صفحه 106 از 250 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : رشته تحصیلی و انتخاب شغل از لیست NOC

1- شما دارین برای فدرال اقدام می کنید یا کبک؟
    2- اگر کبکه که اصلا در ابتدا از شما نمی خوان که NOC تون رو تعیین کنید آفیسر روز مصاحبه تعیین می کنه و هردو 6 امتیازیه و تاثیری نداره کلا
    3- فرقش دقیقا تفاوت نرم افزار و سخت افزاره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

سپاس گذارم از جوابتون
    من دارم برای کبک اقدام می کنم.
    پس وقتی دارم با آفیسر صحبت می کنم اون می گه مربوط به کدام NOC هستم.
    چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که آفیسر بگه شما رشتت نرم افزار ، چرا کار شبکه های کامپیوتری(طراحی و اجرا) و مدیریت شبکه انجام میدی ؟! اینها مربوط به رشته علوم کامپیوتر یا IT است؟
    شما باید برنامه نویسی یا تحلیل نرم افزار و تولید نرم افزار انجام بدی!
    من چی باید بگم؟
    نظر شما چی هستش؟
    زحمت کشیدی دوست عزیز
    بازم ازت ممنونم.
    ویرایش توسط kenwall : January 14th, 2011 در ساعت 09:29 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط kenwall نمایش پست ها
    سپاس گذارم از جوابتون
    من دارم برای کبک اقدام می کنم.
    پس وقتی دارم با آفیسر صحبت می کنم اون می گه مربوط به کدام NOC هستم.
    چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که آفیسر بگه شما رشتت نرم افزار ، چرا کار شبکه های کامپیوتری(طراحی و اجرا) و مدیریت شبکه انجام میدی ؟! اینها مربوط به رشته علوم کامپیوتر یا IT است؟
    شما باید برنامه نویسی یا تحلیل نرم افزار و تولید نرم افزار انجام بدی!
    من چی باید بگم؟
    نظر شما چی هستش؟
    زحمت کشیدی دوست عزیز
    بازم ازت ممنونم.
    آفیسر اینقدر ریز و تخصصی سئوال نمی کنه و در صورت پرسیدن که این دو تا به هم مرتبط نیستن شما براش توضیح می دی که هستن به همین راحتی
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

وقتي که آفيسر کد noc برامون تعيين مي کنه خودش رشته رو در اون جايي که بايد قرار مي ده يا دقيقا بايد عنوان اون رشته مشابه با noc باشه منظورم اينه که اگر رشته اي عينا در ليستي که کيک خواسته نباشه اونا خودشون بر حسب واحدهاي گذرونده شده ممکنه رشته رو جايگزين کنن ؟ تا حالا با همچين موضوعي بر خورد کرديد ؟
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    وقتي که آفيسر کد noc برامون تعيين مي کنه خودش رشته رو در اون جايي که بايد قرار مي ده يا دقيقا بايد عنوان اون رشته مشابه با noc باشه منظورم اينه که اگر رشته اي عينا در ليستي که کيک خواسته نباشه اونا خودشون بر حسب واحدهاي گذرونده شده ممکنه رشته رو جايگزين کنن ؟ تا حالا با همچين موضوعي بر خورد کرديد ؟
    در مورد NOC یا به فرانسه CNP ملاک منابع انسانی کانادا هست نه لیست کبک و آفیسر با توجه به عنوان رشته تحصیلی و سابقه کارتون اون رو تشخیص می ده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    من برای کبک میخوام اقدام کنم. 2 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. میدونم تا پارسال گواهی کار بدون سابقه بیمه قبول میکردند اما شنیدم دیگه بدون سابقه بیمه قبول نمیکنند. درسته؟ توی سایت کبک هم یه چیزایی نوشته که سابقه بیمه میخوان. این قسمت تازه اضافه شده؟

http://www.immigration-quebec.gouv.q...documents.html

◦Documentary proof that your work experience was acquired legally: record of your contributions to social security (CNSS, CNAS or equivalent) or proof of exemption from paying social security premiums. The documents furnished must be originals issued by the agency;

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای کبک میخوام اقدام کنم. 2 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. میدونم تا پارسال گواهی کار بدون سابقه بیمه قبول میکردند اما شنیدم دیگه بدون سابقه بیمه قبول نمیکنند. درسته؟ توی سایت کبک هم یه چیزایی نوشته که سابقه بیمه میخوان. این قسمت تازه اضافه شده؟

http://www.immigration-quebec.gouv.q...documents.html

◦Documentary proof that your work experience was acquired legally: record of your contributions to social security (CNSS, CNAS or equivalent) or proof of exemption from paying social security premiums. The documents furnished must be originals issued by the agency;
    این نوشته از قبل هم بوده. شما چند صفحه قبل رو بخونید، در این مورد بحث شده.

سلام دوستان
    من توی یه سازمان دولتی کار میکنم و ترجمه گواهی کارم مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داره. ممکنه استعلام کنن یا نه؟
    توی سربرگ ایمیل اداره ذکر شده نه ایمیل رییسم. اگه استعلام کنن از کجا میشه فهمید؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی یه سازمان دولتی کار میکنم و ترجمه گواهی کارم مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داره. ممکنه استعلام کنن یا نه؟
    توی سربرگ ایمیل اداره ذکر شده نه ایمیل رییسم. اگه استعلام کنن از کجا میشه فهمید؟
    با تشکر
    سلام
    من نفهمیدم مشکلتون چیه ولی در هر صورت کانادا معمولا مدارک رو از خودتون می خواهد و کمتر خودشون تماس می گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    سلام
    من نفهمیدم مشکلتون چیه ولی در هر صورت کانادا معمولا مدارک رو از خودتون می خواهد و کمتر خودشون تماس می گیرند.
    با سلام مجدد و تشکر از راهنمایی شما
    منظورم اینه که ممکنه درباره صحت یا سقم گواهی کار از محل کارم سوال کنند؟
    اگر با ایمیل این کار را بکنند ایمیل اداره در سربرگ ذکر شده نه ایمیل رییسم.
    ضمنا از کجا میتونم بفهمم با اداره ما تماس گرفتن یانه؟ از رییسم بپرسم؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)