صفحه 15 از 250 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام دوباره

خودم فهمیدم.....

2144 Geological Engineers

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    سلام،
    دسته بندی مهارتهای کاری ارتباطی به رشته تحصیلی شما ندارد و امتیازبندی آنها جداگانه حساب خواهد شد.
    سوابق کاری خود را مدنظر قرار دهید تا ببیبنبد در کدام گروه قرار میگیرید.
    ممنون از پاسختون. من تو زمینه ی تحصیلی دارم درس میخونم و سابقه کار کافی دارم...فکر میکنم شرایطشو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Essam نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من تو زمینه ی تحصیلی دارم درس میخونم و سابقه کار کافی دارم...فکر میکنم شرایطشو دارم.
    اگر فقط یک سال در شاخه "2144: Geological Engineers" سابقه کار دارید و در کل سوابق کاری شما به چهار سال میرسد حداکثر امتیاز سوابق کاری را دریافت میکنید.
    باقی امتیازها به سن، زبان و... بستگی دارد که در صورت علاقه میتوانید در اینجا شرایط خود را بسنجید.
    ویرایش توسط rady : January 12th, 2010 در ساعت 01:07 PM
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    اگر فقط یک سال در شاخه "2144: Geological Engineers" سابقه کار دارید و در کل سوابق کاری شما به چهار سال میرسد حداکثر امتیاز سوابق کاری را دریافت میکنید.
    باقی امتیازها به سن، زبان و... بستگی دارد که در صورت علاقه میتوانید در اینجا شرایط خود را بسنجید.
    ممنون از راهنماییت. من چک کردم و امتیازم خوب شد.. 78!!

Junior Member

سلام

باتشکر از تمام دوستان برای همکاری خوبشون. تا حالا کسی از دوستان بوده که فوق لیسانس خاک و پی باشه و از این کد استفاده کرده باشه؟؟

2144: Geological Engineers

سلام

باتشکر از تمام دوستان برای همکاری خوبشون. تا حالا کسی از دوستان بوده که فوق لیسانس خاک و پی باشه و از این کد استفاده کرده باشه؟؟

2144: Geological Engineers
    سلام،
    من در جواب سوال قبل شما هم گفتم، مهم نیست رشته تحصیلی شما چیست. یک دیپلمه هم میتواند با کد 2144 اقدام نماید. مهم اینست که شما سابقه کاریتان در ارتباط با موارد زیر بوده باشد:

:Geological engineers perform some or all of the following duties

Plan, develop and co-ordinate programs of geotechnical, geological, geophysical or geohydrological data acquisition, analysis and mapping to assist in the development of civil engineering, mining, petroleum and waste management projects or for regional development

Analyze and prepare recommendations and reports for construction or improvements to foundations of civil engineering projects such as rock excavation, pressure grouting and hydraulic channel erosion control

Analyze and prepare recommendations and reports on settlement of buildings, stability of slopes and fills, and probable effects of landslides and earthquakes to support construction and civil engineering projects

Conduct theoretical and applied study of groundwater flow and contamination and develop prescriptions for site selection, treatment and construction

Plan, develop, co-ordinate and conduct theoretical and experimental studies in mining exploration, mine evaluation and feasibility studies relative to the mining industry

Conduct surveys and studies of ore deposits, ore reserve calculations and mine design

Design, develop and implement computer applications for geophysics, geochemistry, geology, mapping and related fields

Supervise technologists, technicians and other engineers and scientists

همانگونه که میبینید "duties" اهمیت دارند.
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Junior Member

ممنون.. آره حرفتون کاملا درسته....
    من بیشتر منظورم اینه که ببینم کسی بوده که شرایط مشابهی داشته و اقدام کرده یا نه....

ممنون.. آره حرفتون کاملا درسته....
    من بیشتر منظورم اینه که ببینم کسی بوده که شرایط مشابهی داشته و اقدام کرده یا نه....
    به دیگران فکر نکنید. با توجه به اینکه 78 امتیاز کسب میکنید اقدام کنید.
    خوشبختانه در این فروم دوستان زیادی هستند که شما را در هر مشکلی یاری خواهند کرد. نیاز به وکیل هم ندارید فقط اگر آیلتس را نگرفتید زودتر ثبت نام کنید.
    IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

با سلام به همه دوستان
    من با هشت سال سابقه كار در زمينه برنامه نويسي سيستم هاي كامپيوتري با كد 0213 به عنوان Software development manager دارم اقدام مي كنم و در شركتي به عنوان مسئول بخش توسعه سيستم هاي نرم افزاري واحد مشغول كار هستم اما مسئوليتي كه من دارم داراي حكم رسمي در شركت نيست يعني اينكه در چارت سازماني شركت چنين جايگاهي در واحدي كه كار ميكنم وجود ندارد و يك پست درون سازماني است كه تعريف شده است لذا در نامه سابقه كاري كه شركت به من ميدهد در خصوص نوع مسئوليت و شرح فعاليت من موردي را اشاره نمي كند . اما توسط مدير مستقيم خودم نامه اي در سربرگ خود شركت گرفته ام كه در اون مسئوليت من به عنوان (Software development manager) و همچنين شرح وظايف كاري من اشاره شده است . سئوال من اين است كه با توجه موارد اشاره شده در بالا آيا مدارك فوق كفايت لازم را دارد يا نه و اگر موردي هست كه ميتونه در روند كار موثر واقع بشه وجود داردممنون ميشم اگه بنده رو راهنماييم كنيد . باتشكر

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alir54 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من با هشت سال سابقه كار در زمينه برنامه نويسي سيستم هاي كامپيوتري با كد 0213 به عنوان Software development manager دارم اقدام مي كنم و در شركتي به عنوان مسئول بخش توسعه سيستم هاي نرم افزاري واحد مشغول كار هستم اما مسئوليتي كه من دارم داراي حكم رسمي در شركت نيست يعني اينكه در چارت سازماني شركت چنين جايگاهي در واحدي كه كار ميكنم وجود ندارد و يك پست درون سازماني است كه تعريف شده است لذا در نامه سابقه كاري كه شركت به من ميدهد در خصوص نوع مسئوليت و شرح فعاليت من موردي را اشاره نمي كند . اما توسط مدير مستقيم خودم نامه اي در سربرگ خود شركت گرفته ام كه در اون مسئوليت من به عنوان (Software development manager) و همچنين شرح وظايف كاري من اشاره شده است . سئوال من اين است كه با توجه موارد اشاره شده در بالا آيا مدارك فوق كفايت لازم را دارد يا نه و اگر موردي هست كه ميتونه در روند كار موثر واقع بشه وجود داردممنون ميشم اگه بنده رو راهنماييم كنيد . باتشكر
    دوست عزیز کفایت میکند
    مشکلی نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)