صفحه 13 از 250 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    سلام
    اگر گواهي سابقه كار كه مدت شغل به واضح نوشته شده را به انگليسي به همراه كارت ويزيت باشد ، بازهم نيازي به قرار داد كاري هست؟

دوست عزیز ، گواهی کاری کامل و شفاف و گویا و مطابق با تک تک موارد خواسته شده(سمت،شرح وظایف،مدت،حقوق و مزایای دریافتی،...) ، کفایت می کند.

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

Red face پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست بین عزیزان که کارمند بانک باشه؟در مورد شرح وظایف به مشکل بر خوردم چی باید بنویسم؟
    کسی نبود که شرایطش مثل من باشه؟
    1)من میخوام بدونم دقیقا برای شرح وظایف چی باید بنویسم؟
    2)علاوه بر نامه سابقه کار و کارت ویزیت چی باید همراهش باشه ؟
    3)راستی اگه کارت ویزیت نداشتند باید چیکار کرد؟
    4)توی بانک معمولا این کارها توسط امور اداری انجام میشه اگه مدیر عامل امضا نکنه اتفاقی میفته؟
    ممنون میشم راهنمائیم کنید

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

دوستان شركت نفتي ميشه بگيد سابقه بيمه را چطوري بايد گرفت

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط darya2009 نمایش پست ها
    دوستان شركت نفتي ميشه بگيد سابقه بيمه را چطوري بايد گرفت
    سابقه بیمه برای مهاجرت به کانادا نیازی نیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    سابقه بیمه برای مهاجرت به کانادا نیازی نیست !
    سلام و ممنون
    اخيرا براي كبك لازم شده

Senior Member pedram27 آواتار ها

سلام و ممنون
    اخيرا براي كبك لازم شده
    سلام - هنوز اجباری نشده است فقط تنها اخیرا از بعضی دوستان خواسته اند که فکر میکنم به سابقه کار آنها شک کرده اند - شرکتها و سازمانهایی مثل شرکت نفت با بقیه فرق می کنند - باید از کارگزینی خودتان بپرسید . مثلا یکی از شرکتهای تابعه ایران خودرو که من اطلاع دارم که بیمه آنها تامین اجتماعی و خدمات درمانی نیست . نامه ای از شرکت گرفته اند و به دفتر بیمه ای که اختصاص به آن سازمان دارد مراجعه می کنند و نامه را از آنجا می گیرند .

ممنون آقا پدرام
    من يه سوال ديگه داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

حدود 8 سال سابق كار دارم كه شرح وظايف سمت 5 سال اوليه مطابق با NOC ميباشد و 3 سال متفاوت .حالا براي گرفتن سابقه جهت ارايه به كبك اون اولي را بگيرم يا جفتشون واگه با هم يعني دو سابقه و دو شرح وظايف ايرادي نداره؟

Senior Member pedram27 آواتار ها

ممنون آقا پدرام
    من يه سوال ديگه داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

حدود 8 سال سابق كار دارم كه شرح وظايف سمت 5 سال اوليه مطابق با NOC ميباشد و 3 سال متفاوت .حالا براي گرفتن سابقه جهت ارايه به كبك اون اولي را بگيرم يا جفتشون واگه با هم يعني دو سابقه و دو شرح وظايف ايرادي نداره؟
    این دو شرح وظیفه چقدر با هم متفاوت هستند ؟ لطفا کد NOC هر دو سابقه کار را بگویید که بهتر بشود راهنمایی کرد . که چقدر این شغلها متفاوت هستند و با رشته تحصیلی شما چه ارتباطی دارند ؟

ببخشین این سوالو چند بار میپرشم ولی تو رو خدا جواب بدین
    تو قسمت work experience مثلا من electricians هستم اگه کد 7241 noc کد رو بنویسم آیا کافیه ؟آیا چیزهایی مثل typeo lveal a or b داریم؟

لطفاً سوالتان را در تاپیک زیر مطرح کنید
    مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا
    ویرایش توسط Pearson : January 2nd, 2010 در ساعت 08:06 AM

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    ببخشین این سوالو چند بار میپرشم ولی تو رو خدا جواب بدین
    تو قسمت work experience مثلا من electricians هستم اگه کد 7241 noc کد رو بنویسم آیا کافیه ؟آیا چیزهایی مثل typeo lveal a or b داریم؟
    فقط کد NOC
    احتیاجی به نوشتان type نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)