صفحه 198 از 250 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    کسی جواب نمیده من بالاخره با نامه گواهی کاری که فقط نوشته تمام وقت اما ساعات کاری رو ذکر نکرده چه کنم ؟ دوباره نامه نمیدن بهم ...
    و
    منم همین مشکلو داشتم و شرکتمون فقط حاضر شد به کلمه تمام وقت اشاره کنه. خوب چاره ای نداشتم غیر اینکه یه cover letter گذاشتم و توضیح دادم که منظور شرکت ما از تمام وقت 40 ساعت کاری در هفته است و اگر براشون قانع کننده نیست با آدرسهای تماس شرکت توی سر برگ برای اطمینان تماس بگیرند. البته نمی دونم براشون قانع کننده باشه یا نه ولی فکر می کنم تنها کاری بود که که می تونستم بکنم. باز دوستان با تجربه تر می تونند راه کار بهتری ارایه بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narin_r نمایش پست ها
    سلام ، خواهش مي کنم جواب بديد. چرا هيچ کس جواب منو نميده

من در یک جای دولتی کار می کنم متاسفانه بابت شرح شغل به من فقط سمت ،زمان ، میزان حقوق و شماره بیمه را می دهند و هیچ توضیح دیگری در مورد شرح شغل نمی دهند بنظر شما چه باید بکنم آیا راهی هست؟؟خواهشا جواب بدید

دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم. دو راه بهم پیشنهاد شد که در نهایت تونستم دومی رو انجام بدم. اول اینکه شرح کار سمتتون رو در شرکتتون در حالت کلی از اساسنامه شرکتتون استخراج کنین و بدین مهر کنن و ضمیمه نامتون کنید. و راه دوم اینکه یک جمله انتهای نامه اصلی اضافه کنید که جزییات بیشتر در نامه شماره فلان میباشد و این نامه دوم رو به صورت غیر رسمی از سرپرست بخشتون یا مافوقتون بگیرید و ضمیمه نامه کنید. اگر هم هیچ کدوم از روشها قابل اجرا نبود تنها راه اینه که نامه سرپرست بخشتون رو بدون اینکه در نامه اصلی بهش اشاره ای شده باشه به نامتون ضمیمه کنید که البته ظاهراً این کار یکم ریسک داره.

Junior Member

سلام دوستان من مشکلی دارم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا
    همسر من حدود 15 سال سابقه کار دارن توی یک شرکت خصوصی و تمام این مدت هم بیمه براشون رد شده ولی ما وقتی که اپلای کردیم یک نامه سابقه کار 10 ساله از شرکت گرفتیم چون فکر کردیم که 10 سال اخیر مهمه
    الان ازمون آپدیت مدارک خواستن و cv فکر می کنید اگه توی سی وی بنویسه که قبل از اون 10 سال هم توی همون شرکت مشغول به کار بوده مشکلی پیش میاد؟ شک برانگیز نمیشه که چرا قبلا توی نامه سابقه کار عنوان نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    کسی جواب نمیده من بالاخره با نامه گواهی کاری که فقط نوشته تمام وقت اما ساعات کاری رو ذکر نکرده چه کنم ؟ دوباره نامه نمیدن بهم ...
    و

سلام دوست عزیز، اول که استرس نداشته باشین، این روزا واقعا سخت هستن. به امید خدا همش درست میشه.
    راستش من خیلی تخصصی تو این زمینه فعال نیستم ولی مدارکم رو خودم تهیه کردم و فرستادم. من اگر جای شما بودم و از نامه ی دوم هم خبری نمی بود همون اولی رو نگه میداشتم و یه پیوست بهش اضافه میکردم. از تو لیست NOC کد شغل ام رو و شرح وظایفش رو در میاوردم و از رییسم میخواستم که این فرم پیوست که به انگلیسی یا فارسی هست رو مهر و امضا کنه. بعضی شرکتها از ترس تبعات این مسایل همکاری نمیکنن ولی وقتی میبینن یه متنی رو سربرگ نیست و بروکراسی اداری نداره، همکاری میکنن. در ضمن میتونین یک نامه روی نامه کارتون بذارید و ماجرا رو برای آفیسر به انگلیسی توضیح بدین که چرا شرح شغلیتون رو در پیوست ذکر کردن.

