صفحه 235 از 250 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    کسی میتونه راهنمایی کنه برای سابقه کاری کسی که برای خودش کار میکنه و پروانه کسب داره نامه کاری باید به چه صورت باشه ؟
    آیا نیاز به ارسال سابقه بیمه هم هست ؟
    چون سابقه بیمه هم موجوده
    ممنون
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Junior Member

دوستان سلام
    من سه سال و چند ماه سابقه بیمه ای دارم اگر بخوام در نامه ای حقوق دریافتیم رو بزنم که در کنار گواهی شغلی و سابقه بیمه ایم ارائه کنم باید اخرین حقوق دریافتیم رو حقوقی که در سایت تامین اجتماعی برام رد شده بزنم یا حقوق دریافتیم رو؟ چون شرکت ما قراردادهاش دو صفحه ای بود و مثلا اگه دریافتیمون یک میلون و خورده ای بود ولی در سایت تامین احتماعی حقوق وزارت کار یعنی همون 600-700 تومن رو برامون رد کرده بود.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره پاسخ بده

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام به همه
    آقا من در مورد سابقه شغلی سوال دارم
    من 6 سال در یک سازمان دولتی کار کردم
    ولی با قرارداد های کوتاه مدت و پیمانکاری با شرکت های متفاوت
    به این ترتیب که:
    شش ماه با شرکت پیمانکار اول
    شش ماه با شرکت دوم
    یک سال با شرکت سوم
    بعد از اون 2 سال بدون بیمه و بدون قرار داد در خود سازمان کار کردم
    در نهایت 2 سال آخر رو با خود سازمان قرار داد بستم و بیمه دارم
    سوال اول:
    گزینه1. از تک تک شرکت ها جداگانه نامه بگیرم (جمعا 4 سال سابقه بیمه)
    گزینه2. یک نامه از خود سازمان بگیرم واسه همه 6 سال (ولی وسط سابقه کار 2 سال گپ بیمه ایی داره)

سوال دوم:
    اگه نامه سابقه کار شماره نشده باشه مشکلی پیش میاد؟ (چون سازمان میگه بخاطر مشکلات حراستی بهتره نامه شماره نشه)
    نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad985 نمایش پست ها
    سلام به همه
    آقا من در مورد سابقه شغلی سوال دارم
    من 6 سال در یک سازمان دولتی کار کردم
    ولی با قرارداد های کوتاه مدت و پیمانکاری با شرکت های متفاوت
    به این ترتیب که:
    شش ماه با شرکت پیمانکار اول
    شش ماه با شرکت دوم
    یک سال با شرکت سوم
    بعد از اون 2 سال بدون بیمه و بدون قرار داد در خود سازمان کار کردم
    در نهایت 2 سال آخر رو با خود سازمان قرار داد بستم و بیمه دارم
    سوال اول:
    گزینه1. از تک تک شرکت ها جداگانه نامه بگیرم (جمعا 4 سال سابقه بیمه)
    گزینه2. یک نامه از خود سازمان بگیرم واسه همه 6 سال (ولی وسط سابقه کار 2 سال گپ بیمه ایی داره)

سوال دوم:
    اگه نامه سابقه کار شماره نشده باشه مشکلی پیش میاد؟ (چون سازمان میگه بخاطر مشکلات حراستی بهتره نامه شماره نشه)
    نظر شما چیه؟
    جواب سوال دوم :بهتره نامه داری شماره باشه حتی اگه این شماره در سیستم اونها وجود نداشته باشه.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz_m نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من سه سال و چند ماه سابقه بیمه ای دارم اگر بخوام در نامه ای حقوق دریافتیم رو بزنم که در کنار گواهی شغلی و سابقه بیمه ایم ارائه کنم باید اخرین حقوق دریافتیم رو حقوقی که در سایت تامین اجتماعی برام رد شده بزنم یا حقوق دریافتیم رو؟ چون شرکت ما قراردادهاش دو صفحه ای بود و مثلا اگه دریافتیمون یک میلون و خورده ای بود ولی در سایت تامین احتماعی حقوق وزارت کار یعنی همون 600-700 تومن رو برامون رد کرده بود.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره پاسخ بده
    در حالت کلی باید کاری کنید که تضادی بین مدارک شما وجود نداشته باشه. اگه به فرض بعدا ا شما بخوان که فیش حقوقی رو براشون بقرستین مدرکی که شرکت به شما میده کدوم حقوق رو ذکر میکنه ؟
    اگه الان شما حقوق واقعی رو ذکر کنید اما شرکت بر اساس حقوق تامین احتماعی به شما نامه بده موارد متناقض خواهد بود و ممکنه متهم به عدم صداقت بشید.
    با توجه به این موارد میتونین تصمیم گیری کنید
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام. من از مهر 90 تا اسفند 94 مشغول به کار در یک شرکت هستم و تا بهمن 91 دانشجو ارشد بودم. یعنی از اسفند 91 تا اسفند 94 ، 3 سال مورد نظر express entry رو دارم. به نظرتون تو گواهی شغلی کل سابقه رو بیارم یا فقط اون 3 سال رو؟ اینکه بخشی از سابقه با دانشجویی تداخل داشته مشکلی ایجاد نمی کنه؟ با تشکر

