صفحه 104 از 250 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

دوستان من حدودِ دو ونیم سال پیش مدرک تکمیلی امدادگری گرفتم،از همون موقع هم با هلال احمر همکاری داشتم(هم کارهای عملی مثل کار تو اورژانس بیمارستان و هم کارهای اداری).به نظرتون این می تونه برام 6 امتیاز بیاره؟

یه سوال دیگه:دانشجوی زبان انگلیسی می تونه بگه از سال دوم دانشگاه ،شروع کردم به تدریس و از یک آموزشگاه سابقه کار ببره؟امتیاز میاره؟
    ویرایش توسط saman_shahin : February 5th, 2011 در ساعت 12:51 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

با سلام
    برادر من دیپلم داره ولی حدودا ده سال سابقه کار در رشته قالبسازی داره اما مدرک فنی و حرفه ای در این این رشته نداره؟ و حدودا یک سال سابقه بیمه داره. آیا میتونه برای کبک اقدام کنه؟ البته یک مدرک فنی و حرفه ای در زمینه مکانیک خودرو با سابقه یک سال اخیر داره؟کدوم به نظر شما برای اقدام به مهاجرت بهتره؟
    با تشکر

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

سلام دوستان
    اگه كسي سابقه كاريش قبل از اخذ مدرك فني و حرفه ايش باشه به نظرتون امتياز مربوط به سابقه كار و رشته تحصيلي رو ميگيره؟
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_quebec نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک شرکتی به صورت پروژه ای کار می کردم که کلی از کار رو هم با ایمیل به دستشون می رسوندم چون توی شهرستان بودند من در حین سربازی هم این کاررو ادامه دادم الان هم چون مدیرعامل آشناست همه جوره حاضره بهم نامه بده(حتی نامه تمام وقت!!!!!!!!!) می خواستم ببینم چیکار کنم؟ بعضی ماهها واسشون 120 ساعت و بعضی ماهها هم (مثل 2 ماهه آموزشی) 20 ساعت کارکردم و اونها هم به اندازه کارم پول می دادند حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    1- افیسر زمان سربازی رو چک می کنه؟(باتوجه به اینکه من برای کبک اقدام می کنم و فرستادن کارت پایان خدمت در مرحله ارسال مدارک لازم نیست) و نوشتن تمام وقت در نامه مشکل ساز می شود؟(می توانم نامه انگلیسی بگیرم که دردسر تایید هم نداشته باشه)
    2- بنویسم پاره وقت و قید نصف سابقه کار رو بزنم(اگر پاره وقت بنویسم سابقه نصف حساب می شه و نمی تونم 8 امتیاز کامل رو بگیرم)
    3- اگر بنویسم پاره وقت هفته ای چند ساعت بنویسم به نظرتون؟
    (من سال 85 فارغ التحصیل شدم و سال 86تا88 سربازی بودم و 88 تا الان هم تمام وقت بودم پس 1 سال و 7 ماه سابقه تمام وقتی دارم و اگه بتونم این شرکت را هم تمام وقت بزنم می تونم به 4 سال برسونم وگرنه نمی شه!!!)
    ببخشید طولانی بود
    مرسی که جواب می دهید
    به نظر من شما دقیقاً نامه ای بگیر گه وضعیت کاری شما رو همونطور که بوده عنوان کنه. مثلاً از این تاریخ تا این تاریخ x ساعت و از این تاریخ تا این تاریخ y ساعت. اونها تاریخ ها رو دقیق مطالعه میکنن. به عنوان مثال برای اونها قابل قبول نیست که کسی هم تمام وقت درس خونده باشه و هم تمام وقت کار کرده باشه و معمولاً کار در زمان تحصیل تمام وقت دوره لیسانس رو خودشون پاره وقت حساب میکنن پس شما هم حقیقت رو مکتوب کن و ارائه بده.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    خواهش می کنم به من کمک کنید
    من از سال 82 تا 84 در یک شرکت بصورت پارت تایم کار می کردم ، برای گرفتن سابقه کارم فقط یه نامه دادن که این آقا از این تاریخ تا این تاریخ بصورت پاره وقت با ما همکاری داشته اند و هر چی اصرار کردم نوع کارم را نگفتند و گفتند ما فرمت ثابت داریم !و جالب اینکه روزنامه رسی هم به من ندادند و گفتن که مسئولیت داره و نمی شه !!
