صفحه 247 از 250 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم،
    1) سابقه ی کار ضمن تحصیل مقطع فوق لیسانس بوده است و تمامی مدارک بیمه و سایر مدارک لازمه از شرکت رو دارم، ایا به عنوان سابقه ی کار فول تایم قابل محاسبه است?
    2) سابقه ی کار قبل از فوق لیسانس ( در صورتی که لیسانس کاملا غیر مرتبط است) چطور?
    لازم به ذکر است که تمامی سابقه کارها مرتبط با مدرک فوق لیسانس ( حسابداری) می باشد.
    ممنون میشم پاسخی دریافت کنم چون تمامی وکیل ها پاسخ کاملا منفی دادند.

Junior Member spaced1 آواتار ها

دوستان کسی اطلاعی داره که گواهی سابقه کار به فارسی رو هم باید بعد از ترجمه به همراه سرتیفاید کاپیش فرستاد؟

Junior Member soheilzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science; IUST

سلام
    1- آیا برای مدرک سابقه کار پرینت حساب واریزی و شرح وظایف و تاریخ و اینا در سربرگ شرکت با مهر و امضا کفایت میکنه؟
    2-بعد من بخش زیادی از سابقه کارم در زمان ارشدم بوده فول تایم حساب میشه؟ (چون واحد کم میگرفتم که کار کنم)
    3- اگر فول تایم نیست آیا تابستون و اینا رو فول تایم حساب میکنن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم که همه بتونن مسیر مهاجرتی شون رو به راحتی طی بکنن
    من رشته لیسانیم IT هستش و رشته فوق لیسانسم MBA
    سوابق کاری که دارم مرتبط با مدیریت و رشته ارشدم هست و این سوابق کاری از همون دوره لیسانس شروع شده
    میخواستم بدونم این همزمانی سابقه کار تمام وقت و تحصیل آیا مشکلی ایجاد می کنه یا از 5 سال سابقه ای که دارم حداقل امتیاز 2.5 سالشو بهم میدن یا نه؟
    و اینکه من تو کارگاه متعلق به شرکت خانوادگیمون هستم و عنوان بیمه ای من از مدیر تولید به کارفرما تغییر پیدا کرده

سلام،
    من 87 صفحه از این تاپیک رو خوندم، 2 تا سوال داشتم:
    1- تو نامه سابقه کار،حقوق به چه واحدی نوشته میشه. ریال یا معادل دلار کانادا در اون سال را بنویسیم. (چون گفتید نامه خطاب به سفارت نباشه، اگر حقوق را به دلار تبدیل کنیم، اون هم دلار کانادا....)
    2- فول تایم هفته ای 37.5 ساعت هست یا 1560 ساعت در سال (30 ساعت در هفته) - به نظر می آد تا صفحه 87 که ماله اواخر 2010 هست 37.5 بوده، الان کمتر نشده؟
    3- مدارک تحصیلی باید لیسانس و فوق به WES فرستاده بشه، یا دیپلم و پیش هم لازمه؟
    تشکر،

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2248 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم که همه بتونن مسیر مهاجرتی شون رو به راحتی طی بکنن
    من رشته لیسانیم IT هستش و رشته فوق لیسانسم MBA
    سوابق کاری که دارم مرتبط با مدیریت و رشته ارشدم هست و این سوابق کاری از همون دوره لیسانس شروع شده
    میخواستم بدونم این همزمانی سابقه کار تمام وقت و تحصیل آیا مشکلی ایجاد می کنه یا از 5 سال سابقه ای که دارم حداقل امتیاز 2.5 سالشو بهم میدن یا نه؟
    و اینکه من تو کارگاه متعلق به شرکت خانوادگیمون هستم و عنوان بیمه ای من از مدیر تولید به کارفرما تغییر پیدا کرده
    سابقه کار همزمان با تحصیل ، تمام وقت محسوب نمیشه.بهتر است عنوانی که در بیمه نوشته میشه با نامه سابقه کار متناسب باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سلام،
    من 87 صفحه از این تاپیک رو خوندم، 2 تا سوال داشتم:
    1- تو نامه سابقه کار،حقوق به چه واحدی نوشته میشه. ریال یا معادل دلار کانادا در اون سال را بنویسیم. (چون گفتید نامه خطاب به سفارت نباشه، اگر حقوق را به دلار تبدیل کنیم، اون هم دلار کانادا....)
    2- فول تایم هفته ای 37.5 ساعت هست یا 1560 ساعت در سال (30 ساعت در هفته) - به نظر می آد تا صفحه 87 که ماله اواخر 2010 هست 37.5 بوده، الان کمتر نشده؟
    3- مدارک تحصیلی باید لیسانس و فوق به WES فرستاده بشه، یا دیپلم و پیش هم لازمه؟
    تشکر،
    ریال کافی هست
    سی ساعت در هفته و 1560 در سال
    فقط مدارک دانشگاهی لیسانس به بالا

Junior Member

با سلام
    من اکثر صفحات رو خوندم ولی نتونستم جوابمو پیدا کنم.
    من 8 سال سابقه کار با بیمه دارم به عنوان مدرس زبان و میخوام برای اکسپرس انتری فدرال اقدام کنم.
    سابقه بیمه من از سه جاست. یه موسسه زبان که سه سال از او نجا بیمه دارم.
    یه موسسه دیگه که 6 ماه از اونجا سابقه دارم.
    و بقیه سابقه بیمه هم مال موسسه ایه که خودم و همسرم تأسیس کردیم.
    در مورد موسسه اول چون باهاشون دچار مشکل شدم مطمئنم به من نامه سابقه کار نمیدم ولی خب سوابق بیمه دارم.
    حالا سوال اینه که میتونم از همون سابقه بیمه برای اثبات سابقه کارم استفاده کنم.
    اگه نه، چه راه حلی به نظرتون میرسه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

در راستای سوالات قبلی یادم رفت بگم که اون موسسه دوم هم منحل شده و رئیسش رفته ترکیه و بهش دسترسی ندارم که نامه سابقه کار بگیرم.
    ممنون میشم در اون مورد هم راهنمایی بفرمایین. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

Hi friends, I am trying to apply through either British Columbia state sponsorship or Ontario state sponsorship. One general question which I have is how to assess my documents at first step I have already sent my latest education to WES for assessment; however its not clear under which category of occupation? do I need t assess my wok experience for PR process at al.I want to apply und software designers n engineers category.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)