صفحه 16 از 250 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام.

خواهر من دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی است و فوق لیسانس توریسم و هتلداری از دانشگاه Lulea سوئد می باشد و می خواهد برای فدرال اقدام کند و 12 امتیاز از ایلتس می آورد و از سن 10 امتیاز می آورد. آیا می تواند با مدرک فوق لیسانس و سابقه کار برای مدرک لیسانس اقدام کند یا نه؟ آیا از مدرک 25 امتیاز می آورد یا 20 امتیاز؟ البته 4سال سابقه کار برای تدریس زبان در دانشگاه و موسسات را دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_karimi76 نمایش پست ها
    سلام.

خواهر من دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی است و فوق لیسانس توریسم و هتلداری از دانشگاه Lulea سوئد می باشد و می خواهد برای فدرال اقدام کند و 12 امتیاز از ایلتس می آورد و از سن 10 امتیاز می آورد. آیا می تواند با مدرک فوق لیسانس و سابقه کار برای مدرک لیسانس اقدام کند یا نه؟ آیا از مدرک 25 امتیاز می آورد یا 20 امتیاز؟ البته 4سال سابقه کار برای تدریس زبان در دانشگاه و موسسات را دارد.
    بله می توانند اقدام کنند
    از مدرکشان 25 امتیاز خواهند گرفت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام
    میخواستم بدونم نامه سابقه کار تاریخ انقضا داره از نظر اداره مهاجرت ؟ من نامه ای که برای کار فعلی خودم دارم تاریخش مال یکماه و نیم پیشه و تا زمانی که بخوام مدارک رو بفرستم ممکنه یک ماه دیگه هم بهش اضافه بشه ... آیا نامه از نظر اونها فاقد اعتباره؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط samira5980 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم نامه سابقه کار تاریخ انقضا داره از نظر اداره مهاجرت ؟ من نامه ای که برای کار فعلی خودم دارم تاریخش مال یکماه و نیم پیشه و تا زمانی که بخوام مدارک رو بفرستم ممکنه یک ماه دیگه هم بهش اضافه بشه ... آیا نامه از نظر اونها فاقد اعتباره؟
    خیر مشکلی ندارد

ویرایش توسط Pearson : January 17th, 2010 در ساعت 09:32 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

اولا می خواستم بدونم با داشتن 4 سال سابقه منطبق با یکی از noc های 38 گانه کل امتیاز سابقه کار رو میارم یا نه؟راستش بجز این 2.5 سال سابقه از شغل دیگه که در لیست نیست هم دارم آیا لازمه اونم بیارم؟اگر اینطوره در فرم imm0008-3e شماره noc کار قبلیم رو چی بزنم؟ این رو هم بگم از 4 سالی که مطابق noc2145 کار می کنم 1 سالش را هم فوق می خوندم و از 2.5 سال قبلی هم 1.5 سالش رو در حال تحصیل بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    اولا می خواستم بدونم با داشتن 4 سال سابقه منطبق با یکی از noc های 38 گانه کل امتیاز سابقه کار رو میارم یا نه؟راستش بجز این 2.5 سال سابقه از شغل دیگه که در لیست نیست هم دارم آیا لازمه اونم بیارم؟اگر اینطوره در فرم imm0008-3e شماره noc کار قبلیم رو چی بزنم؟ این رو هم بگم از 4 سالی که مطابق noc2145 کار می کنم 1 سالش را هم فوق می خوندم و از 2.5 سال قبلی هم 1.5 سالش رو در حال تحصیل بودم.
    شما با داشتن 4 سال سابقه کار خارج از 38 شغل اعلام شده هم می توانید امتیاز کامل 21 را بگیرید. ولی باید حداقل یک سال در ده سال گذشته در 38 شغل اعلام شده تجربه ی کاری داشته باشید.
    باید خودتان کد شغل هایی را که جزو 38 شغل نیست را پیدا کنید . کامل در فرمها وارد کنید

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    شما با داشتن 4 سال سابقه کار خارج از 38 شغل اعلام شده هم می توانید امتیاز کامل 21 را بگیرید. ولی باید حداقل یک سال در ده سال گذشته در 38 شغل اعلام شده تجربه ی کاری داشته باشید.
    باید خودتان کد شغل هایی را که جزو 38 شغل نیست را پیدا کنید . کامل در فرمها وارد کنید
    میشه کمکم کنید من از خرداد1384به استخدام بانک دراومدم و تا فروردین 1388 در شعبه به عنوان تحویلدار مشغول بکار بودم از فروردین به امور مالی رفتم و تا 1 ماه پیش در آن واحد بودم الان که سابقه کار میخوام میگویند به همین تفکیک زمانی بهم سابقه کار میدهند من از نظر انتخاب کد NOC به مشکل بر نمیخورم؟ کد کدوم را باید بزنم من به عنوان شرح وظایف باید هردو را بنویسم؟ تو رو خدا خیلی زود به دادم برسید بد جوری گیر کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    میشه کمکم کنید من از خرداد1384به استخدام بانک دراومدم و تا فروردین 1388 در شعبه به عنوان تحویلدار مشغول بکار بودم از فروردین به امور مالی رفتم و تا 1 ماه پیش در آن واحد بودم الان که سابقه کار میخوام میگویند به همین تفکیک زمانی بهم سابقه کار میدهند من از نظر انتخاب کد NOC به مشکل بر نمیخورم؟ کد کدوم را باید بزنم من به عنوان شرح وظایف باید هردو را بنویسم؟ تو رو خدا خیلی زود به دادم برسید بد جوری گیر کردم

برای تحویلدار می توانید کد 1434 را استفاده کنید و بعدش 1111

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    برای تحویلدار می توانید کد 1434 را استفاده کنید و بعدش 1111
    ممنون اینو میدونم من حتی پیش نویسشو آماده کردم ولی مشکل اینجاست که سابقه تحویلداری من 3سال و 10 ماه است که 2 ماه تا 4سال کم دارم و امور اداریمون میگه که این 3سال و 10ماه را جدا میده و بقیه اش را هم که میشه از فروردین امسال و در مالی بوده جدا میدهد خوب اینجوری من شرح وظایف کدوم را بنویسم کد کدوم را بنویسم؟
    جالبتر اینکه برای مشاوره که به جایی زنگ زدم میگه سابقه کار تحویلداری جزء سوابق کاری که امتیاز کامل سابقه کار را بیارم حساب نمیشه و فقط این چند ماهی که اومدم امور مالی به حساب می آد من واقعا نمیدونم چیکار کنم

Junior Member

با سلام.من یه سوال دارم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.می خواستم بدونم سابقه کار دوران دانشجویی بصورت پارت تایم 28ساعت در هفته محاصبه می شه و مورد قبوله؟ با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)