نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 8 از 72 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

دوستان عزیز به علت پاره ای از مشکلات و رعایت مسایل امنیتی لطفا بعد از این درخواست نرم افزار فوق رو به صورت قبلی (ایمیل از من) نداشته باشید. نرم افزار به صورت تایم لیمیت تا دو روز دیگه (اگر سورس کد تغییر یافته به موقع آماده بشه) پابلیک خواهد شد. لطفا سوال ها و نظرات خود را در اینمورد روی سایت بگذارید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط jason_mac : May 20th, 2010 در ساعت 06:21 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

لطفاً نرم افزار را عمومی نکنید.من کسی را ندیدم که از شکل فعلی دریافت نرم افزار گله ای داشته باشه.من خودم همانطور که قبلاً نوشتم با کمک این نرم افزار تونستم یک وقت بگیرم و وقت برای دخترم رو می خواهم هفته آینده بگیرم.در یکی از پست ها نوشته شده بود یکی از دوستان دو وقت گرفته چون دو کامپیوتر داشته.آیا فکر نمی کنید با عمومی کردن نرم افزار فرصت گرفتن وقت را از شخصیت های حقیقی گرفته و به اشخاص حقوقی می دهید؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Goodarz نمایش پست ها
    لطفاً نرم افزار را عمومی نکنید.من کسی را ندیدم که از شکل فعلی دریافت نرم افزار گله ای داشته باشه.من خودم همانطور که قبلاً نوشتم با کمک این نرم افزار تونستم یک وقت بگیرم و وقت برای دخترم رو می خواهم هفته آینده بگیرم.در یکی از پست ها نوشته شده بود یکی از دوستان دو وقت گرفته چون دو کامپیوتر داشته.آیا فکر نمی کنید با عمومی کردن نرم افزار فرصت گرفتن وقت را از شخصیت های حقیقی گرفته و به اشخاص حقوقی می دهید؟
    دوست عزیز
    ما در اینجا فقط سیاست تبادل آزاد اطلاعات را دنبال کردیم و خواهیم کرد. برای همین امروز اپلای ابرود , اپلای ابرود برای همه شده است. اگر چند ارسال بالاتر را بخوانید خواهید دید که دوستان چقدر از وجود این چنین نرم افزاری بدلیل سیستم پخش آن بی اطلاع بودند.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

salam
    I think it is better that the software not to be public that is why in this time some agency do not know about it and if they understand, situation for getting an appointment will be Better(!) than ago because they get appointments and then sell them
    ویرایش توسط arman13024 : May 21st, 2010 در ساعت 10:31 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ما در اینجا فقط سیاست تبادل آزاد اطلاعات را دنبال کردیم و خواهیم کرد. برای همین امروز اپلای ابرود , اپلای ابرود برای همه شده است. اگر چند ارسال بالاتر را بخوانید خواهید دید که دوستان چقدر از وجود این چنین نرم افزاری بدلیل سیستم پخش آن بی اطلاع بودند.
    ما قول دادیم و نسخه time limited رو public خواهیم کرد اما آیا واقعا فکر میکنید عدم اطلاع دوستان به خاطر نحوه پخش نرم افزار بوده؟
    آیا نیاز نیست این نرم افزار کمی هم از طرف AA ساپورت هم بشود تا وجودش به اطلاع همه برسد؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

با سپاس از نظرات دوستان عزیز
    آخرین ورژن نرم افزار گرفتن وقت از سفارت رو میتونید به صورت فایل ضمیمه از همین جا داونلود کنید. این برنامه فعلا تا پایان ماه می کارایی داره و تایم لیمیت میباشد. ورژن های جدید تر متعاقبا در سایت به روز خواهد شد. لطفا نظرات خودتون رو کماکان در همین تاپیک شر کنید. اگر برنامه با مشکلی مواجه شد لطفا بازم مارو در جریان بگذارید. برنامه هیچ ارتباطی با سایت اپلای ابرود نداشته و از طرف کاربر عزیز ما yekdaneshjoo ابداع شده است.

