صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66

موضوع: رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

در سایر بخش های فروم شما می توانید مثلا برای آمریکا ، کانادا و ... رتبه بندی کلی دانشگاه رو پیدا کنید از دوستان و استاد بزرگوار ، کسی برای کشوری که می شناسه - حتی ایران - توی برق رتبه بندی داره؟؟! بزاره اینجا؟

با ویرایش mAhdi
    علی جان! چون پست های خیلی خوبی مینویسی به ادبیات و نگارش هم خیلی اهمیت بده.
    "rank دانشگاه ها توی برق"

باز هم ممنون
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : rank دانشگاه ها توی برق

من فقط یه چیز میتونم بگم که طبق اون سخنرانی معروف MIT که تو یوتیوب میتونین پیداش کنین (با کیوورد sharif university بگردید پیدا میشه) ، برق شریف اگه تو دنیا یک نباشه، top ten هست!
    دیگه اینکه رتبه بندی برق تو USNews رو اگه بچه ها بذارن اینجا، تقریباً رتبه بندی کل میاد دستون. من ندارم برقشو! ;D

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام . شما مي تونيد از سايت زير استفاده كنيد . البته دقيق نگفتي كه RAnk‌دانشگاه در دنيا رو مي خواي يا در رشته ي خاص . اما به هر حال با توجه به رشتهاي كه گفت و اطلاعاتي كه من دارم تمام دانشگاه هاي توپ در زمينه برق تو همين 100 تاي اوله كه اكثرا مال امريكا و به ندرت مال اروپا است. بقيشون بد نيستن اما من قبلا با دوستان بحث داشتيم و به اين نتيجه رسيدم كه دانشگاه درجه 3 امريكا مي ارزه به حتي اولين دانشگاه ايران . ضمن اينكه معمولا در رتبه بندي ها به سختي بعد از احتمالا 1700 يا بيشتر بتوني اسمي از ايران پيدا كني . پس توكل كن و اگه تصميم داري بري فقط تلاش و پشتكار داشته باش . ;D
    http://www.webometrics.info/top4000.asp
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon
    سلام . شما مي تونيد از سايت زير استفاده كنيد . البته دقيق نگفتي كه RAnk‌دانشگاه در دنيا رو مي خواي يا در رشته ي خاص . اما به هر حال با توجه به رشتهاي كه گفت و اطلاعاتي كه من دارم تمام دانشگاه هاي توپ در زمينه برق تو همين 100 تاي اوله كه اكثرا مال امريكا و به ندرت مال اروپا است. بقيشون بد نيستن اما من قبلا با دوستان بحث داشتيم و به اين نتيجه رسيدم كه دانشگاه درجه 3 امريكا مي ارزه به حتي اولين دانشگاه ايران . ضمن اينكه معمولا در رتبه بندي ها به سختي بعد از احتمالا 1700 يا بيشتر بتوني اسمي از ايران پيدا كني . پس توكل كن و اگه تصميم داري بري فقط تلاش و پشتكار داشته باش . ;D
    http://www.webometrics.info/top4000.asp
    شما مطمئنی دانشگاه درجه 3 آمريکا می ارزه به ذانشگاهی مثله شريف!

Global Moderator

Simon آواتار ها

قبلا اينجا بحث شده . البته نه در مورد يه دانشگاه خاص . اگه نخواهيم يك بعدي به قضيه نگاه كنيم . بله مي ارزه . كلا رفتن به موندن مي ارزه و مزاياي بيشتري داره . البته شما مختاريد . من ترجيح مي دم كه برم تا اينكه بمونم و .... . :-\

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    من فقط یه چیز میتونم بگم که طبق اون سخنرانی معروف MIT که تو یوتیوب میتونین پیداش کنین (با کیوورد sharif university بگردید پیدا میشه) ، برق شریف اگه تو دنیا یک نباشه، top ten هست!
    دیگه اینکه رتبه بندی برق تو USNews رو اگه بچه ها بذارن اینجا، تقریباً رتبه بندی کل میاد دستون. من ندارم برقشو! ;D
    بازم جو و شایع سازی !!! ، تو همین ایران اگه تو همین لینک که دوستمون داد نگاه کنید اول دانشگاه تهران هست ، دوست من . در مورد برق که من مطمئنم ولی رشته های دیگه ممکنه داستان چیز دیگه ای باشه.
    این فروم مال برقه ، اگه کسی از در مورد رتبه ی دانشگاه ها مستند ، توی این گرایش چیزی داره لطفا بزاره نه کلی ! نه بحث های ....

Global Moderator

Simon آواتار ها

البته من گفته دوستم صابري رو اصلاح مي كنم . اگه در اين سايت خاورميانه رو انتخاب كنيد دومين دانشگاه ، دانشگاه تهران است . كلا اگه در جهان بخواهيد دنبال اين قضيه بگرديد ايران تقريبا گمه ، برخي دانشگاه هاي مالزي يا كشورهاي آسيايي ديگه در رتبه بالاتري هستند چه برسه به آمريكا كه چند صد كرسي اول رو به خودش اختصاص داده .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    رتبه بندي USnews رو بچه ها فکر کنم توي فروم گذاشته بودن. من برقشو دارم و ميذارم. در مورد کانادام باز رتبه بندي داره که واسه رشته خاص نيست. به نظرم با توجه به تعداد خيلي کمتر دانشگاهاي کانادا، اگه سايت دانشگاها و استادا رو نگاه کنين، واسه رشته خودتون ميشه ديد خيلي بهتري پيدا کرد.
    کشورهاي ديگم من اصلا اطلاعي ندارم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

ارسال NIva فوق العادست ( برای آمریکا توی برق ) ،
    اگه کسی از کانادا و اروپا هم چیزی گیر اورد بزاره ، لطفا . دید خوبی می ده
    نوی فروم مکانیکی ها راجع دانشگاه های خوب اورپا این ها فقط بود
    Delft in the Netherlands
    EPFL in Swiss
    Sweden:KTH, Chalmerse
    البته اگه نقل قول از دوستان و اقوام و اساتید دانشگاه هم باشه قبوله ;D

ApplyAbroad Veteran

همانطور که من در جای دیگری از این گروه Ranking ها اشاره کردم. مرجع این رتبه بندی ها تنها بر اساس میزان ارجاع به وبسایت دانشگاهی آنها هستش که این به تنهایی معیار کامل و مناسبی نیست.

.Great works are performed, not by strength, but by perseverance

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)