صفحه 178 از 250 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام. من يك مشكلي دارم لطفا همه نظر بديد!!
    من قبلا يك ماه پيش ويزاي استادي پرميتم به دليل عدم صداقت (به دليل اينكه ريجكت شدن ويزام از آمريكا رو مخفي كردم) ريجكت شده. به نظرتون براي مهاجرت اقدام كنم اين بازم تأثير داره؟؟
    و اينكه از اول كه مدارك رو مي فرستم سابقه بيمه هم بفرستم يا اون رو موقعي كه آپديت خواستند بفرستم؟ خب براي سابقه كار چي بذارم كه كافي باشه؟ نامه اشتغال در شركت+ شرح شغل+ ترجمه قرارداد. چيز ديگه اي هم هست كه جا انداخته باشم؟

Junior Member

در طول مدت سپتامبر ۸۹ (2010) تا‌ سپتامبر ۹۰ (2011) (اول شهریور ۱۳۸۹ من از کارشناسی فارغ شدم ، و ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ برای تحصیل به کانادا رفتم) برای من بیمه‌ ی پوزیشن "مدیریت بازرگانی و بازاریابی" رد شده

مدیر عامل این شرکت پدرم هستن . این شرکت کارش پیمانکاری پروژه‌های آب و فاضلاب هست و به رشته ی تحصیلی‌ من (مهندسی‌ کامپیوتر) هیچ ربطی نداره (چه پوزیشن چه شرکت)

آیا این تجربه ی کاری میتونه کمکی‌ کنه ؟ گرچه من از سال ۱۳۸۴ (که میشه طول دوره ی لیسانس) برام بیمه‌ ی پوزیشن "کارمند امور فنی" ردّ میشده , اما خوب چون این پوزیشن در دوران تحصیلم بوده و فکر می‌کنم تو این لیست noc همچین شغلی‌ وجود نداشته باشه ، فکر می‌کنم بهتر باشه این مورد رو ارائه نکنم ، درسته ؟

آیا من می‌تونم از این لیست بیمه‌ استفاده‌ای بکنم ؟

مرسی‌

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    دوست عزیز

در گواهی سابقه بیمه اشاره ای به تعداد روز و ساعت بیمه در ماه نمیشود.فقط نام شرکت ، تاریخ شروع و خاتمه فعالیت شما در اون شرکت، و جمع کل روزهایی که بیمه رد شده ذکر میشه
    مثلا مینویسند :

شرکت پاکسازان سرخ رود لیست بیمه عادی نرخ 27% از تاریخ فلان تا تاریخ فلان مدت. روز 997

ضمنا سابقه بیمه را حتما باید از شعبه بیمه بگیرید مهر و امضای شعبه را داشته باشد تا بتونیدترجمه رسمی کنید و بفرستید پرینت سایت قابل ترجمه رسمی نیست

برای دریافت سابقه بیمه هم اگر همینجوری به شعبه بیمه مراجعه کنید بهتون نمیدن باید یه نامه از محل کارتون ببرید که توش درخواست شده باشه که سابقه بیمه بهتون بدن

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    اولا در لیست بیمه به طور کامل مینویسه که از چه ماهی و تا چه ماهی شما کجا سابق بیمه دارید و به تفکیک هر ماه چند روز بیمه برای شما رد شده است . مثلا اسفند 29 روز و فروردین چون 15 روز مرخصی بدون حقوق رفتید 16 روز بیمه براتون رد شده.
    در مورد مهر هم اگر ممهور به مهر بیمه باشه ترجمه رسمی انجام میشه . هر چند بدون مهر هم انجام میشه اما ترجمه بدون مهر به درد بخور نیست .
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا در لیست بیمه به طور کامل مینویسه که از چه ماهی و تا چه ماهی شما کجا سابق بیمه دارید و به تفکیک هر ماه چند روز بیمه برای شما رد شده است . مثلا اسفند 29 روز و فروردین چون 15 روز مرخصی بدون حقوق رفتید 16 روز بیمه براتون رد شده.
    در مورد مهر هم اگر ممهور به مهر بیمه باشه ترجمه رسمی انجام میشه . هر چند بدون مهر هم انجام میشه اما ترجمه بدون مهر به درد بخور نیست .
    سلام دوست من

منو دچار شک کردین.

