صفحه 249 از 250 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

ممنون از پاسختون، بله 44 ساعت در هفته رو سر کار بودم چون فوق لیسانس بوده بنده 2 روز دانشگاه داشتم که اخر هفته بوده و به کار لطمه ای نزده.

سلام دوستان

ببخشید یه سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

من حدود 5 سال سابقه کار دارم (با بیمه) که دو سالش در زمانی بوده که دانشجو نبودم و بقیه اش در زمان دانشجویی. تا اونجایی که متوجه شدم، برای اون سه سال من امتیازی دریافت نمیکنم. درسته؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    چطوری میتونم برای کار در شرکتی در خارج از ایران اقدام کنم؟
    ویرایش توسط sansh : January 14th, 2020 در ساعت 04:38 PM

Junior Member

سلام.
    من با ناک جوشکاری میخام برای استان ساسکاچوان اقدام کنم و سوالم اینه که تو سایت مهاجرت نوشته برای شغل های نان رگولیت باید یک نامه تاییدیه از کمیسیون کاراموزی ساسکاچوان دریافت کرد که نوشته باشه سابقه کار ایشان مورد تایید است و باید در ساسکاچوان امتحان بدهد.
    و دوتا فرم هم گفته که تکمیل شود فرم 7 و فرم 6آ
    آیا درست متوجه شدم من یا نیازی به این نامه نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at IUST

سلام.

من در مورد سابقه کار یک مقدار گیج شدم ممنون میشم کسی کمک کنه. مخصوصا اگه بتونی لینکی بهم بده (سرچ کردم سایت کانادا رو ولی خیلی واضح در این مورد چیزی نیافتم).

من حدود ۴ سال سابقه کار دارم که ۲ سالش بیمه داره و ۲ سال بیمه نداره و قرار دادم طی کل این مدت پاره وقت بوده ولی میزان ساعت کارم ۳۰ ساعت در هفته بوده.
    سوال:
    - من اگر یک نامه از شرکت بگیرم که توش نوشته باشه من ۴ سال اونجا کار کردم کافیه؟ یا حتما باید نامه رسمی از بیمه یا جای دیگه بیارم؟
    - من نوع قراردادم پاره وقت هست چون ۳۰ ساعت در هفته کار کردم به جای ۴۰ ساعت که نرم ایران هست. ولی کانادا توی سایت نوشته که ۳۰ ساعت در هفته رو به عنوان تمام وقت قبول میکنه. سوال من اینه که الان کانادا کاری به نوع پاره وقت یا تمام وقت نداره دیگه. درست میگم؟ یعنی روش محاسبه برای من به این شکل خواهد بود:
    ۳۰ ساعت در هفته * ۵۲ هفته * ۴ سال

ممنون از زمانی که برای پاسخ صرف میکنید.

Junior Member

سلام دوستان. من قبلا از طریق تحصیلی اقدام کردم و ریجکت شدم. اما الان میخواهم از طریق مدارک و سوابق آشپزی که دارم اقدام کنم موضوعی که هست اینه که در پرونده ی قبلی که برای تحصیلی بوده چون بیمه نبوده ام این مدارک رو ارائه ندادم. میخوام بدونم ممکنه الان به دلیل مغایرت با پرونده ی قبلی برایم اداره مهاجرت ایراد بگیره و باز ریجکت بشم؟

سلام دوستان
    من برای سالهای 92-94 در شرکتی کار کردم که الان چند ساله منحل شده و بهش دسترسی ندارم که نامه بگیرم ولی بابت اون مدت بیمه دارم و در سایت تامین اجتماعی قابل پرینت است. این قابل ارائه است؟
    برای سال 94-96 هم در شرکت دیگری بودم که یک گواهی سابقه داده ولی هیچ وطیفه ای در اون ذکر نشده فقط نوشته که به عنوان مهندس نرم افزار از تاریخ 94-96 و بیمه هم رد شده و در سایت بیمه است. این قابل ارائه است؟
    به هیج کدام هم دسترسی ندارم که بتونم نامه یا مدرک دیگه ای بگیرم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HopefulToFutur نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای سالهای 92-94 در شرکتی کار کردم که الان چند ساله منحل شده و بهش دسترسی ندارم که نامه بگیرم ولی بابت اون مدت بیمه دارم و در سایت تامین اجتماعی قابل پرینت است. این قابل ارائه است؟
    برای سال 94-96 هم در شرکت دیگری بودم که یک گواهی سابقه داده ولی هیچ وطیفه ای در اون ذکر نشده فقط نوشته که به عنوان مهندس نرم افزار از تاریخ 94-96 و بیمه هم رد شده و در سایت بیمه است. این قابل ارائه است؟
    به هیج کدام هم دسترسی ندارم که بتونم نامه یا مدرک دیگه ای بگیرم.
    خیر شما احتیاج به یک نامه از خود شرکت دارید که جزییات شغل و تعداد ساعت کاریتون رو توش ذکر کنه. نامه باید دارای موارد زیر باشد
    ۱- تعداد ساعت کاری در هفته
    ۲- حقوق و مزایا
    ۳- وظیفه شغلی
    ۴- عنوان شغلی
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط delusion1 نمایش پست ها
    سلام.

من در مورد سابقه کار یک مقدار گیج شدم ممنون میشم کسی کمک کنه. مخصوصا اگه بتونی لینکی بهم بده (سرچ کردم سایت کانادا رو ولی خیلی واضح در این مورد چیزی نیافتم).

من حدود ۴ سال سابقه کار دارم که ۲ سالش بیمه داره و ۲ سال بیمه نداره و قرار دادم طی کل این مدت پاره وقت بوده ولی میزان ساعت کارم ۳۰ ساعت در هفته بوده.
    سوال:
    - من اگر یک نامه از شرکت بگیرم که توش نوشته باشه من ۴ سال اونجا کار کردم کافیه؟ یا حتما باید نامه رسمی از بیمه یا جای دیگه بیارم؟
    - من نوع قراردادم پاره وقت هست چون ۳۰ ساعت در هفته کار کردم به جای ۴۰ ساعت که نرم ایران هست. ولی کانادا توی سایت نوشته که ۳۰ ساعت در هفته رو به عنوان تمام وقت قبول میکنه. سوال من اینه که الان کانادا کاری به نوع پاره وقت یا تمام وقت نداره دیگه. درست میگم؟ یعنی روش محاسبه برای من به این شکل خواهد بود:
    ۳۰ ساعت در هفته * ۵۲ هفته * ۴ سال

ممنون از زمانی که برای پاسخ صرف میکنید.
    حواب:
    ۱- در بیشتر موارد بله و باید نامه شامل جزییات شغلیتان باشد
    ۲- خیر کاری به پاره وقت یا تمام وقت بودن ندارد تعداد ساعت مهم است
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان از کجا میشه در مورد NOC یک کار فهمید؟ من عنوان کار رو که تو اینترنت سرچ میکنم کد C هست اما خب با رشته ی من مطابقت داره برای همین یکم گیج کننده است، ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)