صفحه 11 از 250 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط arty125 نمایش پست ها
    کد 2281 به عنوانcomputer network technician
    رشته تحصیلی من اقتصاد هست ولی سابقه کاری من و کارهای من مرتبط به کامپیوتر و وب سایت هست.
    کلا 3 تا شرح وظایف فرستادم.

مشکل از کجا می تونه باشه؟ یعنی ربطی به رشته تحصیلی من داره؟
    دوست عزیز این کد را شما از کجا پیدا کردی؟
    کد 2281 که جزو 38 شغل اعلام شده ی فدرال نیست؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

مطمئن هستید؟ اونجا گفته بود network administrators جزو این رشته ها می باشه.

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

مطمئن هستید؟ اونجا گفته بود network administrators جزو این رشته ها می باشه.

Is my application eligible for processing?

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...structions.asp

اوه بله دیدم. یعنی همه این ایرادات فقط به خاطر همین هست؟ این مشکل رو درست کنم و هر دو ایرادی که از پرونده من گرفتند رفع می شه؟

2- من چهار سال تو یه شرکت خصوصی مدیر سیستمهاشون بودم ولی بیمه برام رد نشده. با این چهار سال بدون بیمه میتونم 21 امتیاز کار و بیارم؟

Question پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها

بهتر است سوابق مربوط به تحصیل در فوق لیسانس را ارائه ندهید . چرا که از یک طرف هیچ امتیازی بهتان بابت تحصیل در دوره فوق لیسانس تعلق نخواهد گرفت ( فقط به مدرک فارغ التحصیلی امتیاز می دهند ) ، و از طرف دیگر سابقه کاریتان را منطقاً باید بصورت پارت تایم ارائه دهید و در اینصورت ضریب 0.5 به تعداد سال مربوطه می خورد .

آقا افشين من متوجه نمی شم امتياز به مدرک فوق چه تفاوتی با امتياز به دوره تحصيل داره؟!!! آخه من با احتساب 25 امتيازی که از فوقم می گيرم امتيازم به حد نساب می رسه
    و تو دوره فوقم دارم سابقه کار رد می کنم...
    لطفا منو راهنمايي کنيد...

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    آقا افشين من متوجه نمی شم امتياز به مدرک فوق چه تفاوتی با امتياز به دوره تحصيل داره؟!!! آخه من با احتساب 25 امتيازی که از فوقم می گيرم امتيازم به حد نساب می رسه
    و تو دوره فوقم دارم سابقه کار رد می کنم...
    لطفا منو راهنمايي کنيد...

دوست عزیز ، من ابتدا فکر کردم که فعلاً دانشجو هستید و هنوز فارغ التحصیل نشدید .

با این حساب سابقه کار و مدرک فوق را حتماً ارائه دهید .

البته سابقه کار فول تایم توی دوران تحصیلی ، یه خرده اثباتش دردسر داره و اگر سابقه فول تایم در این دوره ارائه دهید،ممکن است برای توضیحات بیشتر به مصاحبه دعوت شوید !

من چهار سال تو یه شرکت خصوصی مدیر سیستمهاشون بودم ولی بیمه برام رد نشده. با این چهار سال بدون بیمه میتونم 21 امتیاز کار و بیارم؟
    دوست عزیز ، بیمه اصلاً اهمیتی در ارزیابی سابقه کار شما ندارد !

بیمه فقط در اسسمنت مهاجرت به استرالیا مورد اهمیت است.

بهیچوجه جای نگرانی ندارد!

اگر چهار سال فول تایم پس از فارغ التحصیلی مشغول بکار بوده اید ،21 امتیاز نصیبتان میشود .

مرسی افشین جان و پیمان جان از جوابهاتون
    واقعا کمکم کردید.
    لطفا واسه اخرین سوال به من بگید با توجه به سوالم در صفحه 10 و ایراداتی که گرفته شده اگه مشکل کد شغلی رو رفع کنم همه چی درست هست؟
    و اینکه اگه 2 سال سابقه کاری تو کد 0213 داشته باشم که مورد نیاز هست و چهار سال سابقه کاری تو کد 2182 که مورد نیاز نیست آیا می تونم 21 امتیاز رو کامل بیارم؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام
    افشین جان یه سوال داشتم
    آیا فرستادن کارت ویزیت مدیر عامل شرکت در صورتی که در برگه گواهی کار شماره موبایل مدیر عامل ذکر شده باشه الزامی داره یا نه؟

Question پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    سلام
    افشین جان یه سوال داشتم
    آیا فرستادن کارت ویزیت مدیر عامل شرکت در صورتی که در برگه گواهی کار شماره موبایل مدیر عامل ذکر شده باشه الزامی داره یا نه؟
    والا اگر فقط شماره موبایل ذکر شده ،کاربرد چندانی نخواهد داشت ! فقط کلاس کار و اعتبار فرد مافوق شما رو یه خرده بالا میبره !
    در مجموع ضرری نداره ،پس ضمیمه کنید .

متوجه نشدم ،یعنی پائین برگه گواهی شما که در سربرگ شرکت تایپ شده،تلفن مستقیمی وجود ندارد!؟؟؟ و فقط شماره همراه است؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)