Junior Member

درود به همه عزیزان . من لیسانس مدیریت دارم و ۱۳سال سابقه استخدام رسمی یک بانک دولتی و همچنین ۳سال سابقه کار با پست سرپرست مالی و اداری یک شرکت سازنده نیروگاه برق . ایا برای درخواست مهاجرت به کانادا دوستان کسی هست که بتونه من و راهنمایی کنه. ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام به همه
    من برای مهاجرت اقدام کرده بودم. امتیازم 435 هست. البته وکیلم برای من 6 سال سابقه کار (2 سال پاره وقت و 4 سال تمام وقت) جور کرد. با توجه به اینکه سازمان بیمه اعلام کرده امکان خرید سابقه بیمه برای پر کردن خلا سوابق بیمه ای وجود نداره میخواستم بدونم واقعا هیچ راهی برای خرید سابقه بیمه نیس؟ ینی کلا کاری نمیشه کرد؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    من به مدت چهار سال در یک شرکتی کار کردم که دو سال برایم بیمه رد شده و در حال حاضر دیگر فعالیت نداره.این شرکت دو شریک داشت که من از یکی از آنها خواستم که نامه اشتغال به کارم را مهر و امضا کنه در سربرگ شرکت....ولی ایشان می گن آدرس شرکت رو همان قبلی بنویسیم و لی بدون تلفن ثابت و فکس ....چون اصولا این شرکت فعالیتی نداره و محل شرکت استیجاری بوده....برای شماره تماس من مجبورم شماره موبایل ریسم رو بدم و این اصلا خوب نیست...به نظر شما این کار اشتباه هست؟ آیا راه حلی وجود داره برای شماره تماس؟متاسفانه به امتیاز این چهار سال نیاز دارم .

سلام دوستان
    یه مسئله کوچکی ذهنم و مشغول کرده و اون اینه که اگر کسی چند سال سابقه بیمه داره و سوابقش توی سایت وزارت کار ، تعاون و امور اجتماعی قابل مشاهده است اونم فقط با شماره سریال شناسنامه و کد ملی و شماره بیمه چرا باید از کارفرما نامه سابقه کار درخواست کنه که معلوم هم نیست که اونو به رسمیت بشناسن یا نه؟ چرا باید فیش های حقوقش رو ترجمه کنه یا قرارداد کاریشو از کارفرما بگیره که همه میدونیم قرارداد خواستن از کارفرما مثل اینه که مامان کارفرما رو ازش خواستگاری میکنی .
    با وجود این که همه می دونیم برای این که اسم کارگر به عنوان بیمه شده سازمان تامین اجتماعی ثبت بشه و از مزایای آن استفاده کنه حتما یک کار تمام وقت (هفته ای 44 ساعت ) در یک شرکت یا کارگاه مورد تایید وزارت کار ، داشته که دراین صورت دارای قرارداد کاری معتبر هستش و برای حقوقی که دریافت میکنه مالیات میده و تمام پولی که از کارفرما دریافت میکنه در سوابقش نوشته می شه و اسم شرکتی که براش کار کده و زمان کار وی را حتی به صورت واحد روز می نویسن پس چرا نباید فقط سابقه بیمه ، بیمه شده رو از سازمان تامین اجتماعی بگیریم و تایید و ترجمه کنیم؟
    آیا این کار اشتباه است ؟یا مسئولین کانادایی مدارک یک سازمان رسمی ایران را قبول نمی کنند؟ و به اظهارات یک شرکت بسنده می کنند؟ یا یه چیزی هست که من ازش خبر ندارم ؟
    دوستان اگر اطلاعت کافی دارید من رو راهنمایی کنید .
    متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)