    من 3 سال هم جایی کار می کردم که همه مدارکشو گرفتم و اما جایی که این اواخر کار می کنم به مدت 1.5 می گن ما نامه فقط مطابق فرمت خودمون بهتون میدیم و فقط عنوان و سمت هست و شرح فعالیتها را نمی دهیم ، واقعا موندم چکار کنم !می خوام زودتر این مدارک رو بفرستم به نظرتون با این 3 سال امتیاز کامل می گیرم و بعدش پرینت بیمه رو ببرم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID1358 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    خواهش می کنم به من کمک کنید
    من از سال 82 تا 84 در یک شرکت بصورت پارت تایم کار می کردم ، برای گرفتن سابقه کارم فقط یه نامه دادن که این آقا از این تاریخ تا این تاریخ بصورت پاره وقت با ما همکاری داشته اند و هر چی اصرار کردم نوع کارم را نگفتند و گفتند ما فرمت ثابت داریم !و جالب اینکه روزنامه رسی هم به من ندادند و گفتن که مسئولیت داره و نمی شه !!
    من 3 سال هم جایی کار می کردم که همه مدارکشو گرفتم و اما جایی که این اواخر کار می کنم به مدت 1.5 می گن ما نامه فقط مطابق فرمت خودمون بهتون میدیم و فقط عنوان و سمت هست و شرح فعالیتها را نمی دهیم ، واقعا موندم چکار کنم !می خوام زودتر این مدارک رو بفرستم به نظرتون با این 3 سال امتیاز کامل می گیرم و بعدش پرینت بیمه رو ببرم ؟
    روزنامه رسمی رو خودتون می تونین بگیرید فقط یکم معطلی داره و باید دنبالش برین http://www.rooznamehrasmi.ir . اگر بتونین علاوه بر نامه رسمی سابقه کار (با هر فرمتی ) یک نوشته از مدیر بالاترتون بگیرین که شرح وظایف رو بنویسه و اگر شد مهر هم بزنه کافیه . گرنه خودتون باید شرح وظایف رو بنویسید وتوی یک نامه توضیح بدین که شرکت بهتون نداده . تا جایی که من فهمیدم شما 3+1.5 تمام وقت و دو سال نیمه وقت سابقه دارین . چجوری حساب کردین که شد سه سال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    روزنامه رسمی رو خودتون می تونین بگیرید فقط یکم معطلی داره و باید دنبالش برین http://www.rooznamehrasmi.ir . اگر بتونین علاوه بر نامه رسمی سابقه کار (با هر فرمتی ) یک نوشته از مدیر بالاترتون بگیرین که شرح وظایف رو بنویسه و اگر شد مهر هم بزنه کافیه . گرنه خودتون باید شرح وظایف رو بنویسید وتوی یک نامه توضیح بدین که شرکت بهتون نداده . تا جایی که من فهمیدم شما 3+1.5 تمام وقت و دو سال نیمه وقت سابقه دارین . چجوری حساب کردین که شد سه سال؟
    ممنون از پاسختون .من روزنامه رسمی کار اولم رو کپی کردم اما مهر شرکت روش نیست و دارالترجمه قبول نمی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID1358 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .من روزنامه رسمی کار اولم رو کپی کردم اما مهر شرکت روش نیست و دارالترجمه قبول نمی کنه
    باید از خود دفتر روزنامه رسمی بگیرین. نمی دونم چه مدارکی می خواد ولی می دونم کسانی که شرکت بهشون نمی ده می رن از خود روزنامه رسمی می گیرن . می تونین زنگ بزنید از خودشون بپرسین .
    http://www.rooznamehrasmi.ir/Contact.asp
    اگر هم گفتن برای چی می خواین بگین برای تایید مدرک برای ادامه تحصیل ، حرفی از مهاجرت نزنین

من یه مدرک فنی حرفه ای دارم که می تونم از همین فردا شروع به کار کنم و بیمه تامین اجتماعی هم طرف برام فراهم می کنه؟این مطمئن تره یا مدرک دوره تکمیلی از هلال احمر (که البته برا سابقه کار اون نمی تونم بیمه جور کنم) رو بدم؟
    اگه میشه،سریع تر راهنمایی کنید ،من میخوام تا سابقه کارم 6 ماه رو رد کرد ،مدارک بفرستم.

آیا هنوز از فرمول (X/30* months) ایکس = ساعت کاری در هفته ، برای محاسبه ماه های کاری ، استفاده می کنند؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)