صفحه 207 از 250 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط masigoli نمایش پست ها
    بچه ها سابقه کاری حین دوره لیسانس می شه به عنوان کار پارت تایم رد کرد؟؟؟؟؟؟ یه وکیل بهم گفته که حین دوره فوق لیسانس پارت تایم محسوب می شه ولی در مورد لیسانس نمی دونم. لطفا در مورد این مورد توضیح بدین.
    بله می تواند پارت تایم باشد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام.
    ولی برای ترجمه رسمی ارئه بیمه الزامیه. و یه جایی توی یکی از لینکایی که در رابطه با نامه سابقه کار فرستاده بودین نوشته بود که
    ضمایم برای ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه عبارتند از کپی ممهور به مهر شرکت از روزنامه تاسیس شرکت و روزنامه ثبت لوگوی شرکت و آگهی آخرین تغییرات شرکت اعم از ادرس /هیات مدیره و.....)
    واقعا لازمه؟ چون فکر نمیکنم تهیه این مدارک ساده باشه

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh1 نمایش پست ها
    سلام.
    ولی برای ترجمه رسمی ارئه بیمه الزامیه. و یه جایی توی یکی از لینکایی که در رابطه با نامه سابقه کار فرستاده بودین نوشته بود که
    ضمایم برای ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه عبارتند از کپی ممهور به مهر شرکت از روزنامه تاسیس شرکت و روزنامه ثبت لوگوی شرکت و آگهی آخرین تغییرات شرکت اعم از ادرس /هیات مدیره و.....)
    واقعا لازمه؟ چون فکر نمیکنم تهیه این مدارک ساده باشه
    ما نامه سابقه کار رو ترجمه رسمی کردیم و بیمه هم ارائه نکردیم!
    . FSW2014, NOC (5125) .Docs received by CIC : 07/18/2014
    PER: 11/14/2014
    AOR: 12/5/2014,
    02/17/2015:Medical Request
    Pass Request:06/12/2015

Junior Member

سلام
    همسر بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی (English language and literature) داره و دارای یکسال سابقه کار با بیمه هستند.(۳ سال بدون بیمه)
    شرح noc رو که خوندم شک دارم که بتونیم اقدام کنیم یا نه !
    در این قسمت :
    Employment requirements

• A university degree in translation with a specialization in translation, interpretation or terminology in two languages including at least one of the two official languages
      or
      A university degree in a related discipline such as languages, linguistics, philology and courses in linguistic transfer and two years' experience as a full-time translator working in two languages, at least one of which is an official language
      or
      Five years of experience as a full-time translator working in two languages, at least one of which is an official language, are required.

چون مدرک مترجمی نداریم ٫آیا ازابتدای این جمله : or A university degree به بعد شامل حال ما میشه؟
    و در جمله بعدی از and استفاده کرده که یعنی حتما باید حداقل در کنار این مدرک ٫ دو سال سابقه کار مترجمی هم باشه ؟

