صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 66 , از مجموع 66

موضوع: رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

سلام دوستان...کسی رنکینگ جهانی 2015-2016 رشته مهندسی برق + گرایش های رشته برق رو در دسترس داره که برای ما هم قرار بده؟؟؟؟؟؟؟؟
    رنک رشتهای مهندسی + رشته برق در دانشگاه e.p.f.l (ای.پی.اف.ال) چنده؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

نقل قول نوشته اصلی توسط xaniyar نمایش پست ها
    سلام دوستان...کسی رنکینگ جهانی 2015-2016 رشته مهندسی برق + گرایش های رشته برق رو در دسترس داره که برای ما هم قرار بده؟؟؟؟؟؟؟؟
    رنک رشتهای مهندسی + رشته برق در دانشگاه e.p.f.l (ای.پی.اف.ال) چنده؟؟؟؟؟
    EPFL کلا رنکاش زیر 20 هست. در برق هم در QS که فکر کنم 15 هست. راستش واقعا ورود به اونجا رویا هست! ورود به اونجا کار سالی فقط چندتا دونه ایرانی مخ هست از نوع المپیادی های شریف
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member mahdi_haraty آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng. Amirkabir University of Technology

از پیچ مربوط به رنکینگ دانشگاههای کانادا این مطلب رو کپی میکنم :

نقل قول نوشته اصلی توسط Pheonix نمایش پست ها
    شما وقتی درباره رنکینگ صحبت میکنین درباره یه چیز خیلی کلی حرف میزنین مثلا میگیم مک مستر یا تورونتو از فلان دانشگاه بالاتره درحالیکه دانشگاهها دپارتمان های مختلفی دارن و تو هر دپارتمان آزمایشگاه های مختلفی یعنی نمیشه یه رنکینگ کلی داد. مثلا دانشگاه تورونتو رنک جهانیش از آلبرتا یه کم بهتره فقط یه کم (در حالیکه من معتقدم تفاوت چندانی بین دانشگاه های کانادا نیست) ولی تورونتو مدیکال ژنتیک نداره. یا مثلا مک گیل که به هاروارد شمال معروفه رتبه 22 دنیارو داره و دانشگاه های کالگری و اتاوا بین 100 دانشگاه هم نیست ولس تو تحقیقات سلول بنیادین مک گیل به گرد پای ایندو نمیرسه چون اطلاعاتشو دارم میگم. دپارتمان به دپارتمان فرق داره. ولی اینکه تو مدیکال ساینس مک گیل بهترینه شکی درش نیست ولی بقیه دانشگاه ها که نوشتم در کل تو یه سطحن. به نظر من تو انتخاب دانشگاه دپارتمان و استاد مهمتره نه دانشگاه. استادش و دپارتمانت خوب باشه تو هم موفقی. ممکنه بری تو مک گیل اما گیر یه استاد ضعیف بیوفتی که خیلی هستن اونوقته که آرزو میکنی کاش میرفتی یه دانشگاه دیگه تو یه لب بهتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_haraty نمایش پست ها
    کاملا با نظر این دوست عزیزمون موافقم . من رشته برق گرایش مخابرات هستم ، و میخوام بگم اصولا نه تنها نمیتوان در مورد دانشگاه بطور کلی نظر داد بلکه برای زمینه های مختلف مثلا در رشته برق هم نمیشه به رنکینگ کلی اکتفا کرد !
    به عنوان مثال مهندسی برق 4-5 تا گرایش داره از مخابرات و کنترل و الکترونیک و قدرت تا مهندسی پزشکی ! دانشگاهی که قطب قدرت باشه اصلا توی مخابرات نمیشه تعمیم داد ! حتی تو ایران مثلا شریف مخابرات ش واقعا قویه اما قدرت تهران و امیرکبیر قویتر هستن ! و مثلا برای زمینه وایرلس و مخابرات نسل جدید دانشگاه واترلو واقعا پیشتازه ! ولی در زمینه های گرایش مخابرات میدان دانشگاه مک گیل قویتر عمل کرده
    و صد البته این ها به اساتیدش بستگی داره !
    به نظر من 2 نکته حایز اهمیت هست :
    1- خوش نامی دانشگاه از بابت جو خوب اساتیدش و همچنین میزان فاند و درصد افرادیکه تونستن از این دانشگاه فاند های مناسبی بگیرن
    2- وجود اساتیدی که در زمینه خودشون واقعا ارزشمند باشن و بواسطه وجود اون افراد بخوای به اون دانشگاه بری !
    3- دیگر عواملی مثل هزینه های زندگی و تحصیل در اون شهر و آب و هوا و ووو
    توجه کنید هر کدوم از این 3 تا معیار برای خودشون خیلی مهم هستن و اینجا هم نمیشه اولویت رو بطور کلی مشخص کرد ! باز به خود شما بستگی داره !
    دو تا از دوستای من که بعد گرفتن ارشد رفتن کانادا توی یک دانشگاه ، یکی خیلی راضی بود و از همه تغییرات زندگیش در کانادا لذت میبرد و دیگری از غربت و تنهایی اون شهر و دیگر عوامل دیگه کاملا ناراضی بود ! هر دو هم-رشته و در یک دانشگاه !... دیگه شما بقیه افراد رو خودتون محاسبه کنید..
    با سپاس از همه عزیزان
    در صورتی که نظرات افراد براتون مفید بوده حتما از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربران " برای تشویق و حمایتشون استفاده کنید.

در صورتی که نظرات افراد براتون مفید بوده حتما از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربران " برای تشویق و حمایتشون استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : rank دانشگاه ها توی برق

📚📚دانشگاههای ممتاز اروپا در رشته مهندسی برق

🔰1. ETH Zurich
    🔰2. University of Cambridge
    🔰3. Imperial College London
    🔰4. University of Oxford
    🔰5. KTH Royal Institute
    🔰5. EPFL
    🔰6. TU München
    🔰7. Politecnico di Torino
    🔰8. Politecnico di Milano
    🔰9. Aalborg University
    🔰10. TU Berlin
    🔰11. Delft University of Technology
    🔰12. Chalmers University of Technology
    🔰13. KIT
    🔰14. Lund University
    🔰15. RWTH Aachen University
    🔰16. SapienzaUniversity
    🔰17. UCL London
    🔰18. University of Bologna
    🔰19. Universitat Politecnica de Catalunya
    🔰20. University of Edinburgh

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام رنك دانشگاه هاي آمريكا براي رشته برق در صورت امكان كنترل را ميخوام،در usnews بهترين رنك هارو زدن من ليست كاملش را ميخوام
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

سلام دوستان عزیز، پیشاپیش خیلی ممنون از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن
    میخواستم بدونم برای مخابرات میدان و امواج، کدوم دانشگاه ها از نظر استاد قوی و فول فاند دادن بهترن؟ کشورش زیاد مهم نیست برام،اگه کسی لیستی داره یا تجربه ایی، ممنون میشم کمکم کنه

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)