صفحه 237 از 250 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام خدمت همگی دوستان
    من یه لیسانسه کامپیوتر هستم و دارم مدارک بین المللی سیسکو یا همون شبکه های کامپیوتری رو میگیرم و قصد مهاجرت دارم به کانادا
    بعد از مشورت با دوستان متوجه شدم که 20 هزار دلاری میخاد تا یکسال اونجا بشه موند تا کار پیدا کرد.
    ولی مشکل من در قسمت elighbility check هستش برای اکسپرس انتری -اون قسمت ای که NOC هارو لیست میکنه برای مشاغل
    خیلی گشتم و برای شبکه کار ها NOC خاصی پیدا نکردم و نزدیک ترین تکنیسین شبکه بود که خب اونم نمیتونه باشه
    ایا شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟
    ایا اون قسمت TRADE هایی که لیست کرده شامل من هم میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی دوستان
    من یه لیسانسه کامپیوتر هستم و دارم مدارک بین المللی سیسکو یا همون شبکه های کامپیوتری رو میگیرم و قصد مهاجرت دارم به کانادا
    بعد از مشورت با دوستان متوجه شدم که 20 هزار دلاری میخاد تا یکسال اونجا بشه موند تا کار پیدا کرد.
    ولی مشکل من در قسمت elighbility check هستش برای اکسپرس انتری -اون قسمت ای که NOC هارو لیست میکنه برای مشاغل
    خیلی گشتم و برای شبکه کار ها NOC خاصی پیدا نکردم و نزدیک ترین تکنیسین شبکه بود که خب اونم نمیتونه باشه
    ایا شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟
    ایا اون قسمت TRADE هایی که لیست کرده شامل من هم میشه؟
    اینجا رو مطالعه کنید.صحبت های خوبی شده در مورد مهندسی شبکه در اون مطرح شده.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام من كارشناس بهداشت محيط هستم با ٢ سال سابقه كار،ميخواستم بدونم كه ميتونم با اين شغل براي كانادا اقدام كنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ۳ سال هست توی یه شرکت معتبر کار می کنم. شرکت چون امنیت براش مهمه مثلا بگم برای مهاجرت به کانادا می خوام عمرا قبول نمی کنه. اگه به یه عنوان دیگه بخوام بزنم نمی دونم کجا رو بگم که در اشتغال به کار شرح وظایف و نیاز دارند. یه شرکت دیگه هست آشناست اگه بخوام با سربرگ اون شرکت بزنم تو سابقه بیمه ام نام شرکت ذکر می شه و مغایرت داره. اگه به شرکت دوستم بگم یه نامه بزنه که از شرکت ما گواهی اشتغال بخواد که مثلا بعد از ظهر ها می خوام اونجا کار کنم یکم عجیب غریب به نظر میاد خلاصه من خیلی به این امتیاز نیاز دارم. سابقه بیمه دارم ولی مدیرعامل چون کار حساس و امنیتی هست حاضر نیست برای مهاجرت کمکی بکنه
    یه راهنمایی کنید که مثلا برای کجا ها نیاز به سابقه کار با شرح وظایف هست که عنوان مهاجرت یا مسافرت خارجی نداشته باشه
    نمی شه نامه ای چیزی درست کرد و عنوان کرد شرکت حاضر به همکاری نیست؟!
    می ترسم بخوام از روش های دیگه ای نامه و درست کنم بعد برای مهر وزارت خارجه یا دادگستری شررش یقه ام و بگیره

Junior Member

سلام دوستان... من یک سوال خیلی کوچیک دارم.. . لطفا کسانی که میتونن من رو راهنمایی کنن.. ..

آیا کار کردن در موسسات و آموزشگاه ها به عنوان مدرس زبان انگلیسی سابقه ی کاری معتبری هست برای skilled worker کانادا؟
    دانشجوی لیسانس هستم و اصلا نمیدونم سراغ این فیلد برای سابقه کاری برم یا نه.
    TNX in advance
    🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود دوستان .

بنده بعد از فارغ التحصیلی ، سه سال رو پیش یکی از دوستان که شرکت تعمیرات سخت افزار کامپیوتر داشت کار میکردم ( به عنوان تکنسین ) ولی بیمه نبودم و بیمه پدرم بودم . هم از اینجا میتونم گواهی سابقه کار بگیرم و هم یکی از دوستان که کارگزاری بورس داره منو به عنوان تکنسین IT معرفی کنه. به نظرتون کدوم یکی بهتره ؟ و ایا سابقه بیمه ندارم موردی نداره که ؟ ( برای اکسپرس اینتری نیازی به بیمه نیست )

میخوام برای اکسپرس اینتری اقدام کنم.

اگر مورد خوداشتغالی و تحصیلاتتون مربوط به سخت افزاره اولی ولی اگه مربوط به آی تی یا وب یا نرم افزار هست مورد دوم.

سلام، من جواب این سوال رو قبلا توی فروم خوندم ولی دنبال لینکی آنلاین هستم که مطمئن بشم! آیا "کار پاره وقت در حین تحصیل فوق لیسانس در ایران" به حساب میاد ؟
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

Junior Member

سلام به همگی
    من گواهی سابقه کارم رو برای استرالیا اسس کردم و جوابش رو گرفتم
    میخواستم بدونم کانادا هم نتیجه اون اسس رو قبول داره یا باید دوباره براشون بفرستم و خودشون اسس کنن؟
    Vetassess استرالیا کار اسسمنت منو انجام داده بود
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

سلام ،
    من خرداد امسال با مدرک کارشناسی نقشه برداری فارغ التحصیل شدم و یک ماه سابقه کار با بیمه دارم در حالی که سه سال هست برای یک شرکت نقشه برداری کارمیکنم (حین تحصیل و شش ماه هم بعد از فارغ التحصیلی) . میخوام بدونم با این وضعیت میتونم برای EE اقدام کنم؟ این سابقه کار با گرفتن نامه از شرکت قابل قبول هستش ؟
    سوال دیگه ای داشتم و اون این بود که داشتن سابقه کار الزامه یا با داشتن حداقل امتیاز و وارد پول شدن میشه با بقیه فاکتور ها امتیاز سابه کار رو جبران کرد؟
    ممنان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)