پرینت سابقه بیمه ای که من هفته پیش از شعبه ام گرفتم اصلا به تفکیک ماه نیست.تو سایت دیدم که به تفکیک ماه اعلام شده ولی سابقه تایید شده ای که به من دادن فقط توش نوشته از چه زمانی تا چه زمانی جمعا چند روز.مثلا از 1 مرداد 83 تا 1 تیر 85 جمعا 909 روز. آیا این نامه سابقه بیمه اشتباه یا ناقصه؟ چیز دیگه ای باید بگیرم؟

آیا شما خودتون شخصا سابقه بیمه کاملتری به تفکیک ماه از شعبه گرفین یا فقط تو سایت تامین اجتماعی دیدین؟

متشکرم.

لطفا دوستان دیگه هم اگه مطلع هستن نظر بدن.

Junior Member

تا جایی که من میدونم شماره بیمه در نامه سابقه کار الزامی نیست.تو مشخصاتی هم که در چک لیست برای نامه سابقه کار ذکر شده اشاره ای بهش نشده.
    در مورد شرح وظایف هم به نظر من در یک نامه جداگانه باشه بهتر از اینه که اصلا نباشه.فقط اون نامه جداگانه هم باید امضای معتبر از شرکت داشته باشه که بشه ترجمه اش کرد. بعدش هم تو یک یادداشت اضافه (EXTRA NOTE) توضیح بدید که به دلیل شرایط خاص نامه هایی که شرکتتون صادر میکنه ، مجبور شدین اطلاعات مربوط به کارتون رو در دو نامه جداگانه بیان کنید. به نظر من که اونها اطلاعات کامل در مورد شغلتون میخوان ، حالا براشون فرقی نمی کنه تو یه نامه یا صد نامه

موفق باشید
    اگه از اول گواهی سابقه کار رو به انگلیسی بگیریم اشکالی داره که دیگه نیاز به ترجمه نداشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehhrnaz نمایش پست ها
    اگه از اول گواهی سابقه کار رو به انگلیسی بگیریم اشکالی داره که دیگه نیاز به ترجمه نداشته باشه
    من خودم سابقه به لاتین نگرفتم ولی فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه.ولی چند نکته:

1- اگر گرفتن سابقه لاتین به این دلیل هست که نامه فارسی صادره از اون شرکت در ترجمه رسمی تاییدنمیشه ، (مثلا شرکت ثبت شده نیست یا روزناه رسمی اش موجود نیست ، یا یه همچین چیزایی) بعدا اگر visa officer ازتون بخواد قراردادهای کاریتون رو ارائه بدید ( و کم پیش نیومده که این مورد رو میخوان) اونوقت دچار مشکل میشین چون قراردادهایی هم که از اون شرکت باشه ،ترجمه و تایید رسمی نمیشن و پرونده تون ریجکت میشه.

2- اگه نامه فارسی که شرکت بهتون میده قابل ترجمه و تایید رسمی هست به نظر من اعتبارش خیلی بیشتر از نامه لاتینی هست که شرکت مستقیم بفرسته.چون خدتون میدونید که نامه ترجمه شده دوتا مهر رسمی خیلی مهم از مبادی دولتی کشور داره یکی مهر قوه قضاییه و یکی مهر وزارت خارجه که رسمیتی دوچندان به ناه سابقه کار شما میدن.

دیگه تصمیم با شما است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سلام. من خودم كه تا حالا نگرفتم سابقه بيمه اما امروز تو شركتمون ار آقايي كه مسولشه خواهش كردم يه نمونه اگر داره بهم نشون بده. اونم از پرونده كساني كه استخدام شركت ما شده بودند و قبلا جاي ديگه اي كار ميكردند سابقه بيمه شونو كه از تأمين اجتماعي گرفته بودند نشون داد.
    نوشته بود عطف به نامه ... آقاي ... از تاريخ ...تا... در شركت ... به مدت ... روز بيمه شده. و در مورد همه شركتاش نوشته بود. از دوستم هم كه از دو تا شعبه مختلف سوابق بيمه دو جا رو كه كار كرده بود پرسيدم مي گفت همين شكليه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s44 نمایش پست ها
    سلام. من يك مشكلي دارم لطفا همه نظر بديد!!
    من قبلا يك ماه پيش ويزاي استادي پرميتم به دليل عدم صداقت (به دليل اينكه ريجكت شدن ويزام از آمريكا رو مخفي كردم) ريجكت شده. به نظرتون براي مهاجرت اقدام كنم اين بازم تأثير داره؟؟
    و اينكه از اول كه مدارك رو مي فرستم سابقه بيمه هم بفرستم يا اون رو موقعي كه آپديت خواستند بفرستم؟ خب براي سابقه كار چي بذارم كه كافي باشه؟ نامه اشتغال در شركت+ شرح شغل+ ترجمه قرارداد. چيز ديگه اي هم هست كه جا انداخته باشم؟
    بچه ها در مورد اين موضوع نظري نداريد؟

