صفحه 108 از 250 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    سول من در ارتباط با محاسبه شدن بیمه زمان سربازی است با ثوابق کار

بهمن 85 تا تیر 87 اولین سابقه بیمه برام رد شد از شرکتی که توش کار میکردم ( 1 سال و 4 ماه بیمه رد شده )
    تیر 87 تا دی 88 رفتم سربازی ( ستاد مشترک سپاه ) و بیمه نیروهای مسلح شدم ( 1 سال و 6 ماه بیمه سربازی - نیروهای مسلح بودم )
    دی 88 تا خرداد 89 باز همان شرکت اولی که کار میکردم منو بیمه کرد ( 4 ماه بیمه رد شده )
    از خرداد 89 تا حالا هم شرکت دیگه ای اومدم و منو بیمه کرده ( 7 ماه بیمه رد شده )

جمعا:
    بدون سربازی : 27 ماه بیمه رد شده ( 2 سال و 3 ماه )
    با سربازی : 45 ماه بیمه رد شده (نزدیک به 4 سال )

میخوام بدونم زمانی که سرباز بودم و بیمه نیروهای مسلح بودم ، جزو سوابقم محسوب میشه یا نه؟
    یکی میگفت باید 2 سال قبل از سربازیت بیمه بوده باشی تا 18 ماه سربازی هم جزو سوابقت محسوب بشه ، اما من قبل از سربازی 16 ماه بیمه بودم

کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟ مورد مشابه بوده یا خیر؟
    تا اونجایی که من می دونم تامین اجتماعی اتوماتیک سابقه سربازی رو جزو سوابق شما حساب نمی کنه. باید بری بیمه درخواست بدی 400-500 تومن هم حق بیمه اون مدت رو بدی تا توی سیستم تامین اجتماعی بیاد جزو سوابقت.
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

من از این مشاورها می پرسم ،می گن سابقه کار قبل از گرفتن مدرک،نیمه وقت محسوب میشه(نصف میشه)،حتی اگه قرارداد فول تایم باشه و بیمه داشته باشی؛از بچه های این فروم می پرسم،میگن نه فول تایم رو فول تایم قبول می کنن(امتیاز کامل میدن).کدوم درسته بالاخره؟یکی از دوستان یه لطفی می کنه کامل توضیح بده.(در ضمن بعدِ پایان خدمت قرارداد بستم با این شرکت)
    از دوستان اگه کسی با مدرک فنی و حرفه ای به مصاحبه رفته (هر رشته ای ) لطفا پیغام خصوصی بزنه یا اگه کسی رو سراغ دارین که از امتیاز زبان فرانسه، 16 گرفته باشه، لطفا اطلاع بدین.(واقعا ممنون میشم اگه جواب بدین)

Junior Member adyani آواتار ها

سلام
    میخوامن بدونم برای اخذ کدوم مدرک فنی حرفه ای که جزو اولویت دار ها هستند اقدام کنم بهتره ؟

من تا یک سال وقت دارم برای ارسال مدارکم و تا اون موقع میتونم هم فرانسمو بخونم هم یکی از این مدارک فنی حرفه ای رو بگیرم

و سوال دوم اینکه آیا احتمال داره تا اون موقع لیست ها پر بشه یا عوض بشه؟ از کجا میشه فهمید ؟

اصلا پیشنهاد میکنید کسی که یک سال وقت داشته باشه این کارو انجام بده یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : رشته تحصیلی و انتخاب شغل از لیست NOC

سلام به همگی.
    رشته من مدیریت بازرگانی است و در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سابقه کار دارم، کد noc من دقیقا چی میشه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
    مرسی از همه دوستان عزیز.