با تشکر

سلام به همه دوستان
    دو سوال داشتم من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستم. با توجه به اینکه قوانین مهاجرت از اول 2015 تغییر می کنه و درس من بعد از اون موقع تمام میشه. حالا اگه با مدرک لیسانسم اپلای کنم و بعد از اینکه مدرکم رو گرفتم اون رو بفرستم ایرادی داره یا نه؟ و اینکه باعث نمی شه امتیازم کم بشه؟
    سوال دیگه ام اینه که من 4 سال در یک اداره کار می کردم اما کارم ترجمه (ردیف شغلی که می خواهم با اون اپلای کنم) نبود اماگاهی اوقات کارهای ترجمه در اون اداره انجام می دادم ولی به صورت کار تخصصی ام نبود. حالا باید چه کنم؟
    ممنون می شم اطلاعات خود را به من بدید.
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود 10 سال سابقه کار دارم و لی چون جاهای مختلف بودم و الان در فرصت محدود باقیمانده گرفتن این نامه ها خیلی سخته میخوام فقط از دو جا که جمعش بیش از 6 سال میشه نامه بگیرم آیا حداکثر امتیاز آنرا می گیرم و اینکه همه 10 سال را ارائه نمی کنم اشکال نداره؟!؟
    پیش پیش ممنون از پاسخ متخصصین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_hrz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    دو سوال داشتم من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستم. با توجه به اینکه قوانین مهاجرت از اول 2015 تغییر می کنه و درس من بعد از اون موقع تمام میشه. حالا اگه با مدرک لیسانسم اپلای کنم و بعد از اینکه مدرکم رو گرفتم اون رو بفرستم ایرادی داره یا نه؟ و اینکه باعث نمی شه امتیازم کم بشه؟
    سوال دیگه ام اینه که من 4 سال در یک اداره کار می کردم اما کارم ترجمه (ردیف شغلی که می خواهم با اون اپلای کنم) نبود اماگاهی اوقات کارهای ترجمه در اون اداره انجام می دادم ولی به صورت کار تخصصی ام نبود. حالا باید چه کنم؟
    ممنون می شم اطلاعات خود را به من بدید.
    متشکرم
    اگر با مدرک لیسانس امتیاز کافی موارد مشکلی نیست و نیازی هم نیست که بعد از ارسال پرونده و بدون درخواست اداره مهاجرت مدرک فوق لیسانس را بفرستید. اگر به شما گواهی حداقل ١ سال کار ترجمه بدهند میتوانید اقدام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Emanuel93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 10 سال سابقه کار دارم و لی چون جاهای مختلف بودم و الان در فرصت محدود باقیمانده گرفتن این نامه ها خیلی سخته میخوام فقط از دو جا که جمعش بیش از 6 سال میشه نامه بگیرم آیا حداکثر امتیاز آنرا می گیرم و اینکه همه 10 سال را ارائه نمی کنم اشکال نداره؟!؟
    پیش پیش ممنون از پاسخ متخصصین
    نه اشکال ندارد. اداره مهاجرت کانادا هم در روش تخصصی زیاد اهمیتی به سوابق کار شما که از ان امتیازی نمی خواهید نمی دهد.

Junior Member

بله ایراد داره !!! فقط امتیاز کارشناسی را می گیرید.
    خوب شما مدت زمانی که سابقه مرتبط رشته مورد درخواست دارید و در نامه سابقه کار می آید مبنای محاسبه امتیاز است!
    مگه مترجمی هم جزء رشته های FSW2014 هست؟!؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ssohi نمایش پست ها
    سلام
    همسر بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی (English language and literature) داره و دارای یکسال سابقه کار با بیمه هستند.(۳ سال بدون بیمه)
    شرح noc رو که خوندم شک دارم که بتونیم اقدام کنیم یا نه !
    در این قسمت :
    Employment requirements

• A university degree in translation with a specialization in translation, interpretation or terminology in two languages including at least one of the two official languages
      or
      A university degree in a related discipline such as languages, linguistics, philology and courses in linguistic transfer and two years' experience as a full-time translator working in two languages, at least one of which is an official language
      or
      Five years of experience as a full-time translator working in two languages, at least one of which is an official language, are required.

چون مدرک مترجمی نداریم ٫آیا ازابتدای این جمله : or A university degree به بعد شامل حال ما میشه؟
    و در جمله بعدی از and استفاده کرده که یعنی حتما باید حداقل در کنار این مدرک ٫ دو سال سابقه کار مترجمی هم باشه ؟

با تشکر
    همسر شما از نظر کار و تحصیل مشکلی ندارند و اگر امتیاز ٦٧ را بیاورند میتونید اقدام کنید. اگر دقت کنید در شرایط لیست شده در قسمت Employment requirements کلمه "or " یعنی یا آماده, این یعنی یکی از شرایط نه همش. تو شرط اول سابقه کار نخواسته. در ضمن شما برای ٣سال بدون بیمه هم اگر قرداد کاری, فیش حقوقی ارایه دهید امکان قبول کردن این سوابق هم هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)