صفحه 233 از 250 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام . نمی دونم جای درستی دارم سوالم رو می پرسم یا نه. اگه دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند ممنون میشم. من لیسانسم مهندسی صنایع هست ارشدم مدیریت صنعتی . سابقه کارم مدیر کنترل و تضمین کیفیت هست. برای کد NOC رشته INDUSTRIAL ENGINEER دقیقا آمده که سطح A هست. ولی من ارشدم مدیریت صنعتی هست می تونم عنوان NOC رو همین به حساب بیارم یا خیر؟/ یک کد هم ENGINEERING MANAGER هست که سطح 0 می باشد . موندم الان کدوم به حساب میام؟ البته ترجیح میدم اولی باشم.

سلام
    من تو کارگاه خانوادگی خودمون مشغول به طراحی صنعتی هستم
    نه فیش حقوقی رد میشه نه پولی به حسابم واریز میشه سر ماه ،کارها اجرتیه
    خواستم بدونم اگه بعده ها قصد مهاجرت داشته باشم چی کار کنم تا تایید شه سابقه ی کارم ؟

همونطور که گفتم محیط کارگاه خانوادگی هست و بنده تو قسمت ساخت و طراحی محصول مشغول به کارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان عزیز.وقت همگی بخیر باشه.یه سوال داشتم. و نیاز به جواب صحیح دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید. من مهندس الکترونیک هستم و 14 سال سابقه بیمه دارم بیشتر در زمینه مخابرات. الان در پروسه مهاجرت احتیاج به گواهی شغلی ( work reference) دارم . یااگه یه تمپلت خوب باشه که با عوض کردن بعضی توضیحات فنی مربوط به شرح وظایف قضیه حل بشه . یا کجا می تونیم (کدام سایت)پیدا کنیم. الان 2 ژانویه 2016 است و من تا آخر هفته باید کارمو انجام بدم.
    قبلا از لطف شما سپاسگذارم.
    ویرایش توسط baharan2007 : January 2nd, 2016 در ساعت 03:14 PM

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس ریاضی محض از دانشگاه پیام نور سال 86 گرفتم. از سال 84 تا 91 حدود 7 سال سابقه کاری دارم که هیچ کدوم مرتبط با رشته م نیست. از مسئول لیزینگ ایران خودرو تا مدیر برنامه ریزی خط تولید یک شرکت تجهیزات پزشکی. مسئول آموزش و منابع انسانی و بایگانی و روابط عمومی و اکثر کارهای اداری دیگه هم بودم.مدرک MBAمقدماتی از فنی حرفه ای و چندین مدرک متفرقه دیگه مثل قراردادنویسی، اصول مکاتبات و بایگانی، روابط عمومی و ... هم دارم+گواهینامه دوره زبانی که گذروندم. با این اوصاف طبق قوانین جدید مهاجرت امیدی به کیس من هست؟ ممنون از وقتی که میگذارین.

سلام دوستان، من چند تا سوال داشتم.
    1- سابقه کار حین لیسانس فول تایم حساب میشه؟
    2- سابقه کار حین فوق لیسانس فول تایم حساب میشه؟
    3- حین دکتری چطور؟
    4- چند ساعت کار پارت تام در ایران معادل یک سال فول تایم هست؟(البته اگر چنین قانونی واسش هست)
    خلاصه من 2 سال و 6 ماه رو کامل با بیمه دارم اما باقی اون تا سه سال همه حین تحصیل هستند. اگر راهی به ذهنتون میرسه من سر تا پا بگوشم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharan2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.وقت همگی بخیر باشه.یه سوال داشتم. و نیاز به جواب صحیح دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید. من مهندس الکترونیک هستم و 14 سال سابقه بیمه دارم بیشتر در زمینه مخابرات. الان در پروسه مهاجرت احتیاج به گواهی شغلی ( work reference) دارم . یااگه یه تمپلت خوب باشه که با عوض کردن بعضی توضیحات فنی مربوط به شرح وظایف قضیه حل بشه . یا کجا می تونیم (کدام سایت)پیدا کنیم. الان 2 ژانویه 2016 است و من تا آخر هفته باید کارمو انجام بدم.
    قبلا از لطف شما سپاسگذارم.
    شما میتونید به سایت شرح وظایف مشاغل کانادا مراجعه کنید و کد شغل مورد نظرتون رو ببینید و شرخ وظایف نوشته شده برای این رشته خودتون رو در اونجا ببینیدو قثط دقت کنید که شرح و ظایف رو عینا از اونجا کپی پیست نکیند و سعی کنید مطابق با با اونها باشه و به تناسب جمله بندی ها رو تعییر بدید .

