صفحه 239 از 250 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member trojan99 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به

سلام دوستان میدونم سوالم احتمالا تکراری باشه ولی متاسفانه وقت ندارم 150 صفحه رو بخونم بنابراین سوالم رو اینجا میپرسم و خواهشا اگر میتونید جواب بدین
    سوالم اینه که ایا بیمه خود اشتغالی ایا جو سابقه کار قابل قبول برای محاجرت اکسپرس اینتری قابل قبول هست یا نه؟
    ممنون میشم اگر جواب بدین

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Ski

سلام به دوستان عزیز
    یه سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟
    من کارم حمل و نقل بین المللی کالاست و نزدیک به 6 سال سابقه توی یه شرکت بازرگانی دارم مدرکم کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد هست دوتا مدرک معتبر بین المللی به اسم ( فیاتا و ایرو ) هم دارم ...
    میخوام بدونم اصن شغل من کار من جوری هست که نیاز داشته باشن ؟ از کجا باید بفهمم ؟ مدارکی که گرفتم چطور ؟ اصن به دردم میخوره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadi1991 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    یه سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟
    من کارم حمل و نقل بین المللی کالاست و نزدیک به 6 سال سابقه توی یه شرکت بازرگانی دارم مدرکم کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد هست دوتا مدرک معتبر بین المللی به اسم ( فیاتا و ایرو ) هم دارم ...
    میخوام بدونم اصن شغل من کار من جوری هست که نیاز داشته باشن ؟ از کجا باید بفهمم ؟ مدارکی که گرفتم چطور ؟ اصن به دردم میخوره ؟
    دوست عزیز از این لینک رشته مورد نظر خود را پیدا کنید : National Occupational Classification

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/noc.asp

یک سوال، امضا مدیر مستقیم روی برگه گواهی سابقه کار الزامی هست ؟ مهر و امضا مدیر منابع انسانی کافی می باشد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

سلام دوستان
    من سایت رو کلی گشتم ولی نتونستم جواب این سوالو پیدا کنم:
    آیا باید حتما رشته تحصیلی با سابقه کار مرتبط یاشه؟
    من رشتم مواد ولی کارم تدریس زبانه اونم بدون بیمه ولی نامه اشتغال می تونم بگیرم.
    تو لیست مشاغل هم مواد هست هم مدرس زبان.
    اگر تو پروفایل express entry رشتمو (لیسانس مواد) بزنم و سابقه کارمم تدریس زبان بزنم. امتیاز رشته و سابقه کارو میارم؟
    کسی بوده که با شرایط من اقدام کرده و نتیجه گرفته باشه؟
    ممنون می شم کمکم کنید.
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام دوستان
    یه سوال داشتم با اینکه گشتم ولی پیدا نکردم جوابشو. آیا اگه مهر شرکت فارسی باشه ایرادی نداره؟ شرکت ما تو سربرگش آرمشون انگلیسی هست ولی مهر شرکت فارسیه و آرم نداره. مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط halfcaste نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم با اینکه گشتم ولی پیدا نکردم جوابشو. آیا اگه مهر شرکت فارسی باشه ایرادی نداره؟ شرکت ما تو سربرگش آرمشون انگلیسی هست ولی مهر شرکت فارسیه و آرم نداره. مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    خیر مشکلی نیست.

Junior Member

دوستان یه سوال.
    من یه مدت تو کار لوله کشی بودم ولی بیمه نبودم به نظرتون سابقه کار محسوب میشه یا باید حتما بیمه داشته باشه؟
    و سوال دوم من از فنی و حرفه ای مدرک کامپیوتر دارم آیا این مدرک واسه مهاجرت به درد میخوره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamavar نمایش پست ها
    دوستان یه سوال.
    من یه مدت تو کار لوله کشی بودم ولی بیمه نبودم به نظرتون سابقه کار محسوب میشه یا باید حتما بیمه داشته باشه؟
    و سوال دوم من از فنی و حرفه ای مدرک کامپیوتر دارم آیا این مدرک واسه مهاجرت به درد میخوره یا نه؟
    دوست عزیز شما نیاز به گواهی سابقه کار از شرکت یا کارفرا مربوطه دارید. مدرک های تخصصی کامپیوتر برای روند مهاجرت کاربردی ندارند ولی می توان برای رزومه کاری از آنها استفاده کرد.

ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
    من سابقه کارم به صورت سال اول بدون بیمه ،سال دوم با بیمه و سال سوم بدون بیمه است. برای این سابقه کار بهتره فقط نامه از شرکت بگیرم یا مدارک بیمه رو هم ترجمه کنم و ارایه بدم. شفل من تکنیسین مکانیکه و مدرکم لیسانس مکانیک.
    اصلا سابقه کارو 3 سال بگم یا 1 سال که بیمه دارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)