Junior Member

آخه اصلا قبول نمي کنن که توي نامه اصلي که فقط سمتم هست اشاره کنند که جزئيات بيشتر مثلا در نامه فلان هست چون اين هم که با دادن شرح شغل توي نامه اصلي فرقي نداره. و سرپرست من هم قبول نمي کنه که توي يک نامه جداگونه شرح وظايف من رو امضا کنه حالا واقعا موندم چيکار کنم؟؟

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

آخه اصلا قبول نمي کنن که توي نامه اصلي که فقط سمتم هست اشاره کنند که جزئيات بيشتر مثلا در نامه فلان هست چون اين هم که با دادن شرح شغل توي نامه اصلي فرقي نداره. و سرپرست من هم قبول نمي کنه که توي يک نامه جداگونه شرح وظايف من رو امضا کنه حالا واقعا موندم چيکار کنم؟؟
    بسياري از ما اين مشكلات رو داشتيم. يكم اينور اونور كنيد و احيانا با مديران ديگر صحبت كنيد ببينيد چي ميشه

اگر قرارداد كاري داريد و توش شرح شغل هست اون رو ضميمه كنيد.
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rose52 نمایش پست ها
    همسر من حدود 15 سال سابقه کار دارن توی یک شرکت خصوصی و تمام این مدت هم بیمه براشون رد شده ولی ما وقتی که اپلای کردیم یک نامه سابقه کار 10 ساله از شرکت گرفتیم چون فکر کردیم که 10 سال اخیر مهمه الان ازمون آپدیت مدارک خواستن و cv فکر می کنید اگه توی سی وی بنویسه که قبل از اون 10 سال هم توی همون شرکت مشغول به کار بوده مشکلی پیش میاد؟ شک برانگیز نمیشه که چرا قبلا توی نامه سابقه کار عنوان نشده؟
    لطفا جواب دوستان
    من اگر جاي شما بودم اون 5 سال قبل رو مي نوشتم اما در يك عنوان شغلي ديگه. اينطوري توجيه ميشه كه چون در ارتباط با عنوان شغلي نبوده كه براش تقاضا داديد در نتيجه در نامه هم ننوشته ايد

Junior Member

مثلا آيا مي تونم توي برگه سربرگ دار محل کارم ، خودم اين مسئله که اينجا به من شرح شغل نمي دن رو بگم و بعد خودم شرح وظايفم رو بنويسم و بدم دو سه تا از همکارام(به غير از سرپرست چون سرپرست ها اصلا اين کار رو واسم انجام نميدن)، برگه رو امضا کنن و شماره تلفن هاشون هم بدم ؟ آيا اينجوري اصلا امکان داره که قبول بشه؟ يا officer به هيچ وجه قبول نمي کنه؟

رشته و دانشگاه

مثلا آيا مي تونم توي برگه سربرگ دار محل کارم ، خودم اين مسئله که اينجا به من شرح شغل نمي دن رو بگم و بعد خودم شرح وظايفم رو بنويسم و بدم دو سه تا از همکارام(به غير از سرپرست چون سرپرست ها اصلا اين کار رو واسم انجام نميدن)، برگه رو امضا کنن و شماره تلفن هاشون هم بدم ؟ آيا اينجوري اصلا امکان داره که قبول بشه؟ يا officer به هيچ وجه قبول نمي کنه؟
    نارين عزيز
    اينجا هيچكس آفيسر نيست و سابقه كاري اين كار رو هم نداره!
    اين كه خودت در سربرگ بنويسي يه كاغذ معمولي از نظر من فرقي نداره.
    اگه 2-3 تا از همكارهات هم امضا كنند چون مهر نداره دارالترجمه برات ترجمه نميكنه
    به هر حال اين آخرين راه حلت شايد باشه اما اصلا بهترين نيست. يكم صبر كن و ببين راه ديگه اي هست، مثلا نامه از كارگزيني كه مفاد قراردادت رو تاييد كنند يا خود قرارداد رو ارائه دادن و اينها.
    اگر هيچ راهي نبود بعد نامه توضيحات شايد بتونه كارت رو راه بندازه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اگر انگلیسی هست اصلش رو
    اگر فارسی است باید ترجمه با مهر دادگستری رو بفرستید
    یه کم گیج کننده است آخه تو چک لیست زده Copies, originals may be requested later منم این نامه ها رو با بدبختی و خواهش و التماس گرفتم . نمی خوام به راحتی اصلشو از دست بدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)