Junior Member

من خودم سابقه به لاتین نگرفتم ولی فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه.ولی چند نکته:

1- اگر گرفتن سابقه لاتین به این دلیل هست که نامه فارسی صادره از اون شرکت در ترجمه رسمی تاییدنمیشه ، (مثلا شرکت ثبت شده نیست یا روزناه رسمی اش موجود نیست ، یا یه همچین چیزایی) بعدا اگر visa officer ازتون بخواد قراردادهای کاریتون رو ارائه بدید ( و کم پیش نیومده که این مورد رو میخوان) اونوقت دچار مشکل میشین چون قراردادهایی هم که از اون شرکت باشه ،ترجمه و تایید رسمی نمیشن و پرونده تون ریجکت میشه.

2- اگه نامه فارسی که شرکت بهتون میده قابل ترجمه و تایید رسمی هست به نظر من اعتبارش خیلی بیشتر از نامه لاتینی هست که شرکت مستقیم بفرسته.چون خدتون میدونید که نامه ترجمه شده دوتا مهر رسمی خیلی مهم از مبادی دولتی کشور داره یکی مهر قوه قضاییه و یکی مهر وزارت خارجه که رسمیتی دوچندان به ناه سابقه کار شما میدن.

دیگه تصمیم با شما است.
    از راهنماییتون خیلی ممنون. درضمن میشه لطفا راهنمایی کنید:
    1- من بیمه هم دارم، بیمه + گواهی سابقه کار که وظایفم مشخص شده کافیه؟
    2- من 10 سال سابقه کار دارم که 1.5 سالش تو فروش بوده، (وسط سابقه کارم) میخوام بدونم بنظرتون امتیاز سابقه کار رو کامل میگیرم؟
    3- برای ترجمه رسمی گواهی سابقه کار روزنامه رسمی احتیاجه (شرکتهایی که کار کردم ثبت شده هستند خود دارالترجمه میتونه اینو استعلام کنه ؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehhrnaz نمایش پست ها
    از راهنماییتون خیلی ممنون. درضمن میشه لطفا راهنمایی کنید:
    1- من بیمه هم دارم، بیمه + گواهی سابقه کار که وظایفم مشخص شده کافیه؟
    2- من 10 سال سابقه کار دارم که 1.5 سالش تو فروش بوده، (وسط سابقه کارم) میخوام بدونم بنظرتون امتیاز سابقه کار رو کامل میگیرم؟
    3- برای ترجمه رسمی گواهی سابقه کار روزنامه رسمی احتیاجه (شرکتهایی که کار کردم ثبت شده هستند خود دارالترجمه میتونه اینو استعلام کنه ؟)
    سلام

1- در واقع معمولا در مرحله اول فقط نامه سابقه کار کافیه.بعدا در مراحل بعدی visa officer ازتون مدارک محکمتری میخواد که سابقه بیمه برای ما ایرانیها بهتری و مطمئن ترینه.. در بعضی موارد پشی اومده که قراردادهای کاری رو هم در مراحل بعد خواستن. توصیه من اینه که اگه دارین همه رو همین الان باهم بفرستین و جای شکی برای visa officer باقی نذارین

2-تا جایی که من می دونم بخشی از سابقه کاریتون محاسبه میشه که در ارتباط کامل با کد NOC هست که میخواهید تحت اون Apply کنید.اگر سابقه کارتون در چند زمیه هست فقط زمینه مرتبط با NOC انتخابی شما بدردتون میخوره. این استنباط من هست، باز هم بیشتر تحقیق کنید

3- من از طریق شرکت خصوصی اقدام نکردم ولی فکر میکنم معمولا دارالترجمه استعلام نمیکنه خودتون باید روزنامه رسمی رو از شرکت دریافت کنید و ببرید.
    به راحتی میتونید به یک دارالترجمه زنگ بزنید و روند قضیه رو بپرسید

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)