صفحه 142 از 250 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnar نمایش پست ها
    سلام دوستان

مدرک بین المللی میراث فرهنگی برای آشپزی به نظر شما قابل قبول برای اداره مهاجرت فدرال هست؟
    متشکر
    اگه بخوای براساس این مدرک اقدام کنی نه قابل قبول نیست و امتیازی نداره چون حتما باید در این رشته یا تحصیل کرده باشی یا 5 سال کار کرده باشی ولی برای اینکه تواناییتون رو به رخ آفیسر بکشی خیلی خوبه
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Junior Member

مرسی از جوابتون

یعنی اگر سابقه کار 5 ساله تو آشپزی داشته باشم با این مدرک میراث فرهنگی می تونم اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnar نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون

یعنی اگر سابقه کار 5 ساله تو آشپزی داشته باشم با این مدرک میراث فرهنگی می تونم اقدام کنم؟
    بله و باید بتونی با مدارکی مثله گزارش بیمه و اینکه تاریخ این مدرکتون برای چند سال پیش باشه مشکلی ندارین در ضمن اگه آیلتس داری فکرکنم برای استرالیا هم متونی اقدام کنی
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

سلام یک سوال داشم آیا سابقه کاری که می بریم باید واسه زمان ارسال مدارک باشه ؟ یا سوابق کاری بعد از اون هم حساب می شه؟ مثلا اگه سابق کاری با بیمه واسه زمان بعد از ارسال مدارک باشه اا حساب نمی شه؟
    ویرایش توسط helen-en : October 18th, 2011 در ساعت 09:40 PM

سلام دوستان من رفتم دارالترجمه وبه من گفت اگر سابقه کار تمام وقت داشته باشی بدون بیمه باشه دادگستری و وزارت امور خارجه تایید نمیکنه این مسئله درست هستش از دوستان کسی بوده سابقه تمام وقت بدون بیمه رو تایید کرده باشه؟

سلام
    اول شما لیست جدید 29 شغل مطلوب برای کانادا رو مطالعه کنید اگر سابقه کار و شغلتون در اون هست می تونین اقدام کنین براشون سابقه شغلی مهمتر از مدرک تحصیلیه. به خصوص اگر در ریزنمرات و واحدهای درسیتون موارد مرتبط با شغلتون وجود داشته باشه. برای فدرال باید ielts داشته باشید
    رشته شیمی برای کبک امتیاز بالا داره ولی نمیدونم برای شغلتون امتیاز میارین یا نه باید از صفحه کبک سوال کنید البته برای کبک باید فرانسه بخونین
    در هر دو حالت یا حتی برای استرالیا اگر واقعا" قصد مهاجرت دارید فوق لیسانس رو فعلا"بی خیال شو. چون اولا" برای کار پیداکردن در اونجا تفاوتی با لیسانس نداره دوم اینکه تا بیای فوق بخونی قوانین ممکنه عوض بشن و دیگه رشته ات مطلوب نباشه و سوم اینکه اهمونجا هم با اقامت درس می تونی بخونی و شهریه ات هم خیلی کمتره
    همه اینا به این شرطه که اول شغلت رو چک کنی در لیست باشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gemnitiger نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من قصد مهاجرت رو دارم و اولویت اولم کانادا هست , البته فکر میکنم شاید بهتر باشه که اول کارشناسی ارشدم رو توی یه دانشگاه خارجی خوب بگیرم بعد برا مهاجرت اقدام کنم , شرایطم رو مینویسم , هر کدوم از دوستان که بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
    من متولد 65 هستم , ورودی سال 84 لیسانس مهندسی شیمی - گرایش صنایع گاز دانشگاه آزاد گچساران و با معدل 14.88 در سال 88 فارغ التحصیل شدم ( البته سیلابس درسیمون با گرایش پالایش و پتروشیمی دقیقا یکسان بود) چون خدمت سربازی رو معاف شده بودم حدود 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شدم که البته با شرایط کار در کشورمون که همه ازش اطلاع دارید عجیب نیست که کارم مرتبط با رشته ام نیست , حدود 2 سالی هست که توی یک شرکت که کارش ساخت ( نصب ) نیروگاه های سیکل ترکیبی هست به عنوان کارشناس مکانیک و پایپینگ دفتر فنی و سرپرست پیش راه اندازی مشغول به کار هستم ( توی پروژه) , آیا با این رشته و سابقه کار و با توجه به اینکه سابقه کارم مرتبط با رشته ام نیست , میتونم برا مهاجرت اقدام کنم ؟ و چقدر شانس دارم ؟
    لطفا منو راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم ؟ چکار کنم ؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من از طریق اسپانسرشیپ همسرم اقدام کردم و الان در حال تکمیل فرمها هستم. آیا من هم باید سابقه کار را ضمیمه فرمها کنم؟ سوال دومی که دارم اینه که من 13 ماه خدمت کردم و بعدش معاف شدم. آیا باید به این 13 ماه خدمت در بخش مربوطه اشاره کنم. خیلی ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.

Junior Member walle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Azad university-software engineering

درود بر شما
    من سابقه کار پراکنده ای در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم
    1-آیا می بایست از یکی از محلهای کارم سابقه کار کلی دریافت نمایم(همشون برام بیمه رد کردن)؟
    2-یا از تک تک محلهای کارم سابقه دریافت نمایم و فواصل را اگر تا 3 ماه بود به عنوان دوره آزمایشی در نظر گیرم و آن محلهای کار هم از ابتدای 3 ماه قبل برایم سابقه بدهند. ممنونم اگر هر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه. دارم از استرس دیوونه می شم

Junior Member

سلام
    من کارمند رسمی یک ارگان دولتی هستم. فیش حقوق و حکم کارگزینی که مهر تایید اداره کارگزینی را داره و ترجمه و مهر وزارت خارجه و دادگستری را هم داره.
    ولی متاسفانه ریسم بهم نامه اشتغال به کار نمیده. به نظرتون من باید چکار کنم.
    در ضمن بیمه ام خدمات درمانیه. و خیلی به امتیاز شغلم احتیاج دارم چون 7 ساله از گرفتن مدرکم میگذره. لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aramhappy نمایش پست ها
    سلام
    من کارمند رسمی یک ارگان دولتی هستم. فیش حقوق و حکم کارگزینی که مهر تایید اداره کارگزینی را داره و ترجمه و مهر وزارت خارجه و دادگستری را هم داره.
    ولی متاسفانه ریسم بهم نامه اشتغال به کار نمیده. به نظرتون من باید چکار کنم.
    در ضمن بیمه ام خدمات درمانیه. و خیلی به امتیاز شغلم احتیاج دارم چون 7 ساله از گرفتن مدرکم میگذره. لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
    معمولا رئیس های دولتی از بخشی از 3 هزار میلیارد خوششون میاد خوب تو هم میتونی بخشی از این پول را بدی رئیستو شام دعوت کنی بعد خرش کونی تا بهت نامه بده
    ولی این که شوخی بود
    شما اگر هیچ گونه نشد می تونی اولی و آخرین فیش حقوقی هر سال را ترجمه کنی و یک نامه هم زمینه کنی که اینجا رئیست به تو نامه نمیده و برای همین شما هم بدین صورت عمل کردی که از هر سال فیش اولی و آخری را ترجمه کردی و به تایید رسوندی و فرستادی
    فکر کنم قبول کنن البته این راه به ذهن من رسید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)