صفحه 17 از 250 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_h نمایش پست ها
    با سلام.من یه سوال دارم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.می خواستم بدونم سابقه کار دوران دانشجویی بصورت پارت تایم 28ساعت در هفته محاصبه می شه و مورد قبوله؟ با سپاس
    هر نوع سابقه کاری قابل قبول است منتها سابقه کار پارت تایم بسته به ساعت کاری انجام شده به نسبت محاسبه خواهد شد

Junior Member

ممنون از پاسختون،یعنی 2سال آخر دانشجویی اشتغال با شرایط28 ساعت در هفته معادل 1 سال سابقه کار فول تایم قابل قبول هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_h نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون،یعنی 2سال آخر دانشجویی اشتغال با شرایط28 ساعت در هفته معادل 1 سال سابقه کار فول تایم قابل قبول هست؟
    به احتمال قریب به یقین قابل قبول است

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    برای تحویلدار می توانید کد 1434 را استفاده کنید و بعدش 1111
    یعنی 2تا nocبنویسم برای کارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    یعنی 2تا nocبنویسم برای کارم؟
    چه اشکالی دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان
    از امروز تو سايت براي فايل نامبرم pending نوشته ولي هيچ نامه اي از سفارت بدستم نرسيده
    حالا نمي دونم از چه تاريخي pending من شروع شده و ديگر اينكه نوشته "ما مدارك شما را 4 نوامبر به سفارت فرستاديم."

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

من یه سوال کلی دارم.
    من برای construction manager اقدام کردم. با توجه به اینکه من 26 سالمه، احتمال داره به سن من ایراد بگیرن و بگن که این شغل برای افراد مسن قابل قبول هستش؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط farzady نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از امروز تو سايت براي فايل نامبرم pending نوشته ولي هيچ نامه اي از سفارت بدستم نرسيده
    حالا نمي دونم از چه تاريخي pending من شروع شده و ديگر اينكه نوشته "ما مدارك شما را 4 نوامبر به سفارت فرستاديم."
    سلام،
    نامه سفارت حاوی فایل نامبر دوم شماست ولی شما وضعیت پرونده را کماکان میتوانید با فایل نامبر اول چک کنید.
    موضوع مهم اینست که مدارک شما به سفارت رسیده. تاریخ پندینگ پرونده شما با اختلاف چند روز از تاریخ اولین مشاهده پندینگ در وضعیت پرونده است. (زیاد هم مهم نیست که بدانید دقیقا" از کی پندینگ شدید، حدودی هم کفایت میکند.)
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Junior Member

دوستان من چند تا سوال دارم که خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    1. من دانشجوی دکترا درآمریکا هستم و میخوام برای مهاجرت اقدام کنم، مشکل زبان ندارم ولی آیا من هم لازم هست که IELTS بدم؟ هیچ راهی نداره؟
    2. برای سابقه کار میشه بگین چه کار باید کرد؟ حقوق رو باید نوشت و شرح وظایف، قرار داد هم لازمه؟مهر کجا رو می خواد؟بیمه چطور

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    من یه سوال کلی دارم.
    من برای construction manager اقدام کردم. با توجه به اینکه من 26 سالمه، احتمال داره به سن من ایراد بگیرن و بگن که این شغل برای افراد مسن قابل قبول هستش؟
    بله سن 26 سال برای مدیریت با توجه به اینکه باید چندین سال هم سابقه کار داشته باشید یک کمی شک برانگیز است.
    در کشورهای غربی معمولاً سن یک مدیر کمتر از 35 سال نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)