Junior Member

در ایران تمامی کسانی که در حوزه کامپیوتر هستند به علت جامع بودن دروس در حوزه فعالت حرفهای بر حثب علاقه به هر حوزه ای وارد بشن.
    ولی در خارج از کشور اینطور نیست و اونها سعی می کنند که هر کس در حوزه تحصیلی کار حرفه ای خودش رو انجام بده.
    یک نکته که من تو ایران دیدم کسایی که مهندیس کامپیوتر -سخت افزار هستند در برنامه نویسی خیلی افراد قابلی می شوند. و آنهایی که نرم افزار هستند تو کارهای شبکه و خدمات خیلی خوب کار میمنند که باید بر عکس باشه.
    در زمینه IT و علوم کامپیوتر هم افرادی که به این حوزه وارد می شوند باید به کاربرد نرم افزارها و تکنولوژی ها در شرکت ها تمرکز کنند.
    البته سوالی که من مطرح کردم واسه این بود که بفهمم آفیسر ها رو این موضوعات حساس هستند یا نه!؟
    که جوابش رو فکر کنم دوستان عزیز دادن
    ممنونم از همگی

Junior Member

نکته همین جاست که این فن و حرفه رو واسه کسایی در نظر گرفته که در حد دو سال تحصیل یا همون کاردانی است.

Junior Member

سلام
    من علاوه بر شركتي كه الان كار ميكنم و 9 سال سابقه و بيمه اينجا دارم ، بمدت 3 سال بطور همزمان و پروژه اي براي يه شركت ديگه كار كرده ام. براي اين شركت دومي بيمه ندارم (چون پروژه اي كار كردم) ، ولي رزومه ، كيفيت و نوع كارم تو شركت دوم خوب بوده. باتوجه به اينكه با سوابق همون شركت فعلي مشكل سابقه ام حل ميشه ، بنظرتون رزومه شركت دومي رو هم بفرستم يا نه؟ اينكه دو جا همزمان كار كرده ام تاثير مثبت رو پرونده ام داره يا منفي؟

Junior Member mahsa.e آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط kenwall نمایش پست ها
    سپاس گذارم از جوابتون
    من دارم برای کبک اقدام می کنم.
    پس وقتی دارم با آفیسر صحبت می کنم اون می گه مربوط به کدام NOC هستم.
    چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که آفیسر بگه شما رشتت نرم افزار ، چرا کار شبکه های کامپیوتری(طراحی و اجرا) و مدیریت شبکه انجام میدی ؟! اینها مربوط به رشته علوم کامپیوتر یا IT است؟
    شما باید برنامه نویسی یا تحلیل نرم افزار و تولید نرم افزار انجام بدی!
    من چی باید بگم؟
    نظر شما چی هستش؟
    زحمت کشیدی دوست عزیز
    بازم ازت ممنونم.
    در هر حال رشته شما با کاری که می کنید خیلی مربوطه! تا جایی که یادمه تفاوت سخت افزار و نرم افزار در 14 واحد بود! باید به آفیسر توضیح بدین و بگین که به مباحث شبکه بیشتر علاقه دارید و یا اینکه موقعیت کاری خوبی براتون پیش اومد.
    من که نرم افزار خوندم و کارم مارکتینگ هست بیشتر نگران این موضوع بودم. با این حال در روز مصاحبه توضیح دادم که تا حدی از compétence هایی که در رشته ام یاد گرفتم رو در این شغل هم به کار می برم و الان مطمئنم که علاقه ام به کار فعلی بیشتره. جالبه بدونین که با اینکه noc من در زیر شاخه رشته های مدیریتی بود اما آفیسر به جز 6 امتیاز رشته کامپیوتر 3 امتیاز هم به خاطر تخصص اضافه داد! یعنی چیزی که نگرانش بودم به امتیاز اضافه منجر شد!
    فایل نامبر کبک: Jan 2010
    دعوت به مصاحبه اول (که نامه به دستم نرسید!): Jul 2010
    دعوت به مصاحبه دوم (با موسیو سیمون): Nov 2010
    فایل نامبر فدرال: بیست و هشتم نوامبر 2010

Junior Member

سلام

من متوجه نشدم که سابقه کار تمام وقت با سابقه بیمه 4 ساله
    قبل از دریافت مدرک فنی و حرفه ای در اون رشته مورد قبول واقع میشه یا نه؟
    مثلا برای رشته آشپزی؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین!
    ویرایش توسط natali : January 18th, 2011 در ساعت 10:57 AM

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

سلام به دوستان عزيز
    كسي كه مدرك فني و حرفه اي 12 امتيازي گرفته اگه سابقه كار قبل از تاريخ اخذ مدرك رو ارايه بده چه جوري حساب ميكنن سابقه كارشو؟
    ممنون
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)