدار و مریض تونسته به عده ای کمک کنه و مشکل عده ای رو حل کنه. من این ایده رو سال قبل که یک ماه جلوی کامپیوتر خوابیده بودم و سه تا براوزر ریفرش میکردند به ذهنم رسید اما متاسفانه علم و زمان کافی برای انجام اون رو نداشتم از یکنفر هم خواستم اما رقم خیلی بالایی خواست. چه خوب که دوست برنامه ریز ما کاملا به علم اینکار وارد بودند. من از همین جا دست ایشون رو میبوسم.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

در مورد اين قضيه ي دريافت نرم افزار از طريق فرستادن I-20 بايد بگم که کار دوستان زحمت کش!!! آژانسي رو خيلي راحت کرديد که !
    الان اين آژانس هايي که مثلا تور قبرس مي گيرن، براي گرفتن ويزاي خود قبرس از بچه ها I-20 شون رو مي گيرن و احتمالا در حال حاضر هر کدومشون حداقل 40 تا I-20 دستش باشه!!!! (در حالي که هنوز خيلي از دانشجوها I-20 دستشون نرسيده!!!!!)
    پس آژانس ها مشکلي براي تهيه ي نرم افزار ندارن. چه بسا که تا حالا خيلي هاشون با همين I-20 بچه ها نرم افزار رو بدست آورده باشن!

در نتيجه بعيد مي دونم که پخش يا عدم پخش عمومي نرم افزار ديگه مسئله ي مهمي باشه!

من پيشنهاد مي کنم که يه جوري اطلاع رساني در مورد اين نرم افزار جامع تر بشه تا هر دانشجويي که حداقل 2-3 بار تو AA گشته بدونه چنين چيزي هست و خودش شخصا مي تونه وقت بگيره و نيازي به مراجعه به آژانس هاي فرصت طلب نيست.
    الان خيلي از بچه ها هنوز از وجود اين نرم افزار مطلع نشدن. مثلا امروز با چندتا از دوستام صحبت مي کردم (با اينکه با اين فروم آشنا هم هستن) اما اصلا چيزي در مورد نرم افزار نشنيده بودن، و کلي غصه مي خوردن که چه جوري مي تونن وقت دوبي بگيرن (تازه اونم نه قبرس). دبي که کيلو کيلو وقت مي ده!!!

پيشنهاد من اينه که اين تاپيک رو يه مقدار عمومي ترش کنيد تا همه بتونن ببيننش و از وجود نرم افزار مطلع بشن! مثلا همونجوري که تا وارد فروم مي شيم در 10 قسمت مختلف صفحه تبليغ اين آژانس ها با فونت 1000 به چشم مي خوره، يه توضيح مختصري هم در مورد اين نرم افزار گذاشته بشه!
    اگر هم از نظر مالي و تبليغات فروم مشکلي ايجا مي شه که، من مطمئنم خيلي از بچه ها مثل خود من حاضرن کمک کنن تا بشه چنين تبليغي رو در فروم گذاشت!!!!

اون موقع همه به محض ورود به فروم اينو مي بينن و خودشون شخصا جهت وقت گرفتن اقدام مي کنن و ان شالله اين آژانسها هم بساط دلالي شونو جمع مي کنن مي رن سر شغل اصليشون،يعني تهيه ي تورهاي مسافرتي، نه کلاه برداري از دانشجويان مستاصل!

در نتيجه اگه نرم افزار هم به دست آژانسي ها برسه که همونطور که گفتم تا الان احتمالا رسيده، بايد بذارن در کوزه و آبش رو نوش جان کنن!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    در مورد اين قضيه ي دريافت نرم افزار از طريق فرستادن I-20 بايد بگم که کار دوستان زحمت کش!!! آژانسي رو خيلي راحت کرديد که !
    الان اين آژانس هايي که مثلا تور قبرس مي گيرن، براي گرفتن ويزاي خود قبرس از بچه ها I-20 شون رو مي گيرن و احتمالا در حال حاضر هر کدومشون حداقل 40 تا I-20 دستش باشه!!!! (در حالي که هنوز خيلي از دانشجوها I-20 دستشون نرسيده!!!!!)
    پس آژانس ها مشکلي براي تهيه ي نرم افزار ندارن. چه بسا که تا حالا خيلي هاشون با همين I-20 بچه ها نرم افزار رو بدست آورده باشن!

در نتيجه بعيد مي دونم که پخش يا عدم پخش عمومي نرم افزار ديگه مسئله ي مهمي باشه!

من پيشنهاد مي کنم که يه جوري اطلاع رساني در مورد اين نرم افزار جامع تر بشه تا هر دانشجويي که حداقل 2-3 بار تو AA گشته بدونه چنين چيزي هست و خودش شخصا مي تونه وقت بگيره و نيازي به مراجعه به آژانس هاي فرصت طلب نيست.
    الان خيلي از بچه ها هنوز از وجود اين نرم افزار مطلع نشدن. مثلا امروز با چندتا از دوستام صحبت مي کردم (با اينکه با اين فروم آشنا هم هستن) اما اصلا چيزي در مورد نرم افزار نشنيده بودن، و کلي غصه مي خوردن که چه جوري مي تونن وقت دوبي بگيرن (تازه اونم نه قبرس). دبي که کيلو کيلو وقت مي ده!!!

پيشنهاد من اينه که اين تاپيک رو يه مقدار عمومي ترش کنيد تا همه بتونن ببيننش و از وجود نرم افزار مطلع بشن! مثلا همونجوري که تا وارد فروم مي شيم در 10 قسمت مختلف صفحه تبليغ اين آژانس ها با فونت 1000 به چشم مي خوره، يه توضيح مختصري هم در مورد اين نرم افزار گذاشته بشه!
    اگر هم از نظر مالي و تبليغات فروم مشکلي ايجا مي شه که، من مطمئنم خيلي از بچه ها مثل خود من حاضرن کمک کنن تا بشه چنين تبليغي رو در فروم گذاشت!!!!

اون موقع همه به محض ورود به فروم اينو مي بينن و خودشون شخصا جهت وقت گرفتن اقدام مي کنن و ان شالله اين آژانسها هم بساط دلالي شونو جمع مي کنن مي رن سر شغل اصليشون،يعني تهيه ي تورهاي مسافرتي، نه کلاه برداري از دانشجويان مستاصل!

در نتيجه اگه نرم افزار هم به دست آژانسي ها برسه که همونطور که گفتم تا الان احتمالا رسيده، بايد بذارن در کوزه و آبش رو نوش جان کنن!
    سلام
    ممنونم از توجه شما!

متاسفانه کمی ناهماهنگی بین ما و مدیر انجمن مربوطه در مورد دادن این نرم افزار به کاربران صورت گرفته که ما در صدد حل این موضوع هستیم.

در مورد نرم افزار هم من باید عرض کنم که این کد مربوط به ما نیست و من اینجا مانند گذشته اعلام میکنم که این نرم افزار مربوطه به اپلای ابرود و مدیران این فروم نمی باشد ونحوه در اختیار قرار دادن آن هم مربوط به نویسنده این کد میباشد ما مایل هستیم که این نرم افزار بصورت جامع در این فروم در اختیار کاربران قرار بگیرد بدون نیاز به ارسال مدارکی توسط کاربران به شخصی.

در این مورد باید به نقطه مشترکی برسیم که در آن صورت هر نوع امکاناتی که لازم باشد فراهم خواهیم کرد تا این کد به کاربران عزیز برسد.

موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around