صفحه 101 از 250 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من 3 سال سابقه کار جوشکاری و لوله کشی گاز خانگی و صنعتی در شرکت خصوصی پدرم رو دارم، اما بیمه نبودم و نیستم. مدرکی هم دال بر گذراندن 1 سال آموزش دارم. آیا میتونم برای کبک اقدام کنم؟
    در ضمن مدرکم رو به تازگی(یعنی بعد از سابقه کارم گرفتم). آیا این مشکلی پیش میاره؟
    ممنون از همه دوستان
    حقیقتش هنوز هیچ کس اطلاع دقیقی از نوع پروسه مدارک فنی و حرفه ای نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط m27038d نمایش پست ها
    معمولا کسی که امضا میکنه یا باید کارت ویزیت بزاره روش یا اسم و فامیلش رو بنویسه حداقل که در صورت لزوم(1%) بتونن باهاش رابطه برقرار کنن.البته شما مدارک و ارسال کردید و راهی جز انتظار نیست ولی اگه قبلش سوال میکردید حتما بهتون میگفتم که میدادید یکی از دوستان مورد اعتمادتون با سمت مثلا مدیر منابع انسانی امضا میکرد.
    سلام حتما باید کارت ویزیت را بگذاریم داخل مدارک؟ چون من که ارسال کردم بدون کارت ویزیت بود . فقط روی سر برگ شرکت به همراه مهر و امضا دادم ترجمش کردن و همونو ارسال کردم. ضمنا زیر سر برگ شرکت ادرس و شماره تلفن های شرکت موجوده و لی دارالترجمه اونا رو ترجمه نکرده است. در ضمن زیر متن فارسی سمت و نام و نام خانوادگی امضا کننده هم موجود است که اینم دارالترجمه ترجمه نکرده است.حالا واقعا کارت ویزیت لازمه؟ اخه واسه ترجمه سابقه کار تصویر آخرین تغییرات شرکت و اگهی تاسیس را می خواهند و زیر ترجه متن نامه هم دارالترجمه نوشته است :
    Issuing authority , signed and sealed

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام حتما باید کارت ویزیت را بگذاریم داخل مدارک؟ چون من که ارسال کردم بدون کارت ویزیت بود . فقط روی سر برگ شرکت به همراه مهر و امضا دادم ترجمش کردن و همونو ارسال کردم. ضمنا زیر سر برگ شرکت ادرس و شماره تلفن های شرکت موجوده و لی دارالترجمه اونا رو ترجمه نکرده است. در ضمن زیر متن فارسی سمت و نام و نام خانوادگی امضا کننده هم موجود است که اینم دارالترجمه ترجمه نکرده است.حالا واقعا کارت ویزیت لازمه؟ اخه واسه ترجمه سابقه کار تصویر آخرین تغییرات شرکت و اگهی تاسیس را می خواهند و زیر ترجه متن نامه هم دارالترجمه نوشته است :
    Issuing authority , signed and sealed
    کارت ویزیت واسه اینه که اگه خواستند 1% تماس بگیرند با اون شرکت یا شخص برای تایید سابقه کارتون بتونند. اگه مشخصات تماس توی سر برگ باشه کفایت می کنه. دارالترجمه باید اون آدرس و مشخصات سر برگ رو ترجمه می کرده. این دارالترجمه هارو اینقدر پر رو نکنید...کارشون رو چک کنید و همه چیز رو ازشون بخاهید...
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

Junior Member kourosh1976 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

دوستان اگر بعد از ارسال مدارك آدرس و تلفن شركت تغيير كند نياز هست با اي ميل آدرس جديد به سفارت گزارش شود يا نه و اگر لازم هست قبل از فايل نامبر يا بعدش ؟

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك - نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك

سلام
    من چند روز بیشتر نیست که تصمیم گرفتم برای کبک اقدام کنم و آشنایی با زبان فرانسه ندارم
    تحصیلات : 10
    رشته : 12
    سابقه کار :8
    تمکن :1
    انگلیسی :آیلتس 6.5 دارم با spea: 7 , lis:6 که فکر میکنم 4 امتیاز ازش بگیرم
    فرانسه رو نمیدونم چه سطحی بزنم که بتونم خودم رو به اون سطح برسونم ؟

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

سلام دوستان اطلاع دارید در مورد رشته پزشکی سابقه کار دقیقا از چه زمانی براشون حساب میشه ؟
    دوره ی اینترنی هم که حقوق میگیرند جزو سابقه کار محسوب میشه ؟ طرح چطور ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphrodite نمایش پست ها
    سلام دوستان اطلاع دارید در مورد رشته پزشکی سابقه کار دقیقا از چه زمانی براشون حساب میشه ؟
    دوره ی اینترنی هم که حقوق میگیرند جزو سابقه کار محسوب میشه ؟ طرح چطور ؟
    طرح که قطعا جزو سابقه کار محسوب میشه در مورد دوره انترنی هم بین علما اختلاف است و باابن 20تایی که بابت دکترا میدن ان شاالله به اونم امتیاز تعلق بگیزه.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

دوستان وقتی به پزشکان 20 امتیاز میدهند به فوق لیسانس چند امتیاز میدهند البته فوق ناپیوسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1981 نمایش پست ها
    دوستان وقتی به پزشکان 20 امتیاز میدهند به فوق لیسانس چند امتیاز میدهند البته فوق ناپیوسته ؟
    25تا پیوسته و گسسته هم فرقی نمی کنه.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام
    من براي كانادا و به صورت Skill worker با شوهرم در حال ارسال مدارك هستيم. سابقه كاري من به صورت پارت تايم و بدون بيمه شدن است مي خواستم بدونم من مي تونم مين بشم چون كارشناس ارشد شيمي الي هستم و موقعيت درخواست من بهتر از همسرم است. در ضمن شركتي كه در ان كار كردم منحل شده و راهي براي دسترسي ندارم. و اينكه اگه بتونم نامه از اون شركت به طريقي به دست بيارم فايده اي داره و مي تونم مين باشم يا نه؟ متشكرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)