برای شروع و آشنایی با سیستم کد بندی شغل ها در کانادا (National Occupation Classification) میتونید اینجا رو اول مطالعه کنید.

همین تاپیک رو اگه مطالعه کنید قبلا یه نمونه توضیح داده شده بود که به چه فرمتی می بایست نامه رو تهیه کنید.میتونید تاپیک مربوط به گواهی اشتغال به کار به روش Express Entry رو هم مطالعه کنید در اونجا هم فرمت مد نظر شما که البته به صورت کلی ذکر شده رو میتونید ببینید و بعد بسته به رشته تون شرح وظابق مورد نظرتون رو با توجه به سایت بالا در اون مینویسد.البته موارد دیگه ای که باید در نامه ذکر بشه از قیبل ساعات کاری و ... هم توضیح داده شده که میبایست رعایت کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 23rd, 2016 در ساعت 12:28 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paany نمایش پست ها
    سلام دوستان.من لیسانس ریاضی محض از دانشگاه پیام نور سال 86 گرفتم. از سال 84 تا 91 حدود 7 سال سابقه کاری دارم که هیچ کدوم مرتبط با رشته م نیست. از مسئول لیزینگ ایران خودرو تا مدیر برنامه ریزی خط تولید یک شرکت تجهیزات پزشکی. مسئول آموزش و منابع انسانی و بایگانی و روابط عمومی و اکثر کارهای اداری دیگه هم بودم.مدرک MBAمقدماتی از فنی حرفه ای و چندین مدرک متفرقه دیگه مثل قراردادنویسی، اصول مکاتبات و بایگانی، روابط عمومی و ... هم دارم+گواهینامه دوره زبانی که گذروندم. با این اوصاف طبق قوانین جدید مهاجرت امیدی به کیس من هست؟ ممنون از وقتی که میگذارین.
    بالاخره شما میبایست از بین این همه شغلی که داشتین نهایتا تصمیم بگیرین و با یک عنوان شغلی برای مهاجرت اقدام کنید.برای مهاحرت با هر عنوان شغلی شما میبایست خداقل یک سال سابقه کار در اون شعل رو داشته باشین و بتونید نامه گواهی اشتغال به کار داشته باشین که تابت کنه تو شعلی که ادعا میشه داریا سابقه کار هستید علاو ه بر اون تو سیستم جدید نمره زبان ار اهمیت دو چندان برخوردار هستد. ابتدا تاپیک مربوط به مهاحرت با روش جدبد express Entry رو مطالعه کنید و شرایط مجاز بودن خودتون و امتیار موزد اانتظارتون رو محاسبه کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 29th, 2016 در ساعت 07:17 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

دوستان میتونید راهنمایی کنید که ایا PhD ای که در کشورهایی نظیر دانمارک و هلند میگیریم چون salary داره و مالیات میدیم جز سابقه کار برای اقامت کانادا محسوب میشه یا خیر؟

سلام دوستان، من چند تا سوال داشتم دوباره میپرسم.
    1- سابقه کار حین لیسانس فول تایم حساب میشه؟
    2- سابقه کار حین فوق لیسانس فول تایم حساب میشه؟
    3- حین دکتری چطور؟
    4- چند ساعت کار پارت تام در ایران معادل یک سال فول تایم هست؟(البته اگر چنین قانونی واسش هست)
    خلاصه من 2 سال و 6 ماه رو کامل با بیمه دارم اما باقی اون تا سه سال همه حین تحصیل هستند. اگر راهی به ذهنتون میرسه من سر تا پا بگوشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- مدیریت اجرایی

با سلام . من 1سال و 7 ماه بیمه تامین اجنماعی از طرف شرکت دارم و 3 سال سابقه بیمه رو خودم مشاغل آزاد رد کردم . آیا این 3 سال جز سابقه کار محسوب می شود ؟

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)