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط jason_mac : May 21st, 2010 در ساعت 09:57 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط yekdaneshjoo نمایش پست ها
    ما قول دادیم و نسخه time limited رو public خواهیم کرد اما آیا واقعا فکر میکنید عدم اطلاع دوستان به خاطر نحوه پخش نرم افزار بوده؟
    آیا نیاز نیست این نرم افزار کمی هم از طرف AA ساپورت هم بشود تا وجودش به اطلاع همه برسد؟
    اين چند ارسال بالاتر رو که بهش اشاره کرديد من نوشتم ديگه، من به هيچ وجه نگفتم نرم افزار عمومي بشه تا بچه ها آگاه بشن. بر عکس گفتم که AA يک دهم اون تبليغي رو که براي آژانس ها انجام مي ده، براي اين نرم افزار هم بکنه تا بچه ها باهاش آشنا بشن.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    اين چند ارسال بالاتر رو که بهش اشاره کرديد من نوشتم ديگه، من به هيچ وجه نگفتم نرم افزار عمومي بشه تا بچه ها آگاه بشن. بر عکس گفتم که AA يک دهم اون تبليغي رو که براي آژانس ها انجام مي ده، براي اين نرم افزار هم بکنه تا بچه ها باهاش آشنا بشن.
    دوست من متاسفانه سیاست سایت از تبادل آزاد اطلاعات پیروی میکنه. همچنین مدیران ارشد و ادمین عزیز ردو بدل کردن ای 20 رو از طریق ایمیل به دلایل امنیتی صلاح ندونستن. به همین علت نرم افزار رو پابلیک کردیم. البته عکس العمل کارابران و نظرات آنها میتونه در ادامه کار ما نقش مهمی داشته باشه.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMAA نمایش پست ها
    سلام من این فایل رو نمی تونم دانلد کنم.وقتی که میزنم روش باید بزنم save or open?لطفا کمکم کنید.
    در ضمن این xpi چی هست؟من از هیچ طریقی نمی تونم.من خیلی کامپیوتر حالیم نیست.لطفا به دادم برسید.
    خودم فهمیدم.فقط میشه یکی بگه این آیکان start.png کجاست؟آخه روی status bar مچین چیزی نیست که!!
    در ضمن از نویسنده این برنامه کمال تشکر رو دارم

سلام من این فایل رو نمی تونم دانلد کنم.وقتی که میزنم روش باید بزنم save or open?لطفا کمکم کنید.
    در ضمن این xpi چی هست؟من از هیچ طریقی نمی تونم.من خیلی کامپیوتر حالیم نیست.لطفا به دادم برسید.
    شما باید save رو بزنید. این فایلی که شما میگیرید ار نوع rar (یک جور zip) هست و باید یک برنامه برای خارح کردن آن از حالت rar داشته باشید. مثلا میتوانید از winrar استفاده کنید. می تونید winrar رو از اینجا دانلود کنید
    http://www.rarlab.com/rar/wrar393.exe
    بعد از نصب winrar اگر روی فایل rar کلیک راست کنید گزینه extract here رو دارید که با کلیک روی اون میتونید فایل رو unrar کنید. وقتی فایل از حالت rar خارح شد فایل .xpi (فایل add-on) رو خواهید داشت که طبق دستورالعمل توضیح داده شده در پستهای قبلی میتونید add on رو نصب کنید.
    از دوست عزیزم jason_mac میخوام که در صورت امکان نسخه های بعدی رو بصورت باز آپلود کنن تا اگر کسی برنامه rar نداره مشکلی نداشته باشه.

خودم فهمیدم.فقط میشه یکی بگه این آیکان start.png کجاست؟آخه روی status bar مچین چیزی نیست که!!
    در ضمن از نویسنده این برنامه کمال تشکر رو دارم
    لطفا چک کنید که آیا add-on درست نصب شده یا نه
    برای اینکار
    1- از منوی Tools-> Add-ons چک کنید که add-on با نام US Visa Appointment Scheduler 0.2.0 وجود داشته باشه
    2- از منو Tools چک کنید که گزینه US visa interview time options اضافه شده باشه

اگر دو مورد بالا وجود داره یعنی اینکه add-on درست نصب شده در این حالت چک کنید که از منوی View->Status Bar حتما تیک خورده باشه
    ویرایش توسط MINERVAra : May 23rd, 2010 در ساعت 09:40 PM