صفحه 1 از 235 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Question مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام. من قبل از ورود به دانشگاه (ليسانس) يک سال تو يک شرکت تمام وقت کار کردم. از دوستان کسي ميدونه که اين سابقه کار براي مهاجرت قابل ارائه هست يا خير..
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سابقه کار قبل از تحصيل براي مهاجرت به کانادا

چرا که نه. مخصوصا که Full time بوديد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

درود
    من یه جایی تو سایت کبک دیدم که سوابق کاری باید در 5سال اخیر باشه
    ممکنه قبل از 5 سال بدرد بخوره؟

با سلام
    دوستان من 2.5 سال بعد از لیسانسم سابقه کاری تمام وقت دارم که البته تو این مدت مشغول فوق لیسانس بودم حالا سوالم اینه که من اصلا مدرک فوق لیسانسم رو ارائه بدم یا نه؟
    چون کارم تو اون مدت تمام وقت بوده ایا امکان داره که ازمن قبولش کنند ؟ ویا اگر پاره وقت حسابش کنندچجوری به تمام وقت تبدیلش میکنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2413 نمایش پست ها
    چرا که نه. مخصوصا که Full time بوديد.
    سلام. من فوق لیسانس معدن هستم با 9 سال سابقه بیمه. و 36 سالمه. میخواستم بدونم ایا واسه کار در کانادا نیاز به مدرک زبان هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miner79 نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس معدن هستم با 9 سال سابقه بیمه. و 36 سالمه. میخواستم بدونم ایا واسه کار در کانادا نیاز به مدرک زبان هست؟
    بله حتما احتیاج است.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miner79 نمایش پست ها
    چیزی ک من از تحقیقاتی ک انجام دادم متوجه شدم برای فدرال مدرک ایلتس جنرال الزامیه ولی اگه امتیاز رو بدون زبان بدست میارید میتونید مراحل درخواست ویزارو شروع کنید و تقریبا دوماه بعدش مدرک ایلتس رو ازتون میخوان ک ارائه بدید..باز دوستان راهنمایی کنن

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

من فوق لیسانس نرم افزار هستم و شرح وظایفم هم تقریبا با کد 0213 می خوره ولی جایی که من کار می کنم یک کارخونه است که 1 ساله یک واحد انفورماتیک تشکیل دادن و 5و6 نفر هم در اون واحد کار می کنن، در ضمن من بیمه هم نیستم کسی می دونه از من به جز نامه از کارفرما چیز دیگه ای هم برای اثبات می خوان؟ (لطفا کسی اگه اطلاعی داره زود به من جواب بده متشکرم)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

شما اگه گواهی کار از کارفرما بگیرید مناسبه. اگه که بیمه بودین و از تامین اجتماعی گواهی می گرفتین و بعد از ترجمه پیوست به نامه انگلیسی گواهی کار از کارفرما می کردین دیگه کاملا رسمی می شد. من چون بیمه تامین اجتماعی هستم همین کار رو کردم. من از چند نفری هم شنیدم که سازمان تامین اجتماعی تو خیلی از کشور های دیگه اعتباری برا خودش داره.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

من مهندس برق قدرت هستم و مدرک مقدماتی و پیشرفته PLCهای زیمنس و مدرک مقدماتی و پیشرفته شبکه های صنعتی PLC های زیمنس و همچنین مدرک مقدماتی و پیشرفته مانیتورنگ PLC های زیمنس (WINCC) رو دارم
    و در حال حاضر دارم مدرک سیتم های DCS زیمنس رو میگیرم و دیگه اینکه تمام مدارک من مورد تایید وزارت نفت و شورای عالی انفورماتیک ایران هستند
    و حالا یه سوال داشتم :
    اینکه من برای گرفتن ویزای کاری با وجود این مدارک تا چه اندازه موفقم ؟
    لطفاً منو راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)