صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: رتبه دانشگاه های دنیا در زمینه ی برق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاه ها در برق

به نظر اگه بتونید تا 50 تا دانشگاه اول امریکا یا 15تای کانادا یا 5-6 تای اول هر کشور اروپایی رو برید مشکلی نیست چون شما قراره با یک یا دو استاد کار کنید نمی خواید که کل دانشگاه رو ببرید خونه تون ولی گفته ی معروف را یادتون باشه که امریکادر مقایسه با اروپا مثل شهره به دهکده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

من سایت دانشگاه berekly را در کالیفرنیا دیدم میتوان گفت تنها دانشگاه کالیفرنیا هست که قدرت دارد تازه اونم از نوع هسته ای که بحث یک مملکت ماست فقط بدی ان اینست که ایرانی ها حق تحصیل در این رشته را ندارند حالا هر چقدر هم طرق کارش درست باشه :-\

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnambh
    من یه رنکینگ برق از دانشگاهای اروپا دارم ولی نمیدونم قابل استناده یا نه چون از مرجعش خبر ندارم!
    حالا میذارم اینجا شاید به درد خورد
    راستش تا قبل این که پست شما رو ببینم و اینکه دانشگاه های آکسفورد و کمبریج رتبه های نخست رو در رشته ی برق در اروپا دارند,فکر می کردم این 2 دانشگاه اصلا رشته ی برق ندارن!
    الان یه چک کوچولو کردم سایتشون رو و دیدم که در مقطع لیسانس یه آش رشته دارن به نام Engineering Science که ترکیبی از 4 ,5 تا رشته(عمران و شیمی و مکانیک و مهندسی پزشکی و IT و برق) هست!در مقاطع بالاتر هم یه چیزایی دارن که یه کمی بوی برق هم می ده!حالا این که این رتبه بندی چقدر صحت داره,نمی دونم.

Junior Member Alonerasool آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-آزاد

سلام بر همگی
    ممنون میشم درمورد رشته برق در دانشگاه های مالزی و استرالیا هم اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید!
    البته من برق دانشگاه آزاد میخونم، قطعا دانشگاه آزاد در مقابل اون دانشگاه ها حرفی برا گفتن نداره

این آخرین رنکینگ USNews که در سال 2009 برای رشته های مهندسی برف ، مهندسی الکترونیک و مهندسی مخابرات ارائه شده
    http://colleges.usnews.rankingsandre...oct-electrical

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tony نمایش پست ها
    به نظر اگه بتونید تا 50 تا دانشگاه اول امریکا یا 15تای کانادا یا 5-6 تای اول هر کشور اروپایی رو برید مشکلی نیست چون شما قراره با یک یا دو استاد کار کنید نمی خواید که کل دانشگاه رو ببرید خونه تون ولی گفته ی معروف را یادتون باشه که امریکادر مقایسه با اروپا مثل شهره به دهکده
    گرچه پست ایشون قدیمیه، اما هنوز در آخرین صفحه در معرض دیده ...

" 50 تای آمریکا و 15 تای کانادا و 5، 6 تای هر کشور اروپایی" به نظر من تا حدی اظهار نظر نامتقارنیه.
    50 تای آمریکا و 3، 4 تای کانادا یا 200 تای آمریکا و 15 تای کانادا به نظر من متقارن تره.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    گرچه پست ایشون قدیمیه، اما هنوز در آخرین صفحه در معرض دیده ...

" 50 تای آمریکا و 15 تای کانادا و 5، 6 تای هر کشور اروپایی" به نظر من تا حدی اظهار نظر نامتقارنیه.
    50 تای آمریکا و 3، 4 تای کانادا یا 200 تای آمریکا و 15 تای کانادا به نظر من متقارن تره.
    به نظر من 50 تای آمریکا و 5،6 تای کانادا واقع بینانه تره.البته لزوما همه این 50 تا اول هم برای دکترای برق مناسب نیست و مربوط به under graduation است. ولی آمریکا ،آمریکاست و تو ایران به فارغ التحصیلانش جور دیگه ای نگاه می کنند، و گاهی این را در نظر نمی گیرند که از کدام دانشگاه آمریکا؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering at KIAU

Question پاسخ : رتبه دانشگاه ها در برق

سلام دوستان
    کسی میتونه بگه که از لحاظ تجربی نه از روی لیست که داشگاههای اروپا ETHZ ,Cambridge , NTNU, KTH در رشته برق بهتر هستند(از لحاظ کیفیت , اساتید , کمک هزینه فاند اسکولار شیپ,پذیرش ایرانی ها,پذیرش دانشگاه آزاد ها و ...) یا دانشگاههای آمریکا؟
    راستش رو بخاهید قبل از مراجعه به این سایت کلا بیخیال آمریکا شده بودم.واسه همین اصلا در بارشون تحقیق نکردم ولی وقتی دیدم میشه گفتم یه سوال بپرسم!؟
    واسه این میگم از روی لیست نگین چون اولا خودم همه لیستهارو حفظم دوما میخوام بدونم تجربه بچه ها چی هستش.
    من دانشجوی کارشناسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد کرجم.معدلم هم یه چیزی بین 14 تا 16 .الان سال آخرم و میخوام برای مستر برم یکی از دانشگاههای خوب دنیا (الیته در حد خودم)
    اگر میشه لطفا چند تا دانشگاه آمریکا(با رعایت موارد بالا) به ترتیب اولویت برام معرفی کنید.
    خیلی متشکر.
    رضا الهیارزاده

پیش فرض پاسخ : rank دانشگاه ها توی برق

سلام. با توجه به گرایشی که میخوایی دانشگاهها متفاوت هستند.
    دانشگاه شریف به دلیل تئوری خیلی خیلی قوی واسه لیسانس خوبه اما واسه فوق و دکترا اصلا به درد نمی خوره.
    الکترونیک: دانشگاه برکلی تو دنیا اوله
    قدرت: دانشگاه ویسکانسین مدیسون
    مهندسی پزشکی: هاروارد
    در ضمن با مراجعه به سایت زیر میشه یه اطلاعات کلی از دانشگاههای برتر جهان به دست آورد، برق رو جدا نکرده اما رتبه ی هر دانشگاه رو در زمینه های مختلف از جمله مهندسی میگه.
    www.topuniversities.com

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : rank دانشگاه ها توی برق

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    سلام. با توجه به گرایشی که میخوایی دانشگاهها متفاوت هستند.
    دانشگاه شریف به دلیل تئوری خیلی خیلی قوی واسه لیسانس خوبه اما واسه فوق و دکترا اصلا به درد نمی خوره.
    الکترونیک: دانشگاه برکلی تو دنیا اوله
    قدرت: دانشگاه ویسکانسین مدیسون
    مهندسی پزشکی: هاروارد
    در ضمن با مراجعه به سایت زیر میشه یه اطلاعات کلی از دانشگاههای برتر جهان به دست آورد، برق رو جدا نکرده اما رتبه ی هر دانشگاه رو در زمینه های مختلف از جمله مهندسی میگه.
    www.topuniversities.com
    با یک قسمت از حرفهایت موافقم.ولی ویسکانسین مدیسون از دانشگاههای خوب تو قدرت است البته بیشتر در گرایش ماشین ضمنا Texas A&M هم قوی است.در زمینه الکترونیک و مخابرات MIT ، stanfordو CAltech را هم اضافه کن البته گرفتن پذیرش از این دانشگاهها هم خیلی مشکله.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)