صفحه 10 از 250 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    ومرسي آقا پيمان ببخشيد اين سوالو چند بار تكرار ميكنم آيا به غير از كد noc كه مثلا مال من 7241 براي electricians هست چيزهايي مثل typeo levela or b ر فرمها مورذ استفاذه هست؟
    میلاد جان خواهش می کنم سعی کن هر سوالی را توی بخش خودش بپرسی
    فقط کد چهار رقمی NOC را در فرم وارد کن نه Type آنرا

Question پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها

بهتر است سوابق مربوط به تحصیل در فوق لیسانس را ارائه ندهید . چرا که از یک طرف هیچ امتیازی بهتان بابت تحصیل در دوره فوق لیسانس تعلق نخواهد گرفت ( فقط به مدرک فارغ التحصیلی امتیاز می دهند ) ، و از طرف دیگر سابقه کاریتان را منطقاً باید بصورت پارت تایم ارائه دهید و در اینصورت ضریب 0.5 به تعداد سال مربوطه می خورد .
    آقا افشين
    اين که امتياز فقط به مدرک تعلق می گيره يعنی چي؟ من اين رو جايي نديدم...
    آخه من با احتساب 25 امتياز فوقم امتياز ميارم و همزمان هم دارم سابقه کار با دوره فوق و ليسانسم ارائه می دم.
    لطفا اگه می شه اينو واسه من توضيح بديد.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

دوستان مدارک اولیه من به دلیل زیر برگشت خورده کسی می دونه باید چیکار می کردم و چی می فرستادم که نفرستادم؟ لطفا اونهایی که می دونند یه توضیح کافی بدن چون واقعا حالم گرفته شده
    دلیلی که رد شده اینه :
    your submission does not meet the requirements of an acceptable application as set out in regulation 10 of the immigration and refugee protection regulations.

و دلیل دوم هم گفته که توضیحتون بابت وظایف کاریتون کافی نیست. مگه چقدر باید توضیح داد بابت وظایف کاری ؟ من فقط به دو مورد اشاره کرده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای وظایف اصلی در فرمها اگر از وظایف سابقه کار بنویسیم بهتره یا خود noc ؟

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای وظایف اصلی در فرمها اگر از وظایف سابقه کار بنویسیم بهتره یا خود noc ؟
    سلام
    مخلوطي از هر دو

نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    بهتره که از NOC باشه. یکی از دوستان من پزشک هست. اول از خودش نوشته بود .مدارکش برگشت خورد. دفعه بعدی از NOC نوشت ، 3 ماه بعد جوابش آمد.
    البته من خودم ترکیبی از NOC و کاری که می کنم، نوشتم و مشکلی هم نبود و جواب سیدنی من بعد از 2 ماه 10 سپتامبر آمد.

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط arty125 نمایش پست ها
    دوستان مدارک اولیه من به دلیل زیر برگشت خورده کسی می دونه باید چیکار می کردم و چی می فرستادم که نفرستادم؟ لطفا اونهایی که می دونند یه توضیح کافی بدن چون واقعا حالم گرفته شده
    دلیلی که رد شده اینه :
    your submission does not meet the requirements of an acceptable application as set out in regulation 10 of the immigration and refugee protection regulations.

و دلیل دوم هم گفته که توضیحتون بابت وظایف کاریتون کافی نیست. مگه چقدر باید توضیح داد بابت وظایف کاری ؟ من فقط به دو مورد اشاره کرده بودم.
    با سلام

در بعضی از مواقع این اتفاق برای بعضی از متقاضیان می افتد.
    به نظر بنده باید تا جایی که امکان دارد وظایف کاری شبیه به NOC باشد و تمامی فیلد ها پر شده باشد و حتی بهتر است برگه ای پیوست را هم پر کرد.
    شما با چه کدی اقدام کرده بودید؟
    به هر حال دوباره میتوانید اقدام کنید، بانک درفت که به شما پس داده شده است.

این موردی که شما می فرمایید برای سابقه کار هست ولی مورد اول چطور؟ اونجایی که دلیل برگشت خوردن رو گفته : your submission does not meet the requirements of an acceptable application as set out in
    regulation 10 of the immigration and refugee protection regulations
    دلیل این چی می تونه باشه؟
    مرسی

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط arty125 نمایش پست ها
    این موردی که شما می فرمایید برای سابقه کار هست ولی مورد اول چطور؟ اونجایی که دلیل برگشت خوردن رو گفته : your submission does not meet the requirements of an acceptable application as set out in
    regulation 10 of the immigration and refugee protection regulations
    دلیل این چی می تونه باشه؟
    مرسی
    خیر موردی که گفتم باید در پر کردن سابقه کاری داخل فرم های مهاجرت هم رعایت شود
    با چه کدی شرکت کردید؟
    آیا تحصیلاتتان با آن شغل مرتبط بوده؟
    آیا شرح وظایفی که در فرم ها وارد کردید در NOC هم اشاره شده؟
    چند تا شرح وظایف داشتید؟

کد 2281 به عنوانcomputer network technician
    رشته تحصیلی من اقتصاد هست ولی سابقه کاری من و کارهای من مرتبط به کامپیوتر و وب سایت هست.
    کلا 3 تا شرح وظایف فرستادم.

مشکل از کجا می تونه باشه؟ یعنی ربطی به رشته تحصیلی من داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)