نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد عمومی شدن برنامه گرفتن وقت سفارت چیست؟

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافق

31 46.97%
  • مخالف

35 53.03%
صفحه 9 از 72 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 717

موضوع: معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

Exclamation پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

سلام،
    لازم نيست صفحه سايت سفارت باز باشه؟ منظورم اينه كه مهم نيست پنجره‌اي كه در اون برنامه رو فعال ميكنيم چي باشه؟
    مرسي، عمومي كردن اين برنامه به نظرم عالي بود. دست تهيه كننده هم وافعا درد نكنه.
    ویرایش توسط DNA : May 23rd, 2010 در ساعت 09:46 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

من همه این کارها رو کردم ولی مورد آخر نمیشه status bar ام تیک داره ولی روی اون فقط یک پیکان وجود داره که غیر فعاله.اخه چرا.لطفا کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : معایب و مزایای استفاده از برنامه us visa interview (قابل استفاده در فایر فاکس)

دوست من نرم افزار فروم اجازه نمیداد که فایل هایی غیر از فایل هایی با پسوند مشخص رو آپ کنیم. برا همین من rar کردم تا بشه اون فایل رو آپ کرد.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط MMAA نمایش پست ها
    من همه این کارها رو کردم ولی مورد آخر نمیشه status bar ام تیک داره ولی روی اون فقط یک پیکان وجود داره که غیر فعاله.اخه چرا.لطفا کمکم کنید.
    باید همه مشخصات خودتون رو به دقت در پنجره Tools->US visa interview time options وارد کنید تا پیکان فعال بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری، دانشگاه هنر

منم همینم مشکل رو دارم و از دیروز تا حالا به هر شکل ممکن که فکر می کردم ممکن درست باشه اطلاعات رو وارد کردم ولی استارت فعال نمیشه. حتی رو دو تا سیستم جدا چک کردم ولی نشد. نمیدونم مشکل از کجاست. خیلی هم وقتی نمونده. امیدوارم کسی بتونه کمک کنه.
    ویرایش توسط Bulletboy : May 24th, 2010 در ساعت 08:28 AM

چیزی رو که دوستان میگن خیلی عجیبه اما من خیلی سعی کردم تا مشکل رو روی کامپیوتر خودم شبیه سازی کنم و فعلا تا اینحا به این نتیجه رسیدم که برای اینکه add-on درست کار کنه باید browser شما مستقیما به اینترنت وصل باشه و هیچ گونه proxy براش set نشده باشه. این میتونه یکی از دلایل باشه.

سلام،
    من اين مورد كه الان گفتين رو هم چك كردم ولي فايده نداشت. آين آيكان فعال نميشه. (((
    يه سوال ديگه ميدونم شايد تكراري باشه ولي واقعا ممنون ميشم كسي كمك كنه چون من وقت زيادي ندارم: به جز وقتهايي كه روي سايت سفارت به طور نرمال باز ميشه آيا وقتهاي كنسلي كه ميتونه براي تاريخهاي زودتر باشه هم بايد از طريق سايت سفارت اعلام بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری، دانشگاه هنر

آقا جسارتا" میشه یه عکسی از تیپ وارد کردن اطلاعات بزارید اینجا؟
    اسم مثلا" به حرف بزرگ و کوچیک باشه؟ تلفن با خط تیره باشه مثلا" 0098-912....
    کلا" این فلش سیاهه این پایین من هر کاری میکنم...
    ممنون میشم .

Junior Member hrkhaf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD-Computer Science- Texas Tech University

سلام
    آقا من ورژن فایرفاکسم Version 3.6.3 هست. این برنامه نصب شده ولی اون آیکون فلش سیاه که تو status bar اومده کار نمیکنه
    هرچی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی رخ نمی ده.
    راهنمایی کنید.

کسی امروز تونسته سایت Evisaforms رو باز کنه از دیشب باز نمی شد برا من به هیچ طریقی؟